Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca

Ebooki: poradniki do gier

Gry komputerowe, wideo czy też na konsole typu PlayStation, Nintendo i inne są coraz bardziej zaawansowane. Zachwycają realistyczną grafiką i skomplikowaną fabułą. Gracze mają niekiedy spore problemy w tym, by przechodzić na kolejne poziomy rozgrywki czy też odkrywać sekrety ukryte w grach, które uczynić ich mogą silniejszym, odporniejszym czy też przynoszą dodatkowe „życia”. Z pomocą przychodzą im poradniki do gier, które można zdobyć także w formie ebooków.

Co zawierają ebooki – poradniki do gier?

Ebook poradnik do gier jest instrukcją obsługi, opisem przejść i mapą, która pozwala lepiej rozpracować poszczególne aplikacje. W takich książkach znajdują się wyjaśnienia, jak ukończyć opisywaną grę, jak znaleźć alternatywne rozwiązania problemów, na jakie napotykają w wirtualnym świecie pasjonaci takiej rozrywki. Ebooki poradniki dla graczy są cenną wskazówką, jak znaleźć wszystkie ukryte sekrety oraz dodatkowe wyposażenie dla swojej postaci. Można dowiedzieć się o mechanizmach rozgrywki wykorzystanych przez projektantów danej aplikacji.

Twórcy ebooków poradników dla graczy skupiają się na tym, by dostarczyć im prostą w użyciu instrukcję obsługi, by ci mogli krok po kroku z niej skorzystać w trakcie wirtualnej rozgrywki.

Jakie ebooki poradniki dla graczy wybrać?

W zależności od tego, w co gramy, inne poradniki do gier PC/Nintendo/PS okażą się dla nas przydatne. Należy je wybierać pod względem tytułów, jakich dotyczą i ich kolejnych wydań, ale również mając na uwadze konsolę, na jaką aplikacja jest przeznaczona.

Jeśli nie wiesz, jak zakończyć misję w swojej ulubionej grze albo starasz się poznać jej alternatywne zakończenie, poradniki do gier w formie ebooków dostarczyć Ci mogą odpowiedzi na nurtujące pytania.

Odkrywaj świat swoich aplikacji na nowo za pomocą ebooków – poradników. Sprawdź również nasz szeroki wybór czytników e-booków dostępnych w atrakcyjnych cenach!

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!