Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Format
Autor
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki obcojęzyczne

W naszym katalogu książek elektronicznych znajdują się ebooki obcojęzyczne a wśród nich klasyczne dzieła literatury i prozy współczesnej a także bogaty zbór książek naukowych i historycznych, reportaży, biografii oraz wiele innych. Nasz asortyment zawiera książki w tłumaczeniu angielskim, niemieckiem, rosyjskim, hiszpańskim oraz wielu innych. Nie brakuje również książek poświęconych nauce języków, w tym również języka polskiego. Wierzymy, że ta różnorodność tematyczna i językowa naszej propozycji pozwoli każdemu odnaleźć interesującą go pozycję.

Ebooki obcojęzyczne nonfiction

W grupie ebooków obcojęzycznych przygotowaliśmy liczne tytuły reprezentujące literaturę non fiction. Wśród nich znajdziesz pozycje poświęcone m.in filozofii, psychologii, religii a także zagadnieniom związanym z szerokorozumianymi biznesem. Nie brakuje tu także monografii poświęconych historii, rozpraw politycznych oraz najbardziej aktualnych opracowań prawa międzynarodowego. Zbiór obcojęzycznych ebooków z literaturą faktu dopełniają wciągające reportaże na temat ważkich zagadnień społecznych i zjawisk socjologicznych.

Ebooki obcojęzyczne fiction

Nasza asortyment ebooków obcojęzycznych to także nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli literatury. Przygotowaliśmy bowiem propozycję na którą składają się dzieła klasyczne takich autorów jak Franz Kafka, Jane Austen czy Fiodor Dostojewski, proza modernistyczna, kryminały, sensacje, thrillery, a także książki science fiction i fantasy oraz wiele innych. Największą grupę stanowią tu ebooki angielskie, ale nie brakuje także wydań w języku francuskim, niemieckim, rosyjskim czy hiszpańskim. Czytanie książek w języku obcym jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów jego nauki, a najlepsze efekty w tym zakresie osiągnąć można sięgając po angażujące historie, które wciągają i pozwalają zapomnieć o barierze językowej.

Zapoznaj się z naszym asortymentem ebooków obcojęzycznych i wybierz interesujący dla ciebie tytuł. Sprawdź również naszą kategorię czytników ebooków, które znacznie ułatwiają czytanie książek obcojęzycznych w wersji elektronicznej. 

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!