Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Linia
  • więcej
Rodzaj
Kolor
Typ lusterka

Lusterka

Lusterko kosmetyczne jest przydatnym akcesorium w domu i w damskiej torebce. W zależności od wielkości i kształtu pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu, ułożenie fryzury czy golenie zarostu u mężczyzny. W naszym asortymencie posiadamy zróżnicowany wybór lusterek Top Choice, Donegal i wielu innych marek.

Kieszonkowe i stojące lusterka do makijażu

Małe lusterko do makijażu znane też jako lusterko kieszonkowe lub kompaktowe mieści się w damskiej torebce. Pozwala na poprawę makijażu lub fryzury w każdej sytuacji. Najczęściej występuje w wersji składanej. Za przykład interesującego produktu posłużyć może lustereczko Carmani Marilyn Monroe, ze względu na wygląd nadające się też na ciekawy prezent.

Lusterko stojące klasyczne lub wyposażone w oświetlenie LED pozwala na dokładny makijaż twarzy, oczu i ust oraz ułożenie włosów. Często występuje w wersji dwustronnej: z jednej strony posiada lustro powiększające 2 razy, a z drugiej klasyczne lusterko.

Podświetlane lusterko kosmetyczne do makijażu LED sprawdza się nie tylko do makijażu, ale także do innych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Dotyczy to regulacji brwi, demakijażu twarzy, nakładania maseczek oraz zakładania i zdejmowania soczewek kontaktowych. Dzięki regulacji nachylenia, oświetleniu, a także w zależności od modelu dodatkowe boczne lusterko pozwoli nawet na pełną widoczność twarzy.

Dwustronne lusterka na wysięgniku

Dwustronne lusterko na wysięgniku przymocowane do ściany sprawdza się, gdy jest umieszczone obok klasycznego dużego lusterka łazienkowego. Pozwala na obejrzenie się z bliska i wykonanie idealnego makijażu. Wspomóc może również założenie soczewek, dokładne golenie twarzy, strzyżenie brody lub ułożenie włosów.

Sięgnij po jedno z lusterek z naszej oferty, aby dbanie o samą siebie było dla ciebie maksymalnie wygodne!

więcej