Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Płeć

Perfumy z feromonami

Perfumy z feromonami to produkty dla osób, które dzięki zapachowi chcą wzmocnić swoją atrakcyjność, pewność siebie i powodzenie towarzyskie. W naszym asortymencie można znaleźć najwyższej jakości perfumy z feromonami, wody perfumowane, a także skoncentrowane, bezzapachowe preparaty feromonowe wiodących marek, takich jak Pherostrong, Lovely Lovers, Obsessive, a także SHS, Magnetifico i Dreamsex.

Damskie perfumy z feromonami

Kobiece zapachy wzbogacone o feromony oferują marki Obsessive, Lovely Lovers, Dreamsex, SHS Love&Desire i inne. Damskie, bezwonne perfumy z feromonami to preparaty – np. marki Pherostrong czy Lovely Lovers - które można używać razem ze swoimi ulubionymi perfumami.

Perfumy z feromonami dla mężczyzn

Androstenon, androstenol, androsteron czy androstadienon – te związki wchodzą w skład wysokiej jakości, markowych preparatów feromonowych dla mężczyzn: Pheromone Essence, Pherostrong, Lovely Lovers. Bezzapachowe olejki z feromonami mogą być stosowane w połączeniu z własnymi perfumami lub samodzielnie.

Zapach stworzony do uwodzenia

Perfumy z feromonami mają oddziaływać na zmysł powonienia płci przeciwnej i wzmacniać zainteresowanie osobą używającą perfum. Połączenie feromonów z męskimi lub kobiecymi kompozycjami zapachowymi daje kosmetyki idealne na randki czy romantyczne spotkania w intymnej atmosferze.

Erotyczne kosmetyki pobudzające zmysły

Feromony silnie oddziałują na zmysły, choć nie są bezpośrednio wyczuwane węchem. Aby wzmocnić działanie feromonów, wielu producentów stosuje mieszanki feromonów jako dodatek do perfum o zmysłowym, uwodzicielskim zapachu, na przykład z nutami piżma, ambry, drzewa sandałowego, cedru czy wanilii.

Jeśli chcesz umocnić swoją pewność siebie i powodzenie u płci przeciwnej, jeśli szukasz perfum z feromonami, aby zapachem podkreślić swój styl i atrakcyjność, przejrzyj naszą ofertę perfum, olejków i skoncentrowanych feromonów najwyższej jakości! Niezależnie od tego, czy szukasz zmysłowo pachnących perfum, czy bezwonnego koncentratu feromonów – na pewno znajdziesz preparat, który spełni twoje wymagania.

więcej

Perfumy z feromonami - najczęściej zadawane pytania