Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Płeć

Wibratory i masażery intymne

Wibratory, znane także jako masażery intymne, to gadżety mogące urozmaicić życie erotyczne zarówno singielek, jak i par. Współczesne wibratory wykonane są w sposób bardzo estetyczny, z bezpiecznego i miłego w dotyku silikonu medycznego. Oferujemy najlepsze stymulatory intymne wiodących marek: Satisfyer, Durex, Unimil, S-Hande, B Swish, Marc Dorcel i innych.

Wibratory dla kobiet

Dla pań poszukujących intensywniejszych doznań dostępne są zarówno proste wibratory jednofunkcyjne lub wielofunkcyjne, do jednoczesnej stymulacji dwóch lub kilku miejsc. Wodoodporne, miłe w dotyku i atrakcyjne wizualnie gadżety erotyczne - marek Satisfyer, Durex, S-Hande – zapewniają przyjemność i bezpieczeństwo użytkowania.

Masażery intymne o różnych rozmiarach i kształtach

Asortyment masażerów, stymulatorów i wibratorów obejmuje przedmioty o najróżniejszych rozmiarach, kształtach i kolorach – od fantazyjnych, zaawansowanych zabawek erotycznych, do dyskretnych drobiazgów łatwych do schowania w torebce lub kieszeni.

Wybór jest szeroki - masażery do podwójnej stymulacji marki Satisfyer, zabawne stymulatory w kształcie zwierzątek marki S Hande, drobne wibratory typu vibrating bullet, kulki gejszy lub pierścienie wibrujące Unimil.

Wibratory dla poszukujących prywatności lub wspólnej zabawy

Wibratory mogą być używane do zabaw solo lub w parze, co sprawdzi się w formie przyjemnego prezentu erotycznego na Walentynki. Niektóre gadżety są specjalnie przystosowane do dostarczania jednoczesnej przyjemności obojgu partnerom. Na specjalną uwagę zasługują pierścienie wibrujące Durex lub Unimil, które doskonale urozmaicają klasyczne współżycie. Tradycyjne, nawilżające żele intymne dodatkowo sprawią, że używanie gadżetów będzie jeszcze przyjemniejsze i bezpieczniejsze.

Dyskretne wibratory i masażery

Przy wyborze zabawek erotycznych dla wielu osób kluczowa jest dyskrecja. Dla nich powstały dyskretne wibratory w kształcie akcesoriów do makijażu. To na przykład wibrator w kształcie szminki, pędzla czy maskary. Dzięki temu można nosić je w torebce lub kosmetyczce bez obaw, że przypadkowe wysypanie jej zawartości sprowokuje nieprzyjemne komentarze.

Czy szukasz wibratora dla urozmaicenia samotnych chwil relaksu i przyjemności, czy pragniesz wzbogacić swoje życie intymne z partnerem lub partnerką – w naszej ofercie znajdziesz masażer, stymulator lub pierścień wibrujący idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Przejrzyj nasz asortyment gadżetów erotycznych i ciesz się nowymi, niezapomnianymi doznaniami!

więcej

Jak działa wibrator? - najczęściej zadawane pytania