Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Kolor
Marka
  • więcej
Komunikacja urządzenia
Przeznaczenie
Długość przewodu (m)
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Sposób dostawy
  • więcej

Akcesoria słuchawkowe

W naszej ofercie posiadamy liczne akcesoria do słuchawek, które ułatwią użytkownikom przechowywanie oraz używanie sprzętu.

Bezpieczne przenoszenie i przechowywanie słuchawek

Etui na słuchawki bezprzewodowe zapobiega uszkodzeniom mechanicznym podczas transportu oraz ułatwia przechowywanie i przenoszenie słuchawek. Większość modeli posiada karabińczyk, który umożliwia przypięcie sprzętu do plecaka czy też do paska.

W asortymencie znajdują się również etui z funkcją ładowania. Zapewnia to dłuższy czas użytkowania w przypadku braku dostępu do prądu np. w podróży. Ponadto posiadają one wbudowaną diodę LED, która pozwala określić czy słuchawki się ładują.

W naszej ofercie znajduje się wiele popularnych etui na słuchawki AirPods. Występują one w różnych kolorach i designach. Projektowane są niekiedy przez znane i cenione marki jak np. Karl Lagerfeld, Guess oraz Ferrari. Wykonane są z odpornych na wstrząsy i upadki materiałów, co zwiększa bezpieczeństwo transportowanego w nich sprzętu. Dodatkowo etui AirPods są proste w czyszczeniu.

Przydatny i praktyczny – stojak na słuchawki

Stojak na słuchawki będzie odpowiednim wyborem w przypadku dużych słuchawek nausznych. Zarówno w użytku domowym, jak i w studiu nagrań, ochroni je przed uszkodzeniem. Dodatkowo dzięki niemu sprzęt będzie dobrze prezentował się na biurku, co gwarantuje poczucie uporządkowania miejsca pracy czy zabawy. Dzięki swojej uniwersalności, stojak sprawdzi się zarówno do ciężkich słuchawek gamingowych, lżejszych bezprzewodowych modeli, jak i do tych studyjnych.

Inne akcesoria

W naszej ofercie znajdują się zarówno wkładki do słuchawek dousznych, jak i nausznych. Wykonane z wielu materiałów oraz w różnych rozmiarach, są dopasowane do odmiennych potrzeb użytkowników. Najpopularniejsze, silikonowe modele, zapewniają dobrą izolację oraz są łatwe w czyszczeniu. Inną opcją są pianki dokanałowe, które dzięki swojej elastyczności dopasowują się do każdego ucha i tłumią dźwięki otoczenia.

W ofercie znajdują się również zestawy nauszników do słuchawek w różnych kolorach. Zapewnią one wygodę podczas długiego użytkowania sprzętu. Łatwa instalacja umożliwia prostą wymianę w przypadku zabrudzenia lub uszkodzenia.

Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do słuchawek i zapewnij bezpieczeństwo swojemu sprzętowi.

więcej