Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Materiał
  • więcej
Kolor
Marka
  • więcej
Dostępność
  • więcej
Cena produktu
Ocena

Nawadnianie ogrodu

Rośliny do życia potrzebują światła, zawartych w glebie składników mineralnych, a przede wszystkim – wody. Nie musisz ręcznie podlewać rabat kwiatowych czy przydomowego warzywniaka i murawy przed domem. Możesz wykorzystywać do tego celu system nawadniania ogrodu. Elektroniczna konewka załatwi sprawę. Jeśli jednak jesteś posiadaczem tylko kilku skrzynek kwiatowych na balkonie, dobierz do nich konewkę, którą wygodnie będziesz je na co dzień podlewać.

Tradycyjne nawadnianie

Zanim do użytku weszły elektroniczne programatory systemów nawadniających ze zraszaczami rozlokowanymi w różnych miejscach ogrodu, wszyscy podlewali rośliny ręcznie – konewką lub wężem ogrodowym z odpowiednią końcówką. U nas kupisz węże ogrodowe o różnej średnicy i długości, wraz z pełnym osprzętem w postaci akcesoriów do węży ogrodowych. Uchwyty i wózki do węży ułatwią Ci przenoszenie ich z miejsca na miejsce, co ma szczególne znaczenie w przypadku większych posesji.

Zestawy z pistoletem i wężem ogrodowym sprawiają, że o wiele łatwiej będziesz podlewać trawnik, rabaty kwiatowe oraz warzywa czy drzewka owocowe, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Systemy nawadniające do ogrodu

Jeśli często wyjeżdżasz z domu, ale nie chcesz, by Twój trawnik i ogród na tym ucierpiały, zastosuj system nawadniania z wyłącznikiem czasowym. Zaprogramuj czasowe nawadnianie i włączanie zraszaczy oscylacyjnych lub sektorowych, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Koniecznie sprawdź także jakie inne akcesoria do ogrodu mamy w naszych asortymencie!

więcej