Grzybobranie

Grzyby

Lubisz chodzić na grzyby? Cieszą Cię owocne poszukiwania borowików, podgrzybków czy kurek? W naszej ofercie znajdziesz pełne wyposażenie dla każdego zapalonego grzybiarza – ubrania, atlasy grzybów oraz poradniki z przepisami na marynowane grzyby.

Jak suszyć grzyby?

Jednym ze sposobów na przechowywanie grzybów przez długi czas bez ryzyka ich zepsucia, jest ich wysuszenie. W takiej postaci doskonale nadadzą się na wigilijną zupę, do farszu pierogów z kapustą, czy uszek do barszczu, a także jako dodatek do sosu. Sposobów na ich wykorzystanie jest wiele. Najpierw należy jednak je zebrać, obrać i wysuszyć.

W naszej ofercie znajdziesz również suszarki do grzybów. Sprawdź, jaką mają one konstrukcję i moc, i w ile pojemników są wyposażone. Możesz wykorzystywać je okresowo, także do suszenia owoców czy warzyw, tworząc zdrowe, pełnowartościowe przekąski dla siebie i swoich najbliższych.

Oprócz suszenia, spróbuj też marynowania. Słoiki na grzyby w occie dostępne znajdziesz również w naszym asortymencie. Uzupełnij takimi przetworami swoją domową spiżarnię.

Gdzie szukać grzybów?

Wybierasz się na grzyby, ale nie wiesz dokładnie, gdzie ich szukać? To oczywiste, że w lesie, ale w jakim? Gdzie rosną najsmaczniejsze grzyby jadalne? W lasach liściastych, iglastych czy w mieszanych? Atlasy grzybów dostępne w naszej ofercie ułatwią Ci owocne poszukiwania. Proponujemy także ubrania na grzyby, które pozwolą Ci oddawać się temu zajęciu w komfortowym stroju.

więcej

Najważniejszy jest strój – najlepiej byłoby założyć:

Kalosze Lemigo, Kalosze damskie, Jessy 800, rozmiar 38 Lemigo
5/5
51,34 zł
Promocja
48,59 zł najniższa cena z 30 dni

Chłodnym rankiem, warto zaopatrzyć się w:

Termos Kubek termiczny termos smart LED 500ml bordowy KIK
0/5
33,98 zł
Promocja
32,89 zł najniższa cena z 30 dni
Termos Nils Kubek Termiczny Termos Turystyczny 500 Ml Nils Camp
0/5
38,80 zł
Promocja
40,74 zł najniższa cena z 30 dni

Deski do krojenia

Deski do krojenia Deska kuchenna MS OWIŃSKA Splash, antypoślizgowa, 24,5x16 cm MS Tworzywa
5/5
15,00 zł
Promocja
14,71 zł najniższa cena z 30 dni
Deski do krojenia Deska kuchenna MS OWIŃSKA Splash, antypoślizgowa, 31,5x20 cm MS Tworzywa
0/5
25,33 zł
Promocja
24,83 zł najniższa cena z 30 dni