Dekoracje okien

Filtruj
Kategorie
Marka
Dostępność
Cena

Dekoracje okien

Dekoracje okienne – firany i zasłony, pełnią przede wszystkim funkcję ochronną zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i przed spojrzeniami przechodniów. Oprócz tego pełnią także funkcję dekoracyjną. I choć dla niektórych dobór firan, czy zasłon może być drugorzędny podczas urządzania wnętrz, to niewątpliwie dekoracje okien stanowią zwieńczenie aranżacji każdego pomieszczenia.

Jakie dekoracje okien wybrać?

Dekoracje okienne nie ograniczają się dziś wyłącznie do standardowych białek firanek czy grubych, minimalizujących dopływ słońca zasłon. Wśród najnowszych trendów dekoracji okna możesz znaleźć atrakcyjne rozwiązania, które być może przypadną Ci do gustu i będą współgrać z wystrojem całego pomieszczenia.

Wybieraj dekoracje okienne spośród naszych propozycji tiulowych firanek w różnych kolorach, zasłon na kółkach lub szelkach, czy firan żakardowych, które także możesz wkomponować w swoją oryginalną i niepowtarzalną aranżację. Pamiętaj, by była ona nie tylko efektowna, ale również praktyczna i funkcjonalna w zastosowaniu.

Jeśli jednak nie jesteś fanem zasłon lub firanek, ale chciałbyś ochronić się przed spojrzeniami przechodniów, czy promieniami słonecznymi, możesz wybrać żaluzje lub rolety.

Wybierz karnisz

Pierwszym krokiem do zamontowania dekoracji okien będzie zakup odpowiedniego karnisza. Karnisze podwójne i pojedyncze, montowane do sufitu listwy, jak również szyny i dekoracyjne zakończenia rurek karniszy – to wszystko znajdziesz w naszym asortymencie.

Sprawdź naszą ofertę dekoracji okiennych – zasłon i firanek oraz karniszy i wybierz ozdobę na okno dla siebie.

więcej

Polecamy: