Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Materiał
  • więcej
Liczba elementów w komplecie
  • więcej
Kolor
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Cena produktu
Ocena

Wyprzedaż wyposażenia do domu i ogrodu

Wyprzedaż wyposażenia do domu i ogrodu to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas kupowaniu urządzania mieszkania. Podczas naszej sezonowej wyprzedaży można znaleźć naczynia do gotowania, serwisy obiadowe, wyposażenie garażu i warsztatu, artykuły dla zwierząt, oświetlenie, a także duży wybór mebli, akcesoriów i innych elementów dekoracyjnych. Prezentujemy ponad 38 tysięcy produktów przecenionych aż do -40%!

Wyposażenie kuchni i jadalni w promocyjnych cenach

Nasza wyprzedaż produktów do domu i ogrodu to dobra okazja, aby zaopatrzyć się w elementy wyposażenia kuchni i jadalni. Można znaleźć tu ponad 11 tysięcy artykułów w promocyjnych cenach! Dostępne są m.in. naczynia do napojów, do gotowania, zastawa stołowa, przybory kuchenne, naczynia do pieczenia, sztućce, noże kuchenne oraz wiele innych elementów, które przydadzą się do gotowania oraz serwowania posiłków. 

Dodatkowo są tu też dzbanki i butelki do filtrowania oraz filtry w niskich cenach, a także kubki termiczne, termosy i akcesoria barowe. 

Warsztat i narzędzia do -40%

Warto także zapoznać się z naszymi promocjami z kategorii warsztat i narzędzia. Dostępne są tu elektronarzędzia, zestawy narzędzi, odzież robocza oraz narzędzia pomiarowe w atrakcyjnych cenach. Można znaleźć tu produkty znanych marek, np. Bosch, Makita, Dremel, Yato, czy Graphite. 

Dekoracje do domu w atrakcyjnych cenach

Sezonowa wyprzedaż domu i ogrodu to także dobra okazja, aby udekorować wnętrza ozdobami w promocyjnych cenach. Prezentujemy ponad 3 tysiące produktów w tym albumy na zdjęcia, świece, obrazy, ramki na zdjęcia, doniczki dekoracyjne, zegary oraz wiele innych elementów dekoracyjnych. 

Oprócz tego na naszej sezonowej wyprzedaży wyposażenia do domu i ogrodu można znaleźć wiele dekoracji bożonarodzeniowych w naprawdę niskich cenach. 

Meble do -40%

Podczas wyprzedaży domu i ogrodu można zaopatrzyć się też w meble w atrakcyjnych cenach. Oferujemy ponad tysiąc przecenionych produktów. Wśród nich można znaleźć biurka i fotele biurowe, a także szafy, krzesła, regały, półki, meble łazienkowe, czy stoły. 

Wyposażenie ogrodu: meble ogrodowe oraz narzędzia ogrodnicze w atrakcyjnych cenach

Wyprzedaż obejmuje także kategorię ogród. Dzięki temu można zaopatrzyć się w sprzęt i narzędzia ogrodnicze, wyposażenie do nawadniania ogrodu, czy meble ogrodowe w naprawdę niskich cenach. Warto zapoznać się z naszym przecenionym asortymentem przed rozpoczęciem wiosny i przygotować się prac ogrodowych. 

Wyprzedaż akcesoriów dla zwierząt

Oprócz tego dostępne są karmy i przysmaki, legowiska, zabawki, miski, smycze i obroże, czy transportery dla psów i kotów w cenach niższych do nawet do 40%. Warto sprawdzić też promocje na artykuły z kategorii akwarystyka, terrarystyka, czy gryzonie. 

Sprawdź też inne kategorie objęte promocją, m.in. tekstylia, czy oświetlenie. Nie przegap okazji i wybieraj spośród tysiąca przecenionych produktów!

więcej