Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Komunikacja urządzenia
  • więcej
Liczba głowic
Liczba sztuk w opakowaniu

Drukarki 3D

Drukarki 3D to sprzęt dla miłośników nowych technologii i majsterkowania, zarówno dużych, jak i małych. Urządzenia te pozwalają na uzyskanie przestrzennych przedmiotów z tworzyw sztucznych. Długopisy drukarki 3D są proste w obsłudze i przeznaczone głównie do twórczej zabawy lub drobnych napraw, podczas gdy zaawansowane urządzenia posiadają wiele opcji konfiguracyjnych i drukują przedmioty wprost z projektu na komputerze. Ofertę uzupełniają akcesoria do drukarek, m.in. filamenty, frezarki, grawery laserowe oraz części zamienne.

Długopisy 3D

To najmniejszy i najprostszy rodzaj drukarek 3D. Są sterowane ręcznie i nie wymagają do obsługi specjalistycznej wiedzy. Za ich pomocą młodzi twórcy i majsterkowicze mogą stworzyć trójwymiarowe przedmioty równie intuicyjnie jak rysunki. W ofercie znajdują się urządzenia tak popularnych marek jak 3Doodler czy Gembird. Dostępne są także w zestawach zawierających wkłady i dodatkowe pomoce.

Drukarki 3D

Drukarki 3D pracują w oparciu o instrukcje generowane przez komputer i pozwalają na w pełni automatyczne odwzorowanie modelu stworzonego w programie graficznym 3D. Za ich pomocą można wytwarzać precyzyjne modele i przedmioty, np. części urządzeń. Posiadają szerokie spektrum zastosowań, m.in. w inżynierii, produkcji czy przemyśle samochodowym.

Filamenty

Materiały, z których wykonywany jest wydruk 3D w technologii FDM to tworzywa sztuczne w postaci odpowiednich wkładów (filamentów). Jest wiele rodzajów takich tworzyw różniących się właściwościami, m.in. PLA, PET-G, ASA, ABS, TPU (elastyczny, flex). Do urządzeń dedykowanych dzieciom przeznaczone są specjalne, nietoksyczne i biodegradowalne materiały.

Obrabiarki CNC

Frezarki i grawery CNC to rządzenia służące do rzeźbienia w różnych materiałach. Podobnie jak w przypadku drukarek 3D, proces odbywa się automatycznie i jest sterowany przez komputer. 

Nasza oferta urządzeń do druku 3D i obrabiarek obejmuje maszyny i akcesoria o zróżnicowanych zastosowaniach, od kreatywnej zabawy (w tym bezpieczne produkty dla dzieci) po majsterkowanie. Znajdź odpowiedni dla siebie sprzęt i materiały.

więcej