Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki fantasy

Fantasy jest jednym z głównych gatunków literackich, cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem wśród czytelników w różnym wieku i na całym świecie. Nic w tym dziwnego, skoro to właśnie te książki serwują nam epickie bitwy i niezapomniane przygody, pozwalają śledzić losy dzielnych bohaterów o często nadprzyrodzonych mocach oraz emocjonującą walkę dobra ze złem. W naszej ofercie ebooków fantasy znajdziesz wiele wspaniałych tytułów najbardziej znanych polskich i zagranicznych przedstawicieli gatunku, cenione serie wydawnicze, zbiory fantastycznych opowiadań a także głośne debiuty.

Polska fantastyka w ebookach fantasy

Nasza oferta ebooków fantasy to nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli polskich twórców. Znalazły się w niej bowiem tytuły takich pisarzy jak Stanisław Lem, Andrzej Sapkowski, Jacek Piekara, Andrzej Ziemiński, Jakub Ćwiek, Aneta Sapkowska, Maja Lidia Kossakowska, Jarosław Grzędowicz, Michał Gołkowski oraz wielu innych znanych polskich autorów fantastyki. W naszej propozycji znajdują się ich najbardziej znane serie wydawnicze m.in. takie jak „Wiedźmin”, „Oko Jelenia”, „Kroniki Jakuba Wędrowycza”, „Ja, Inkwizytor”, „Achaja” i „Pomnik Cesarzowej Achai”, „Pan Lodowego Ogrodu” a także wiele wciągających powieści jednotomowych.

Ebooki fantasy i autorzy z całego świata

Nasza propozycja z pewnością nie zawiedzie także miłośników twórczości Trudi Canavan, Brandona Sandersona, Sary J. Mass, Anne Bishop, Dmitra Glukhowsky'ego oraz wielu innych znanych na całym świecie autorów literatury fantasy. W stworzonych przez nich pełnych magii światach, główni bohaterowie stają oko w oko z największymi wyzwaniami jakie moglibyśmy sobie wyobrazić. Nic nie gwarantuje im wygranej, bo świat który jest areną ciągłego ścierania się dobra ze złem, stale zaskakuje nowymi komplikacjami. Z tego względu literatura fantasy oferuje nam jedne z najbardziej ciekawych, wciągających i nieprzewidywalnych historii, które wciągają i na długo pozwalają zapomnieć o rzeczywistości.

Sprawdź naszą bogatą ofertę ebooków fantasy i wybierz ten, który zaoferuje ci najbardziej wciągającą przygodę.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!