Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej

Segregatory

Segregatory mogą służyć między innymi do przechowywania, katalogowania i archiwizacji dokumentów. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje i modele jak na przykład segregator ringowy czy segregator oxford. Segregator na dokumenty można dostać w kilku rozmiarach. Dostępne są zarówno popularne wymiary jak choćby segregator A4 czy segregator A5, jak też w rozmiarach niestandardowych. 

Jakie segregatory są w ofercie?

W naszej ofercie dostępne są segregatory wykonane z takich materiałów jak między innymi karton, tektura, papier, plastik czy polipropylen. W sprzedaży posiadamy segregatory z certyfikatami ekologicznymi, jak na przykład certyfikat FSC, Recycled czy Blue Angel. Nasza oferta zawiera segregatory na dokumenty takich producentów jak między innymi Esselte, Leitz, Donau, Vaupe, Herlitz, Biurfol, Interdruk, Hamelin czy Penmate. W naszej ofercie mamy zarówno małe jak i duże formaty segregatorów, jak na przykład segregator A4 i A5. Dostępne są także między innymi segregatory z arkuszami, kartkami,  kopertą w formacie A4 i kompletem przekładek.  Wybierając segregator warto wiedzieć, że w zależności od zastosowanego mechanizmu dzielimy je na te z mechanizmem ringowym oraz mechanizmem dźwigniowym. Segregatory z mechanizmem dźwigniowym polecane są między innymi w sytuacjach gdy,  przechowywane w nim materiały będą często wyjmowane, ponieważ ten rodzaj segregatora zapewnia łatwy dostęp do dokumentów. Segregatory z mechanizmem ringowym znajdą zastosowanie między innymi wtedy gdy, zachodzi potrzeba szybkiego przeglądania zawartości. 

Do czego można wykorzystać segregator?

Segregator można wykorzystać między innymi w biurach, szkołach, gospodarstwach domowych oraz instytucjach publicznych. Może on służyć na przykład do przechowywania i segregowania dokumentów papierowych, jak również faktur, wszelkiego rodzaju umów czy specyfikacji produktowych. 

Jeśli chcesz na przykład uporządkować swoje dokumenty w domu lub pracy, sprawdź naszą ofertę segregatorów i zobacz, czy znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania. 

więcej