Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Pasuje do modelu
  • więcej
Wielkość ekranu
  • więcej
Materiał
  • więcej

Akcesoria do tabletów

Jesteś szczęśliwym posiadaczem tabletu? Kupiłeś taki funkcjonalny sprzęt dla siebie czy dla swoich dzieci? Możesz zwiększyć wygodę korzystania z niego dzięki licznym akcesoriom, które możemy Ci zaoferować w naszym sklepie – znajdziesz je na empik.com. Sprawdź, co możesz dokupić dla ochrony tabletu przed uszkodzeniem mechanicznym czy dla usprawnienia użytkowania go.

Obowiązkowe akcesoria do tabletów

Jednym z najbardziej potrzebnych dodatków jest etui na tablet, którego zadaniem jest ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi tego urządzenie. Etui ma wiele zalet – przede wszystkim pozwoli Ci ono zabezpieczyć sprzęt przed zarysowaniem, zabrudzeniem i zniszczeniem. Dzięki niemu możesz bez obaw zabrać swój tablet wszędzie, gdzie tego chcesz – w podróż, do pracy, do szkoły czy pozwolić na swobodne korzystanie z niego swoim dzieciom.

Możesz wybierać spośród wielu różnych propozycji pokrowców na tablet np. zdecyduj się etui na tablet z klapką, którą w razie potrzeby zamienisz na wygodny stojak i obejrzysz w ten sposób film na swoim urządzeniu. Obowiązkowym gadżetem do tabletu jest też folia czy szkło ochronne. Takie elementy sprawią, że ekran Twojego urządzenia będzie odporny na uszkodzenia. Jeśli kupisz etui na tablet bez klapki, to koniecznie zainwestuj jeszcze w szkło hartowane, by zabezpieczyć przednią część urządzenia.

Jeśli masz etui na tablet z klapką, to wystarczające zabezpieczenie przed zarysowaniami zapewni ekranowi folia ochronna na tablet, która jest tańsza od szkła i łatwiejsza do samodzielnego przyklejenia.

Inne akcesoria do tabletów

Jeśli już masz wygodny pokrowiec na tablet i szkło ochronne lub folię, pomyśl o zakupie i innych akcesoriów. Na empik.com oferujemy ładowarki i zasilacze, powerbanki, jak i adaptery do ładowarek samochodowych. Mamy też uchwyty i mocowania, które ułatwią Ci korzystanie z tabletu w różnych miejscach i sytuacjach.

więcej