Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Sprzedawca
Grubość materaca
Liczba stref
Szerokość materaca (cm)
Długość materaca (cm)
Wysokośc materaca (cm)

Materace bonellowe

Materac bonellowy to rodzaj materaca sprężynowego, którego wypełnienie stanowią sprężyny, tzw. bonelle o charakterystycznym kształcie klepsydry. Bonelle połączone są ze sobą za pomocą mocnego, spiralnego drutu tworząc spójną i trwałą konstrukcję zapewniającą odpowiednią sprężystość i elastyczność. Materac bonellowy jest jednym z najstarszych i najbardziej popularnych typów materacy. Często wybierany jest przez właścicieli hoteli, pensjonatów oraz mieszkań na wynajem. W tej kategorii posiadamy wysokiej jakości materace bonellowe w różnych rozmiarach i pochodzące od sprawdzonych producentów.

Materace bonellowe – trwałość i wygoda w rozsądnej cenie

Do głównych zalet materaców bonellowych można zaliczyć przede wszystkim to, że stanowią one znacznie tańszą alternatywę dla materaców kieszeniowych. Są przy tym niezwykle wytrzymałe, a ich sprężyny nie są podatne na odkształcenia, przez co mogą służyć przez wiele lat. Charakterystyczna konstrukcja sprężyn w materacu bonellowym sprawia, że materac ten jest bardzo elastyczny i sprężysty. Pod wpływem siły nacisku różnych partii ciała, pracuje cała powierzchnia materaca, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o nadmierną eksploatację jego poszczególnych fragmentów. Odpoczywając na materacu bonellowym, można doświadczyć uczucia przypominającego falowanie, które dla wielu osób okazuje się bardzo przyjemne. Materac bonellowy zapewnia także odpowiednią cyrkulację powietrza i sprawnie odprowadza wilgoć i ciepło, co ułatwia utrzymanie materaca w czystości oraz zapobiega nadmiernemu poceniu się podczas snu. Materace bonellowe najlepiej sprawdzają się w łożkach pojedynczych oraz łóżkach dziecięcych. Pary mogą być za to niezbyt zadowolone z użytkowania materaca bonellowego, gdyż każdy ruch partnera będzie odczuwalny również przez drugą osobę.

Materac bonellowy to doskonały wybór dla osób, które szukają ekonomicznych i trwałych rozwiązań na lata.

Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem materacy bonellowych i wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku.

więcej

Materace bonellowe

najczęściej zadawane pytania