Marka: samsung usuń

Sponsorowane
Smartwatch damski JG Smart Kt65 złoty prostokątny wykrywanie tętna
Smartwatch damski JG Smart Kt65 złoty prostokątny wykrywanie tętna 209,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: JG Smart Oficjalny Sklep Finansujący reklamę: JG Smart Oficjalny Sklep
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - Regular
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - Regular 2199,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: MacBooki Gorzów Finansujący reklamę: MacBooki Gorzów
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 Active Black
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 Active Black 169,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Mi-Store Finansujący reklamę: Mi-Store

Smartwatch Samsung

Samsung jako jeden z wiodących producentów elektroniki wraz z rozwojem urządzeń mobilnych uzupełnił swoje portfolio o gadżety wearable. Zegarki koreańskiej marki stanowią uzupełnienie funkcjonalności smartfonów Galaxy, ale mogą też pracować samodzielnie. Nasz asortyment obejmuje smartwatche Samsung z serii Galaxy Watch i Galaxy Fit.

Rodzaje smartwatchy Samsung

Samsung rozwija swoje inteligentne zegarki w dwóch głównych seriach. Smartwatche Samsung Galaxy Watch pełnią rolę zaawansowanych gadżetów wearable, a Galaxy Fit zaliczają się do kategorii rozbudowanych opasek fitness. Obok głównych modeli producent wypuszcza także linie poboczne stawiające nacisk na konkretne potrzeby użytkowników.

Obok bazowych smartwatchy Samsung można sięgnąć m.in. po stylizowane na klasyczne zegarki modele Galaxy Watch Classic. Aktywne osoby uprawiające wymagające sporty mogą skorzystać z wytrzymałych Galaxy Watch Pro. Zegarki z rodziny Galaxy Watch są zazwyczaj dostępne w dwóch rozmiarach kopert oraz w wersjach z modemem LTE i bez niego. W drugim przypadku do wykorzystania pełni możliwości smartwatcha należy go sparować przez Bluetooth z telefonem.

Zalety korzystania ze smartwatchy Samsung

Smartwatch Samsung bez względu na model pozwala w szybki i wygodny sposób odczytywać przychodzące wiadomości i powiadomienia z aplikacji. Urządzenia z łącznością LTE umożliwiają samodzielną pracę, przeglądanie internetu, czy wykonywanie połączeń dzięki wbudowanym mikrofonom i głośnikom. Inteligentny zegarek daje kontrolę nad odtwarzaczem muzyki i pozwala sterować słuchawkami. Modele ze wbudowanym modułem NFC pozwalają na wykonywanie płatności zbliżeniowych.

Samsung w swoich smartwatchach wykorzystuje czujniki biometryczne pozwalające na monitorowanie aktywności i analizowanie treningów czyniąc je bardziej wydajnymi. Wersje z GPS wykorzystują aplikacje nawigacji dla rowerzystów, biegaczy czy pieszych. Na smartwatchu Samsung można wyświetlić dowolną tarczę i np. symulować wygląd klasycznego zegarka.

Sprawdź dostępne modele smartwatchy Samsung i wybierz zegarek pomagający w pracy i codziennych aktywnościach.

więcej