Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Rodzaj transmisji
Przeznaczenie
Zasięg słuchawek bezprzewodowych
  • więcej
Długość przewodu (m)
  • więcej
Wodoszczelność
Cechy dodatkowe
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Czas pracy w minutach
  • więcej

Zestawy słuchawkowe

Zestaw słuchawkowy ułatwia prowadzenie rozmowy lub słuchanie muzyki podczas wykonywania równocześnie innej czynności. W naszej ofercie znajdują się sprzęty różnych znanych i cenionych marek m.in. zestaw słuchawkowy Samsung, Jabra oraz Kruger&Matz.

Zestaw słuchawkowy do telefonu

Prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności trzymania telefonu w ręku, umożliwi zestaw słuchawkowy z mikrofonem. Większość modeli posiada wbudowany przycisk do odbierania przychodzących połączeń i do przełączania utworów muzycznych. Niektóre zestawy słuchawkowe bluetooth umożliwiają podłączenie dwóch sprzętów jednocześnie np. telefonu i tabletu, bez potrzeby przełączania przy zmianie urządzenia.

Dla motocyklistów – zestaw słuchawkowy do kasku

Słuchawka douszna bezprzewodowa znajduje zastosowanie także przy prowadzeniu rozmów podczas jazdy w kasku. Zestawy te są odporne na pot, posiadają funkcję redukcji szumów oraz wysoką wrażliwość wychwytywania głosu. Większość z nich umożliwia głosowe sterowanie przy pomocy inteligentnych czujników. Zestaw słuchawkowy do kasku jest także odporny na trudne warunki pogodowe oraz wytrzymały, gdyż musi utrzymać się na kasku nawet podczas szybkiej jazdy.

Bezpieczne rozmowy podczas jazdy

Zestaw słuchawkowy do samochodu to dobre rozwiązanie dla kierowców, zwłaszcza tych, którzy na co dzień pokonują długie trasy. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i lekkości, zestaw nie spowoduje dyskomfortu podczas wielogodzinnego użytkowania. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na czas pracy na jednym ładowaniu oraz na możliwość obsługi komunikatów głosowych, co umożliwi wykonanie i odebranie połączenia telefonicznego odpowiednią komendą.

Zestaw słuchawkowy to dobre rozwiązanie zarówno dla zapracowanych, jak i dla tych, którzy chcą cieszyć się innymi aktywnościami podczas rozmowy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz słuchawkę bluetooth dla siebie.

więcej