Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Typ produktu
Liczba zdjęć
  • więcej
Motyw
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor
Marka
  • więcej
Cechy produktu
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
  • więcej
Cena produktu
Ocena
Sposób dostawy (oferta Empik)

Ramki i albumy

Żyjemy w dobie cyfryzacji. Dawno już minęły czasy, kiedy na oglądanie zdjęć z wakacji czy z imprezy rodzinnej trzeba było poczekać do czasu ich wywołania u fotografa. Dziś filmy do aparatów są wykorzystywane sporadycznie, zdjęcia natomiast przeglądamy na monitorach komputerów i smartfonów. Być może Ty zaliczasz się do grona entuzjastów tradycyjnej fotografii papierowej? Jeśli wywołujesz czy też drukujesz zdjęcia w punktach fotograficznych lub samodzielnie w domu, przydadzą Ci się albumy i ramki.

Nowoczesne i klasyczne albumy na zdjęcia

Wywołane zdjęcia bez wątpienia mają w sobie wiele uroku. Łatwiej się z nimi zapoznać i traktować je jako formę materialnej pamiątki, budzącej do życia wspomnienia, jeśli są w formie papierowej. Album na zdjęcia z wakacji, ze ślubu czy komunii świętej dziecka może znaleźć się na honorowym miejscu w Twoim domu.

Na empik.com znajdziesz wiele ciekawych propozycji albumów do przechowywania zdjęć. Możesz skorzystać także z tradycyjnych albumów z czarnymi stronicami, na których wkleja się fotografie. Wklejaj je tak, jak Ci się podoba, niekoniecznie w układzie wertykalnym czy horyzontalnym. Jeśli natomiast lubisz porządek i symetrię – kupuj albumy, które mają przeźroczyste okienka przygotowane do włożenia do nich zdjęć określonego formatu.

Ramki na zdjęcia

Niezwykle dekoracyjnym elementem Twojego domu mogą być przeróżne zdjęcia Twoich bliskich. Na komodzie czy obudowie kominka ustaw ramki na zdjęcia i umieść w nich te fotografie, które budzą w Tobie miłe skojarzenia. Pochwal się sukcesami swoich dzieci i zbuduj dekorację, która będzie unikalna. Dzięki szerokiemu asortymentowi takich produktów na empik.com dostosujesz aranżację ramek do zdjęć do własnych potrzeb.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.