Filtruj
Kategorie
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor korpusu
Materiał korpusu
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Seria
  • więcej
Dodatkowe informacje
Materiał
  • więcej
Kolor
Dominujący kolor
  • więcej
Liczba drzwi
Liczba półek
  • więcej
Liczba szuflad
Wykończenie

Witryny

Fanów elegancji połączonej z funkcjonalnością z pewnością zainteresują dostępne w naszym asortymencie witryny. Są to meble podobne do regałów, jednak różnią się od nich wyglądem oraz funkcjami – są bowiem bardziej ozdobne, a także zamykane. Od szaf odróżnia je natomiast obecność szyby w drzwiach, która dodaje meblowi szyku.

Jaką witrynę wybrać?

Chcąc umieścić w swoim salonie, jadalni, gabinecie, czy sypialni witrynę, należy zastanowić się, jaki jej rodzaj wybrać. Można bowiem zdecydować się na witryny wiszące, które są bardziej ozdobne niż półki lub na stojące witryny do salonu, które pomieszczą więcej cennych przedmiotów. Pragnąć również w ciekawy i atrakcyjny sposób wyeksponować swoją domową biblioteczkę, warto wybrać witryny na książki, które dzięki szybie będą prezentować się niezwykle efektownie i stylowo.

Witryny do nowoczesnego wystroju?

Choć niektórym osobom witryny do salonu mogą kojarzyć się wyłącznie z meblem, za pomocą którego dawniej eksponowano zastawę stołową, kieliszki, czy kryształy, to to skojarzenie nie jest do końca uzasadnione. Co prawda obecnie również i w taki sposób wykorzystuje się transparentną funkcję drzwi witryn, jednakże wybiera się je także do nowoczesnych wnętrz.

Dzięki ozdobnemu i szykownemu wyglądowi witryn oraz szklanym drzwiom w elegancki sposób na widoku można umieścić dowolne przedmioty. Dodatkową zaletą tych mebli jest możliwość zamocowania specjalnych taśm ledowych, które będą dodatkowo przyciągać wzrok i podkreślać nowoczesny styl wnętrza.

Jeśli poszukujesz eleganckiego i praktycznego mebla, to sprawdź naszą ofertę witryn. Z pewnością znajdziesz mebel, który ozdobi twoje wnętrze i doda mu szyku.

więcej

Witryny - najczęściej zadawane pytania