Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Producent
  • więcej
Przeznaczenie
Funkcje
  • więcej
Długość przewodu (m)
Impedancja
Zasięg
Dominujący kolor
Sprzedawca
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
Wejścia/wyjścia
Dostępność
  • więcej
Ocena
Cena

Słuchawki True Wireless

Słuchawki TWS korzystają z technologii True Wireless Stereo, która oznacza całkowitą rezygnację producenta z używania przewodów, oznacza to, że każda z słuchawek jest niezależna. Ich komunikacja ze sprzętem będącym źródłem dźwięku, odbywa się poprzez bluetooth. Dostępne w naszej propozycji słuchawki true wireless oferują doskonały dźwięk oraz wiele praktycznych funkcji, które ułatwiają sterowanie słuchawkami oraz sprzętem, do którego są podpięte. Oferujemy słuchawki TWS takich marek jak Apple, Sony, Samsung, JBL, Fresh N Rebel, Xiaomi, Philips oraz wielu innych znanych i cenionych producentów elektroniki.

Słuchawki bezprzewodowe True Wireless

W naszej ofercie słuchawek True Wireless Stereo znalazły się zarówno najprostsze modele oferujące doskonały dźwięk odsłuchiwanych treści, jak i modele z wieloma praktycznymi funkcjami. Oferujemy m.in. słuchawki bezprzewodowe TWS wyposażone w mikrofon oraz ukrytą w przycisku funkcję odbierania połączeń, dzięki którym możliwe jest prowadzenie rozmowy bez konieczności sięgania po telefon, pod który podpięte są słuchawki. W zależności od wybranego modelu wspomniany przycisk umożliwia także zmianę odsłuchiwanego utworu, regulację głośności, a także wyciszanie słuchawek. Oferujemy także słuchawki TWS w zestawach z praktycznymi stacjami dokującymi, które umożliwiają nawet kilkukrotne pełne naładowanie słuchawek bez konieczności ich podpinania do zewnętrznego źródła prądu.

Słuchawki bezprzewodowe TWS

Nasza propozycja zawiera różnokolorowe słuchawki bezprzewodowe true wireless douszne, które umieszcza się w zagłębieniu małżowiny oraz słuchawki dokanałowe, wprowadzane bezpośrednio do kanału słuchowego. Nie zabrakło tu także produktów stworzonych z myślą o osobach aktywnych oraz sportowcach. Słuchawki TWS wodo i kurzoodporne oraz modele wyposażone w dodatkowe, stabilizujące pałąki na uszy mogą okazać się dobrą propozycją m.in. dla biegaczy, rowerzystów oraz wszystkich osób wykonujących intensywne ćwiczenia.

Sprawdź jakie słuchawki TWS posiadamy w naszej ofercie i wybierz z niej najlepszy dla siebie model.

więcej