Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Linia
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Lakiery hybrydowe

W kategorii tej znajdują się lakiery hybrydowe wielu znanych producentów, w tym Semilac, Neonail, Silcare, Molly Lac, Nails Company, Hi Hybrid, Cosmetics Zone czy Claresa.

Czym są lakiery hybrydowe i jak się je aplikuje?

Lakiery hybrydowe to polimerowy rodzaj lakierów do paznokci dla kobiet. W porównaniu do tradycyjnych lakierów wyróżniają się zwłaszcza dużą przyczepnością i przedłużoną trwałością – nawet do kilku tygodni. Zapewniają zarazem efektowny blask oraz intensywną barwę, co stanowi zasługę silnej pigmentacji.

Hybrydowe lakiery do paznokci mogą wykazywać działanie utrwalające, koloryzujące, nabłyszczające, wzmacniające i wydłużające płytkę, odżywcze, ochronne, matujące, stylizujące, budujące oraz utwardzające.

Lakier hybrydowy nie ma w swoim składzie żadnych rozpuszczalników. W celu jego utwardzenia na płytce paznokci należy zastosować lampę UV lub LED. Czas utwardzania zależy od wybranego urządzenia i może wynieść od 30 sekund do kilku minut.

Przed aplikacją hybrydowego lakieru należy nałożyć na płytkę bazę podkładową, a po utwardzeniu aplikuje się jeszcze matujący lub błyszczący top – rolą tego typu produktów jest zabezpieczenie trwałości lakieru. Można także zdecydować się na lakier hybrydowy 3w1, który nie wymaga osobnego nakładania bazy ani topu.

Kiedy mogą się przydać lakiery hybrydowe?

Hybrydowe lakiery pozwalają uzyskać profesjonalny efekt manicure w warunkach domowych. Są przeznaczone zwłaszcza do stylizacji zniszczonych, osłabionych, kruchych i łamiących się paznokci.

Dobrze kryjąca formuła lakieru hybrydowego jest odporna na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, odpryski oraz zarysowania. Można znaleźć produkty dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Odpowiednia konsystencja lakieru ułatwia prawidłową aplikację oraz umożliwia tworzenie różnych ciekawych kształtów.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie lakiery do paznokci i wykonaj samodzielnie przy ich użyciu manicure hybrydowy.

więcej

Przeczytaj o manicure i pedicure

Dowiedz się więcej o manicure i pedicure