Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Płeć
Rodzaj skóry
Działanie
  • więcej

Odżywki do paznokci

Odżywki do paznokci wzmacniają, regenerują i utwardzają płytkę paznokciową. Mogą mieć formę lakieru, żelu, peel-off lub olejku. W naszym asortymencie znajdują się produkty marek takich jak Eveline, Inglot, Delia, Dior i wielu innych.

Odżywki do paznokci w różnej formie

Odżywki do paznokci zawierają substancje odżywiające i utwardzające płytkę paznokciową, a także chroniące przed uszkodzeniem. Krzemionka, wapń, keratyna, witaminy, olejki – te składniki często znajdują się w składzie dobrych produktów tego typu.

Najczęściej wybierane są wielofunkcyjne odżywki do paznokci w formie lakieru lub odżywcze olejki do paznokci i skórek. Można też znaleźć odżywki peel-off w formie żelu lub płynu, a nawet ekspresowo odbudowującą odżywkę typu paznokieć w płynie.

Odżywki do paznokci po hybrydzie

Po usunięciu lakieru hybrydowego paznokcie często pozostają wysuszone i osłabione. Regeneracja paznokci wymaga użycia odpowiedniej odżywki, zawierającej keratynę, proteiny jedwabiu, krzemionkę, wapń i witaminy, a także substancje nawilżające i przyspieszające wzrost. Jako odżywki do paznokci po hybrydzie najlepiej sprawdzą się odżywki w lakierze lub w olejku.

Kolorowe odżywki do paznokci

Niektóre odżywki w lakierze nadają paznokciom delikatny kolor, najczęściej jasny odcień różu lub beżu. Kosmetyki tego typu nie tylko pielęgnują, ale i zdobią. Kolorowe odżywki do paznokci przydadzą się osobom używającym na co dzień ciemnych lakierów, pozostawiających po manicure przebarwienia na płytce paznokcia.

Odżywki do paznokci bez formaldehydu

Dawniej w skład odżywek do paznokci często wchodził formaldehyd. Służył jako konserwant i stymulator wzrostu paznokcia. Jednak jest to substancja silnie drażniąca i toksyczna, dlatego obecnie typowa odżywka do paznokci to odżywka bez formaldehydu. Aby upewnić się co do tego, zawsze przed zakupem warto przeczytać skład produktu.

Jeśli chcesz wzmocnić i odżywić słabe lub łamliwe paznokcie – przejrzyj naszą ofertę, aby znaleźć idealny preparat.

więcej