Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Liczba osób
  • więcej
Liczba zawartych elementów
  • więcej
Okazje
  • więcej
Typ/rodzaj
Cechy dodatkowe
  • więcej
Zawartość zestawu
  • więcej
Motyw
  • więcej
Sponsorowane
Serwis Obiadowy Zestaw Talerzy Do Zup 3 szt 23 cm
Serwis Obiadowy Zestaw Talerzy Do Zup 3 szt 23 cm 36,09 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Kadax - Oficjalny Sklep Finansujący reklamę: Kadax - Oficjalny Sklep
TALERZE ZESTAW OBIADOWY 18 el SERWIS TALERZY BLACK
TALERZE ZESTAW OBIADOWY 18 el SERWIS TALERZY BLACK 388,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: sklep.sokomedica Finansujący reklamę: sklep.sokomedica
KOCIOŁEK żeliwny myśliwski 4L na ognisko garnek
KOCIOŁEK żeliwny myśliwski 4L na ognisko garnek 159,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Karl Hausmann Finansujący reklamę: Karl Hausmann

Serwisy obiadowe

Serwis obiadowy stanowi nieodłączny element wyposażenia każdego domu. Umożliwia podawanie codziennych posiłków oraz organizowania większych uroczystości. Bardzo często na wyposażeniu mieszkania znajduje się kilka zestawów obiadowych przeznaczonych do używania na co dzień oraz od święta. Serwisy obiadowe świąteczne wyciągane tylko na specjalne okazje, np. Święta Bożego Narodzenia, czy inne nadzwyczajne wydarzenia.

Serwisy obiadowe mogą różnić się kształtem, kolorem, ilością elementów oraz materiałem, z którego zostały wykonane. Dostępne są naczynia porcelanowe, ceramiczne, kamionkowe, szklane lub fajansowe. 

Serwis obiadowy dla 6 osób będzie odpowiedni dla małych rodzin, które nie często przyjmują gości. Zestaw obiadowy 18 elementów przyda się podczas organizowania domowych przyjęć. Dobrym wyborem podczas częstych wizyt gości będzie także serwis obiadowy na 12 osób do zmywarki. Możliwość mycia talerzy w zmywarce zaoszczędzi czas i energię podczas porządków. 

W każdym zestawie powinna znaleźć się odpowiednia ilość talerzy płaskich, głębokich i talerzy deserowych. W komplecie często też dostępne są dodatkowe sosjerki, półmiski, bulionówki i waza na zupę. 

Serwis obiadowy porcelanowy 

Komplety z porcelany to niewątpliwie najbardziej eleganckie naczynia kojarzące się z luksusem. Cechują się bardzo delikatnym i klasycznym wyglądem. Naczynia porcelanowe są zwykle śnieżnobiałe, odporne na zarysowania i bardzo wytrzymałe. Na dodatek nie wchodzą w reakcje z kwasami i zasadami, co oznacza, że nie przyjmują zabarwienia koloryzujących składników potraw, np. buraków lub kurkumy. 

Serwis obiadowy nowoczesny czy klasyczny 

Zestaw talerzy obiadowych powinien być dopasowany do stylu wnętrza oraz podobać się osobom, które będą go używały. Można wybrać klasyczny serwis obiadowy na 12 osób, który będzie uniwersalny i ponadczasowy oraz wpasuje się w aranżację każdej jadalni. Nowoczesne komplety mogą występować w wielu różnych kształtach i kolorach. Kolorowe serwisy obiadowe mogą być jednobarwne lub ozdobione w kwiaty, wzory geometryczne lub złocenia. Będą pasować do wysublimowanych wnętrz, w których stawia się na oryginalność. 

Zapoznaj się z nasza ofertą serwisów obiadowych i wybierz zestaw, który spełni oczekiwania twoje i twojej rodziny. 

więcej

Serwisy obiadowe

najczęściej zadawane pytania