Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Liczba zawartych elementów
Pojemność (ml/l)
  • więcej
Sponsorowane
Miska/brytfanna do zapiekania ORION, 20x20x5,5 cm
Miska/brytfanna do zapiekania ORION, 20x20x5,5 cm 38,80 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: sklep.sokomedica Finansujący reklamę: sklep.sokomedica
Brytfanna Brytfanka Czarna Żeliwna 3 + 4 L Banquet
Brytfanna Brytfanka Czarna Żeliwna 3 + 4 L Banquet 213,75 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Galopi Finansujący reklamę: Galopi
Garnek Granitowy Gęsiarka Brytfanna Gaz Indukcja
Garnek Granitowy Gęsiarka Brytfanna Gaz Indukcja 174,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Karl Hausmann Finansujący reklamę: Karl Hausmann

Brytfanny

Brytfanny to płaskie naczynia do pieczenia i smażenia, które najczęściej są wykonane z metalu lub szkła hartowanego. Można w nich przygotowywać mięso, ciasta, zapiekanki, spaghetti oraz różnego typu dania warzywne. W naszym asortymencie znajdują się modele popularnych marek, m.in. Ambition, Nava, Zilner, Florina, Simax,Tala, Tadar, Krisberg, Kinghoff czy Le Creuset. Są to produkty kuchenne przystosowane do używania w piekarnikach oraz na różnego typu kuchenkach – elektrycznych, gazowych, indukcyjnych, halogenowych czy ceramicznych.

Brytfanny emaliowane do pieczenia

Proponujemy brytfanny pokryte trwałą i odporną na ścieranie powłoką, np. ceramiczną, marmurową czy granitową. Dzięki temu potrawy nie przywierają do powierzchni naczynia i bez trudu można wyjąć je po zakończeniu pieczenia. Brytfanna jest również odporna na wysokie temperatury i zarysowania przez metalowe narzędzia kuchenne.

Nowoczesne brytfanny zazwyczaj są wykonane z żeliwa, węglowej stali nierdzewnej, aluminium lub grubego szkła hartowanego. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji umożliwiają równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni naczynia. Brytfanna żaroodporna szybko się nagrzewa i przez długi czas utrzymuje odpowiednio wysoką temperaturę. Potrawy można piec lub smażyć bez tłuszczu lub przy użyciu jego niedużej ilości. W efekcie dania wychodzą zdrowsze oraz mniej kaloryczne. Ponadto brytfanny i blaszki do pieczenia z naszego asortymentu są trwałe, odporne na stłuczenia, rdzewienie, zarysowania, odkształcenia oraz inne uszkodzenia mechaniczne.

Stylowe i wygodne w użyciu brytfanny żaroodporne

Brytfanny do pieczenia można czyścić w zlewozmywaku lub zmywarce. Naczynia takie zazwyczaj są wyposażone w składane rączki bądź inny wygodny uchwyt, który ułatwia wyjmowanie brytfanny z piekarnika oraz jej przenoszenie.

Najczęściej brytfanna jest sprzedawana w komplecie z transparentną pokrywką ze szkła hartowanego. Pozwala to obserwować potrawy podczas pieczenia bez konieczności otwierania piekarnika. Niektóre pokrywki są zaopatrzone w aromatyzer, który umożliwia przyprawianie potraw podczas pieczenia. Można ponadto zdecydować się na brytfannę z wewnętrznym rusztem odprowadzającym nadmiar tłuszczu z mięsa.

Porównaj brytfanny do pieczenia z naszego asortymentu. Znajdź naczynie, które ułatwi ci przygotowywanie w piekarniku pysznych, zdrowych i aromatycznych dań.

więcej

Dowiedz się więcej

Wszystkie artykuły