Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Wielkość zwierzęcia
  • więcej
Materiał
  • więcej

Artykuły dla psów

Posiadanie psa wiąże się nie tylko z odpowiedzialnością, ale także zakupem odpowiednich artykułów i akcesoriów. Należy także liczyć się z tym, że wyposażenie takie nie jest uniwersalne i warto dobrać je do gatunku pupila, jego wieku, wielkości, wagi, czy nawet charakteru. W naszej ofercie można znaleźć artykuły dla psów, które z łatwością można dopasować do potrzeb swojego psiego przyjaciela.

Karmy dla psów, czyli jak zadbać o prawidłową dietę pupila

W trosce o zdrowie pupila warto zadbać o jego dietę. Karmy dla psów są bogate w składniki i elementy dbające o prawidłowe funkcjonowanie jego organizmu oraz wpływające pozytywnie na stan jego sierści. Można wybrać karmy: suche, mokre, weterynaryjne, bezzbożowe, dla szczeniąt, dorosłych, starszych, małych, średnich lub dużych psiaków. Dostępne są także różnego rodzaju przysmaki dla psów, które przydadzą się m.in. podczas nauki komend.

Pomocą w dbaniu o dobry stan psów mogą okazać się także witaminy czy suplementy. W przypadku wystąpienia np. pcheł, czy kleszczy dobrym pomysłem mogą być specjalne obroże dla psów lub krople. Natomiast, aby zadbać o piękną i zadbaną sierść, warto podczas mycia korzystać z szamponów dostosowanych do rodzaju i długości sierści.

Artykuły dla psów

Oprócz karm, przysmaków, czy artykułów pielęgnacyjnych, w naszej ofercie dostępne są także inne akcesoria, m.in. miski dla psów. Wykorzystanie ich pozwala stworzyć w danym miejscu strefę dla pupila, w której może zjeść posiłek lub ugasić pragnienie. W przypadku, gdy na zewnątrz panuje niska temperatura lub zwierzę ma bardzo krótką sierść, warto rozważyć zakup ubrania dla psa. Nie tylko pomoże ono utrzymać właściwą temperaturę ciała pupila oraz dzięki elementom odblaskowym zapewni mu bezpieczeństwo po zmierzchu, ale również sprawi, że psiak będzie wyglądać stylowo i oryginalnie. W naszej ofercie dostępne są także różnego rodzaje smycze dla psów oraz  transportery i klatki, które sprawdzą się nie tylko w przypadku dużych ras.

Warto także zaopatrzyć się w zabawki dla psów, które są ciekawym urozmaiceniem dla pupila spragnionego zabawy i ruchu. Wykorzystanie ich sprzyja ciekawszej zabawie oraz może stanowić rodzaj treningu. Można wybrać np. zabawki w formie pluszaków lub gumowych piszczałek. W sytuacji, gdy zwierzak ma potrzebę beztroskiego wylegiwania się, warto zapewnić mu miękkie legowisko lub matę chłodzącą na upalne dni.

Sprawdź nasz asortyment i wybierz artykuły dla swojego psiego przyjaciela.

więcej