Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Rodzaj skóry
Pojemność
  • więcej

Konturówki do ust

Użycie konturówki do ust zapewni efekt precyzyjnego i trwałego makijażu. Konturówka w sztyfcie czy w kredce to niezbędny element każdej kolorowej kosmetyczki. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór konturówek i kredek do ust najlepszych marek: Golden Rose, Bell, Eveline, Catrice i wielu innych.

Trwałe konturówki do ust

Konturówka ma ułatwiać precyzyjne obrysowanie warg, ale także utrwalić makijaż ust. Dlatego konturówki do ust muszą być trwałe. Zwykle są matowe i nietłuste, ponieważ te właściwości poprawiają ich trwałość.

Osobom, które chcą, aby ich makijaż był jeszcze trwalszy, polecamy dodatkowe zastosowanie bazy do ust przed nałożeniem szminki. Niektóre konturówki mają dołączone praktyczne pędzelki i aplikatory, które ułatwiają nakładanie pomadki i korektę końcowego efektu.

Kredki do ust

Konturówki do ust są zwykle produkowane w formie ołówków z cienkim, wysuwanym sztyftem czy rysikiem lub kredek do ust, które można temperować. Wielu producentów dla wygody dołącza do nich temperówki, aby dobrze zaostrzony koniec zawsze pozwalał narysować precyzyjną linię.

Niektóre kredki do ust (na przykład grube kredki Jumbo Lips Annnabelle) mogą być wykorzystane nie tylko jako konturówki, ale także jako właściwe pomadki do ust. To precyzja i wygoda w jednym.

Naturalne i bezbarwne konturówki

Aby umalowane usta wyglądały naturalnie, zaleca się wybór konturówki do ust w tym samym kolorze, co pomadka lub o ton ciemniejszej. Dla tych osób, które lubią jasny naturalny makijaż, dobrym rozwiązaniem będą bezbarwne konturówki do ust lub kredki nude w jasnych, naturalnych odcieniach.

Na ustach obrysowanych neutralną konturówką świetnie prezentują się rozświetlające błyszczyki do ust. Dobrze wyglądały będą także jasne szminki lub lekko koloryzowane balsamy do ust, które nawilżają i chronią.

Jeśli chcesz, aby twoje usta były umalowane idealnie, przejrzyj naszą ofertę konturówek i kredek do ust! Czy wybierzesz trwałą konturówkę do ust w formie kredki, wysuwany sztyft, którego nie trzeba temperować, czy może bezbarwną lub naturalną konturówkę w kolorze nude? Niezależnie od tego, czy szukasz jasnej konturówki na dzień, czy głębokiego odcienia na wieczorowy makijaż, odpowiedni produkt znajdziesz w naszym sklepie!

więcej