Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Płeć
Rodzaj skóry
Linia
  • więcej
Działanie
  • więcej

Masełka do ust

Masełko do ust służy odpowiedniemu nawilżeniu warg i ich okolic oraz chroni je przed działaniem czynników zewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się produkty o zróżnicowanym składzie i w wielu odmianach smakowych.

Masełka do ust - jakie wybrać?

Wybór odpowiedniego masełka do ust zależy przede wszystkim od osobistych preferencji. Kosmetyki te dostępne są w wielu różnych smakach. Warto więc wybrać takie, które nie będą nieprzyjemne lub odpychające. Alternatywnie można wybrać wariant bezsmakowy. Kluczową funkcją produktu jest nawilżanie skóry ust i zapewnienie jej odpowiedniej możliwości regeneracji. Skład tych kosmetyków nie powinien być zatem przypadkowy.

Masełko do ust - składniki

Wysokiej jakości masełka do ust powinny przede wszystkim zawierać naturalne olejki. Wartościowym składnikiem jest także masło shea. Zapewnia ono dodatkowe nawilżenie, które jest szczególnie potrzebne w zimie. Dzięki niemu kosmetyk działa jak balsam i skutecznie radzi sobie z problemem suchych i spierzchniętych ust. W przypadku delikatnej skóry warto unikać masełek do ust, które zawierają mentol, kamforę, fenol lub alkohol. Substancje te mogą bowiem działać na nią podrażniająco.

W naszym asortymencie można znaleźć zarówno popularne masełko do ust Bielenda, jak i również inne różnorodne kosmetyki. Wiele z nich powstaje na bazie masła shea i kakaowego oraz naturalnych olejków, które korzystnie wpływają na skórę ust.

Naturalne masełka do ust

Przy wyborze masełka do ust warto zwrócić uwagę na to, czy do jego produkcji wykorzystano naturalne składniki. Są one bogate w odpowiednie witaminy i minerały, przede wszystkim w ważne dla skóry ust witaminy A, E i F. Do skutecznej walki z wyschniętymi i popękanymi wargami – w szczególności w okresie zimowym – posłużyć może także masełko do ust z olejem awokado lub woskiem pszczelim.

W naszym asortymencie znajdziesz masełka do ust z naturalnych składników i o wielu różnych smakach. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz kosmetyki, które pomogą Ci zachować zdrowe i dobrze nawilżone usta o każdej porze roku.

więcej