Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Pojemność (g/ml)
  • więcej
Kategoria produktu
Producent
  • więcej

Herbata ziołowa

Herbaty ziołowe to aromatyczne mieszanki ziół oraz innych składników pochodzenia naturalnego, z których napar wykazuje określone, dobroczynne dla zdrowia działanie. Kompozycje herbat ziołowych łagodzą różnego typu dolegliwości, wspierają procesy zdrowienia, wykazują działanie pobudzające lub wyciszające i relaksacyjne. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką propozycję herbat ziołowych o szerokim spektrum zastosowania, herbaty ziołowe smakowe oraz mieszanki herbaty ziołowej i yerba mate.

Najlepsze herbaty ziołowe

Oferujemy najlepsze herbaty ziołowe, które zawsze warto mieć w domowej apteczce, m.in. uspokajające herbaty z rumianku lub melisy oraz łagodzące dolegliwości trawienne herbaty miętowe. W naszej propozycji znalazły nie także herbaty imbirowe, które wykazują działanie przeciwbólowe, stymulujące pracę mózgu herbaty szałwiowe, herbaty z hibiskusa, które są szczególnie cenione ze względu na ich właściwości antywirusowe oraz wiele innych herbat ziołowych o specyficznym działaniu. Nie zabrakło tu także ziołowych herbat wzbogaconych o smak m.in. cytryny, pomarańczy, maliny, truskawek, róży oraz wiele innych składników urozmaicających aromat naparu.

Herbaty ziołowe na sen, wątrobę i nie tylko

W naszej propozycji znalazły się herbaty ziołowe na sen, które wykazują działanie wyciszające oraz pomagające zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Poza nimi, w naszej ofercie odnaleźć można wiele herbat ziołowych o działaniu antystresowym, przeznaczonych do spożywania w ciągu dnia oraz herbaty wspierające i regulujące działanie całego układu pokarmowego. Wśród nich znalazły się m.in. herbaty ziołowe na trawienie oraz herbaty ziołowe na zaparcia i refluks. Oferujemy także mieszanki  wspierające proces odchudzania oraz wspomagające prawidłową pracę nerek, a także herbatki ziołowe dla dzieci i niemowląt oraz zestawy ziół dla kobiet w ciąży. Nie mogło tu także zabraknąć propozycji herbat pobudzających i energetyzujących oraz herbat ziołowych, które poprawiają nastrój.

Sprawdź naszą ofertę herbat ziołowych i wybierz z niej te, które powinny zasilić twoją domową apteczkę.

więcej

Herbata ziołowa – najczęściej zadawane pytania