
Informacje szczegółowe
Pokaż wszystkieKażdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy. Za wysłanie produktu odpowiada sprzedawca.
No. 4 to lakier hybrydowy w głębokim beżu z delikatną różową nutą i kryciem ok. 80% przy jednej warstwie. Różowy podton ociepla kolor bez odbierania mu klasycznego charakteru. Odcień sprawdza się w eleganckim manicure jednokolorowym, frenchu i jako spójne tło pod subtelne zdobienia.
No. 4 to głębszy, bardziej wyrazisty beż niż jasne, mleczne odcienie nude. Delikatna różowa nuta nie zmienia charakteru koloru, tylko subtelnie go ociepla. Dzięki temu beż nie wygląda płasko, nie wpada w szarość i zachowuje czysty, estetyczny efekt na paznokciach.
To odcień wcześniej dostępny pod nazwą No. 5. Stylistki, które znały poprzednią linię, znajdą tu tę samą tonację w nowym oznaczeniu. Kolor pozostał klasyczny, ciepły i neutralny, ale ma wyraźniejszą głębię niż bardzo jasne beże o mlecznym charakterze.
W odróżnieniu od delikatnych odcieni nude, No. 4 lakier hybrydowy jest bardziej widoczny na płytce. Nadaje stylizacji elegancji i pełniejszego wykończenia, ale nadal nie dominuje na dłoniach. To beż, który dobrze podkreśla manicure, zachowując spokojny, profesjonalny wygląd.
Krycie ok. 80% przy jednej warstwie daje wyraźny, równomierny kolor bez mocnych prześwitów. Efekt jest czysty już od pierwszej warstwy, dlatego naturalny kolor płytki nie wpływa mocno na końcową tonację stylizacji.
Przy głębszych beżach ma to duże znaczenie, bo kolor powinien wyglądać równo, elegancko i bez plam. No. 4 dobrze sprawdza się tam, gdzie potrzebne jest spójne tło: przy frenchu, minimalistycznych zdobieniach i klasycznych stylizacjach salonowych. To odcień, który daje więcej wyrazistości niż jasny nude, ale nadal pozostaje neutralny i łatwy do noszenia.
Przy swoim głębokim, beżowym charakterze No. 4 dobrze odpowiada na potrzebę klasycznej stylizacji bez szarego, płaskiego efektu. Różowa nuta ociepla kolor, a krycie ok. 80% daje równy, estetyczny rezultat już przy pierwszej warstwie.
| ID produktu: | 1750398634 |
|---|---|
| Nazwa: | No 4 - lakier hybrydowy 7ml |
| Marka: | |
| Pojemność: | 7ml |
| Rodzaj lakieru: | hybrydowy |
| GPSR - osoba odpowiedzialna i certyfikaty: |
Nikt jeszcze nie dodał recenzji tego produktu.
Bądź pierwszy!
PARTNERZY LOGISTYCZNI:




OPERATOR PŁATNOŚCI:

NALEŻY DO:
