Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Sezon
Materiał
  • więcej
Kolor
Rodzaj zapięcia
  • więcej
Pojemność w litrach
  • więcej
Sponsorowane
Turystyczny taktyczny plecak wojskowy wodoodporny Peterson, Jungle Camouflage
Turystyczny taktyczny plecak wojskowy wodoodporny Peterson, Jungle Camouflage 99,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: PETERSON AMSTERDAM - Oficjalny Sklep Finansujący reklamę: PETERSON AMSTERDAM - Oficjalny Sklep
Teczka A4 Environ, brązowy
Teczka A4 Environ, brązowy 17,88 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: HelloShop Finansujący reklamę: HelloShop
SASZETKA Torba męska na ramię LISTONOSZKA Vintage
SASZETKA Torba męska na ramię LISTONOSZKA Vintage 71,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: FotoBisti Finansujący reklamę: FotoBisti

Torby męskie

Oferujemy bogaty asortyment męskich toreb na różne okazje: toreb do pracy, toreb listonoszek na ramię, toreb na laptopy i innych rodzajów. Do wyboru są eleganckie teczki i torby skórzane, torby płócienne, z tkanin z tworzyw sztucznych i skóry ekologicznej. Oferujemy produkty wiodących marek polskich i światowych: Kemer, Andersen, Betlewski, Wittchen, Ochnik, Calvin Klein, Vooc i wiele innych.

Torby dla mężczyzn do pracy

Męskie torby do pracy powinny być odpowiednio wygodne, pojemne i estetyczne, dopasowane do rodzaju wykonywanego zawodu. Dla pracowników biurowych dobrze sprawdzą się aktówki i teczki, poręczne raportówki, a także eleganckie skórzane torby na ramię.

Dla panów noszących w torbie większe drugie śniadanie, książki lub rozmaite drobiazgi, świetnie nadają się pojemniejsze torby na ramię z tkaniny i większe torby do pracy z przegródkami i kieszeniami.

Skórzane torby męskie

Męskie torby ze skóry naturalnej to uniwersalne, klasyczne akcesoria o ponadczasowym stylu, które są modną alternatywą dla plecaków męskich. Skóra jest materiałem trwałym i estetycznym, dlatego skórzane torby na ramię czy skórzane listonoszki stanowią udany zakup na lata.

Polecamy skórzane torby męskie najlepszych marek: Wittchen, Kemer, Vooc czy Betlewski, które są cenione przez klientów za niezmiennie wysoką jakość wykonania, styl i elegancję.

Torba na laptopa na ramię

Torby, pokrowce i plecaki na laptopy to ważne akcesoria dla wszystkich, którzy pracują z wykorzystaniem laptopa. Torby na laptopa na ramię to klasyczny wybór, który pasuje do większości ubrań i sytuacji. Powinna mieć nie tylko przegrodę na komputer o określonej wielkości (najpopularniejsze są torby na laptopy 15-calowe), ale i dodatkowe kieszonki na tablet, telefon, notesy, pióra i ołówki.

Męskie listonoszki

Torba listonoszka to najpopularniejszy model torby na ramię, wykorzystywana jako torba do pracy i do szkoły. Klasycznym modelem są męskie torby listonoszki ze skóry naturalnej, jednak równie popularne są listonoszki z tkaniny, skóry ekologicznej czy specjalnego płótna brezentowego.

Chcesz kupić idealną męską torbę do pracy, szkoły czy na spotkania w mieście? Sprawdź naszą ofertę męskich toreb na ramię, listonoszek, toreb na laptopa i wielu innych rodzajów!

więcej