"Wizjer" - słuchaj i czytaj na Empik Go

*Aktywuj swój kod promocyjny lub załóż konto i dołącz do społeczności Empik Go.
Background

WIZJER

Nowa ekscytująca powieść magdaleny witkiewicz,
jednej z najpopularniejszych polskich pisarek

"Wizjer" to znakomity, trzymający w napięciu thriller, który od samego początku wciąga w genialną intrygę, nie raz zaskoczy i sprawi, że na nowo spojrzysz na otaczającą cię rzeczywistość - zarówno tę realną, jak i wirtualną.

Każdy z nas pewnie choć raz zastanawiał się, dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. A co, jeśli naszym życiem nie rządzi przypadek, ale można je zaplanować, kontrolować i przewidywać? I jaką władzę może mieć nad tym jeden, z pozoru niewiele znaczący, człowiek?
book

W roli głównej

Maria dębska

book
"Wrzucamy do sieci bardzo dużo z naszego życia i nie zdajemy sobie sprawy jakie to niebezpieczne. Ta książka to nie tylko wciągający thriller. To powieść, która otwiera nam oczy na współczene zagrożenia"

MAGDALENA WITKIEWICZ

Autorka kilkudziesięciu powieści dla dorosłych i dla dzieci. Interesowała się tematyką big data, zanim to jeszcze stało się popularne. Przez kilka lat pracowała na stanowisku analityka, zajmując się tworzeniem modeli ekonometrycznych i analizą danych. Dziś jej życie zawodowe to książki sprzedające się w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy.
Play btn

(video)

Video border

niesamowite historie w każdej chwili

Słuchaj "Wizjera" w aplikacji Empik Go.

Wybieraj też spośród ponad 100 tys. audiobooków

ebooków i podcastów.

Wypróbuj*

*Dołącz do społeczności abonentów Empik Go, wybierając jeden z dogodnych abonamentów.

Anuluj w dowolnym momencie.

Masz kod promocyjny?

Aktywuj kod

Premiera książki 16/06

Zamów już dziś

Premiera książki 19/05

Zamów już dziś

realizacja

W ROLI GŁÓWNEJ: Maria Dębska W POZOSTAŁYCH ROLACH: Maciej Więckowski PRODUCENT: Anita Rochalska REŻYSER NAGRAŃ: Bartosz Szurik REALIZACJA DŹWIĘKU: Ewa Cybulska, Grzegorz Bartkowicz, Julia Jurkiewicz, Kacper Jasiński KIEROWNICTWO PRODUKCJI: Dominik Lehman PRODUCENT WYKONAWCZY: Studio D-FM

jedno konto - czytaj i słuchaj na wielu urządzeniach

Często zadawane pytania

Pokaż wszystkie pytania i odpowiedzi Wypróbuj już dziś