Zobacz serial w

Posłuchaj więcej w podcaście true crime w

Podcast true crime na podstawie serialu hbo max

Odwilż

*Aktywuj swój kod promocyjny lub załóż konto i dołącz do społeczności Empik Go.

Justyna MazurMarcin Myszka

Podcast true crime "Odwilż" wprowadzi Was w tajniki pracy policji i klimat serialu HBO Max.

Podcast powstał we współpracy z Justyną Mazur oraz Marcinem Myszką, dwójką najpopularniejszych podcasterów w Polsce.

Odcinki

 • Odwilż

  Zbrodnia

  Premiera 1 kwietnia

  W pierwszym odcinku podcastu narratorem jest Marcin Myszka, autor podcastu Kryminatorium, który wraz z policyjnymi ekspertami analizował będzie pierwsze kroki śledczych przy wykrytym morderstwie. Ekspertami są: nadkomisarz Małgorzata Sokołowska – policjantka z ponad 15 letnim doświadczeniem. Związana z pionem kryminalnym i służbą śledczą. Nadkomisarz Marcin Pisarek – technik policyjny z ponad 30 letnim stażem. Na co dzień pracuje w komendzie stołecznej w Warszawie. Jacek Woch - przewodnik po Szczecinie.

 • Odwilż

  Co mogą powiedzieć zwłoki

  Premiera 1 kwietnia

  Narratorką drugiego odcinka podcastu Odwilż jest Justyna Mazur, autorka podcastu Piąte. Nie zabijaj. Wraz z ekspertami przyglądać się będzie kulisom śledztwa, a w szczególności badaniom zwłok. nadkomisarz Małgorzata Sokołowska – policjantka z ponad 15letnim doświadczeniem. Związana z pionem kryminalnym i służbą śledczą. Antropolog sądowy – Monika Głąbińska – specjalistka.

 • Odwilż

  Mechanizm osaczenia

  Premiera 8 kwietnia

  W tym odcinku podcastu Odwilż, poświęconego tajnikom pracy śledczych i serialowi „Odwilż” w HBO MAX narratorem jest Marcin Myszka, autor podcastu Kryminatorium. Tematem jest strona psychologiczna zbrodni, w szczególności kwesstie stockingu i prześladowań. Ekspertami tym razem są nadkomisarz Małgorzata Sokołowska – policjantka z ponad 15letnim doświadczeniem. Związana z pionem kryminalnym i służbą śledczą. Adam Straszewicz – psycholog śledczy, biegły sądowy, który od ponad 10 lat zajmuje się problematyką uporczywego nękania i prześladowania.

 • Odwilż

  W głąb umysłu

  Premiera 8 kwietnia

  O kulisach śledztwa opowiedzą: Justyna Mazur, autorka podcastu Piąte. Nie zabijaj wraz z ekspertami zagłębi się w metody profilowania przestępców popełniających zbrodnie. O morderstwach z serialu „Odwilż” HBO MAX opowie wraz z ekspertami: Jan Gołębiowski –psycholog kryminalny, profiler. Jest czołowym polskim specjalistą w zakresie profilowania nieznanych sprawców przestępstw. Martyna Kowalska psycholog policyjny z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pracowała z dziećmi, dorosłymi i ofiarami różnego rodzaju przestępstw.

 • Odwilż

  Zbrodnia sterowana

  Premiera 15 kwietnia

  Marcin Myszka przedstawi tym razem temat zbrodni sterowanej. Autor podcastu Kryminatorium analizował będzie kwestie zbrodni sterowanej, nawiązując do wydarzeń z fabuły 5. odcinka serialu „Odwilż” HBO MAX. Ekspertami w podcaście są tym razem: Jerzy Dziewulski – były policjant i antyterrorysta. W swojej karierze dowodził działaniami antyterrorystów w czasie 13 zamachów, także na pokładach samolotów. Specjalista w posługiwaniu się bronią specjalnego przeznaczenia. Jan Gołębiowski –psycholog kryminalny, profiler. Jest czołowym polskim specjalistą w zakresie profilowania nieznanych sprawców przestępstw. Jacek Woch - licencjonowany przewodnik po Szczecinie.

 • Odwilż

  Mechanizm osaczenia

  Premiera 15 kwietnia

  Ostatni odcinek podcastu Odwilż przedstawiającego tajniki pracy policji i klimat serialu „Odwilż” na HBO MAX dotyczy momentu ujęcia zbrodniarza. Justyna Mazur, autorka podcastu Piąte. Nie zabijaj, wraz z ekspertami zagłębi się w praktyczny i symboliczny charakter policyjnej obławy. Nadkomisarz Małgorzata Sokołowska – policjantka z ponad 15letnim doświadczeniem. Związana z pionem kryminalnym i służbą śledczą. Jerzy Dziewulski – były policjant i antyterrorysta. W swojej karierze dowodził działaniami antyterrorystów w czasie 13 zamachów, także na pokładach samolotów. Specjalista w posługiwaniu się bronią specjalnego przeznaczenia. Jacek Woch - licencjonowany przewodnik po Szczecinie.

o serialu

Szczecin, przełom zimy i wiosny. W lodowatej wodzie na brzegu Odry znalezione zostaje ciało młodej kobiety. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Katarzyna Zawieja ..(w tej roli Katarzyna Wajda), trzydziestokilkuletnia policjantka, która nie daje łatwo za wygraną. Szybko okazuje się, że w śledztwie nie chodzi wyłącznie o zabójstwo – niedługo przed śmiercią kobieta urodziła dziecko. Pytanie, gdzie ono się znajduje, czy żyje? Poszukiwania niemowlęcia stają się dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – kobiety w momencie kryzysu po śmierci męża. Walka o dziecko okaże się dla niej walką o samą siebie.

oglądaj serial naHBO Max

Galeria postaci

Katarzyna Wajda
Bogusław Linda
Andrzej Grabowski
Sebastian Fabijański
dziewczynka
oglądaj serial naHBO Max

Niesamowite historie w każdej chwili

Posłuchaj podcastu „Odwilż” tylko w aplikacji Empik Go!

Wybieraj też spośród ponad 90 tys. audiobooków,podcastów i e-booków

wypróbuj Empik Go*

* Dołącz do społeczności abonentów Empik Go, wybierając jeden z dogodnych abonamentów. Anuluj w dowolnym momencie.

Masz kod promocyjny?  Zrealizuj go tutaj
Odwilż
Odwilż

Jedno konto - czytaj i słuchaj na wielu urządzeniach

Często zadawane pytania

Pokaż wszystkie pytania i odpowiedziWypróbuj już dziś