Słuchaj wlogo empikGO

*Aktywuj swój kod promocyjny lub załóż konto i dołącz do społeczności Empik Go.

*Aktywuj swój kod promocyjny lub załóż konto i dołącz do społeczności Empik Go.

AKTUALNA, PONADCZASOWAI PEŁNA DRAMATYZMU− NAJBARDZIEJ OSOBISTAI PORUSZAJĄCA POWIEŚĆJOHNA GRISHAMA!

John Grisham, klasyk dramatu sądowego, w najlepszym wydaniu! Jake Brigance, prawnik z kultowego „Czasu zabijania”, powraca i znów stawia na szali swoją rodzinę, karierę i przyszłość.

W Clanton nieczęsto dochodzi do zabójstw. Nic więc dziwnego, że takie wydarzenie elektryzuje społeczność całego hrabstwa. Zwłaszcza gdy ginie znany w okolicy zastępca szeryfa Stuart Kofer. Sprawcą jest syn jego kochanki, Drew Gamble. Wobec zacietrzewienia części mieszkańców miasteczka szanse chłopaka na to, że uniknie kary śmierci, są nikłe. Chyba że jego obroną zajmie się Jake Brigance, który już dwa razy dokonał niemożliwego.

CAŁA TRYLOGIA GRISHAMA W NOWEJ INTERPRETACJI FILIPA KOSIORA już w EMPIK GO:

 • czas zabijania
 • czas zaplaty
 • czas laski
  ,,

  Jack Brigance i John Grisham mają wiele wspólnego - obaj byli prawnikami repezentującymi zwyczajnych ludzi, a nie wielkie korporacje. To właśnie sprawia, że książka jest tak szczera i emocjonalna.

  ,,

  W czasach, gdy nasze opinie są zatrważająco spolaryzowane, John Grisham przypomina nam, że świat i ludzie nie są czarno-biali.

  ,,

  John Grisham nie jest po prostu popularny, jest jednym z najbardziej znanych powieściopisarzy na świecie. To sztukmistrz, który tworzy świetne historie, głębokie charaktery postaci i błyskotliwe fabuły.

,,

Jack Brigance i John Grisham mają wiele wspólnego - obaj byli prawnikami repezentującymi zwyczajnych ludzi, a nie wielkie korporacje. To właśnie sprawia, że książka jest tak szczera i emocjonalna.

AUTORJohn Grisham

Autor, którego nazwisko jest synonimem nowoczesnego thrillera prawniczego. W dzieciństwie marzył o karierze baseballisty, ale kiedy zdał sobie sprawę, że nie ma predyspozycji do bycia sportowcem, wybrał drogę prawnika. Po ukończeniu nauki w 1981 roku przez 10 lat praktykował prawo w Southaven, specjalizując się w obronie karnej i sporach dotyczących obrażeń ciała. Pewnego dnia Grisham usłyszał wstrząsające zeznania dwunastoletniej ofiary gwałtu. To przeżycie zainspirowało go do napisania debiutanckiej powieści – pt. Czas zabijania – która rozsławiła jego nazwisko na cały świat. Od tego czasu napisał ponad 40 książek, w tym kilka dla młodzieży. Jego powieści zostały przetłumaczone na 50 języków, a ich łączny nakład dawno przekroczył 300 milionów egzemplarzy.

John Grisham

Niesamowite historie w każdej chwili

Słuchaj thrillerów prawniczychJohna Grishama w aplikacji Empik Go!

Wybieraj też spośród ponad 70 tys. audiobooków,podcastów i e-booków.

Wypróbuj*

* Dołącz do społeczności abonentów Empik Go, wybierając jeden z dogodnych abonamentów. Anuluj w dowolnym momencie.

W EMPIK GO ZNAJDZIESZ TEŻ INNE TYTUŁY JOHNA GRISHAMA:

jedno konto - czytaj i słuchaj na wielu urządzeniach

Często zadawane pytania

Pokaż wszystkie pytania i odpowiedziWypróbuj już dziś