Marka: mfh usuń

Etui na wizytówki i karty

Etui na wizytówki i karty to produkty skierowane do osób poszukujących stylowych i jednocześnie praktycznych akcesoriów modowych codziennego użytku. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór etui na karty, począwszy od najbardziej eleganckich, skórzanych, przez modele wykonane z tworzyw sztucznych, aż po najbardziej zaawansowane, z systemami antykradzieżowymi. Oferujemy także cały przekrój różnych etui na wizytówki, od tych najbardziej wyszukanych i gustownych aż po ekstrawaganckie, ozdobione np. motywami ze znanych filmów i seriali.

Etui na karty kredytowe

W naszej ofercie znajdują się stylowe, skórzane etui na karty płatnicze, a także wykonane z plastiku, aluminium czy też powlekane trwałym poliwęglanem. Proponujemy modele na różną liczbę kart — od pojedynczych protektorów na jedną kartę, które bez problemu zmieszczą się w kieszonce portfela, aż do modeli na kilka lub kilkanaście kart płatniczych. Etui na karty mogą posiadać wzmocnione konstrukcje, gwarantujące ochronę karty przed złamaniem, wygięciem lub innym uszkodzeniem mechanicznym. Dla osób szczególnie ceniących sobie bezpieczeństwo, dobrym wyborem mogą okazać się antykradzieżowe etui z systemem antyRFID. Przechowywanie oraz transport kart płatniczych w tego typu pokrowcach zabezpiecza je przed nieautoryzowanymi transakcjami, do których może dojść przy wykorzystaniu systemu płatności zbliżeniowych.

Damskie i męskie etui na wizytówki

Na tej stronie znajdują się męskie i damskie etui na wizytówki, wśród których największą grupę stanowią wizytowniki eleganckie i minimalistyczne oraz skórzane etui na wizytówki, wykonane z wysokiej jakości skóry w wielu różnych kolorach – są to m.in. wizytowniki Wittchen, Puccini, Betlewski, Kamer. Nie zabrało tu także modeli bardziej casualowych, wykonanych z filcu i tworzyw sztucznych oraz kolorowych wizytowników ozdobionych oryginalnymi grafikami.

Przejrzyj naszą ofertę etui na karty i wizytówki i sprawdź, czy znajdziesz w niej modele najlepiej pasujące do twojego stylu.

więcej