Czy posiadasz kod promocyjny na abonament w Empik Go? Wykorzystaj go tutaj

Aktywacja Empik Go kodem
Wprowadź otrzymany kod

Jeśli otrzymałeś kod wymagający podpięcia karty płatniczej, to w celu skorzystania z bezpłatnego okresu promocyjnego wskazanego wraz z kodem, wymagane jest podpięcie karty płatniczej przez czas jego trwania. Anulowanie subskrypcji w czasie tego okresu pozbawia dostępu do Empik Go z chwilą jej anulowania. Po upływie okresu promocyjnego, jeśli nie zrezygnowałeś w tym czasie z usługi, z podpiętej karty będzie pobierana co 30 dni opłata abonamentowa w aktualnie obowiązującej wysokości.

Kod nie powinien zawierać spacji.

Jak wykorzystać kod?

 1. Wpisz kod, który posiadasz.

 2. Zaloguj się lub zarejestruj w Empik.

 3. Jeśli jest to wymagane, podaj dane do płatności.

 4. Pobierz aplikację Empik Go na system iOS lub Android.

 5. Ciesz się tysiącami tytułów dostępnych w abonamencie Empik Go!

Regulamin Empik Go Zobacz regulamin abonamentu Go Mini. Regulamin wymiany voucherów uzyskanych w programie Shell ClubSmart na korzyści Empik Go

Wybierz coś do słuchania lub czytania

Najnowsze produkcje oryginalne

Często zadawane pytania

 • Wejdź na stronę empik.com/gofree, wpisz kod, który otrzymałeś, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami.

 • Tak, konto Empik jest niezbędne do skorzystania z promocji. Za jego pomocą będziesz logował się do aplikacji Empik Go.

  Pierwszym krokiem podczas aktywacji kodu zasilającego jest właśnie logowanie/rejestracja nowego konta.

 • To zależy od tego, jaki rodzaj kodu zasilającego uzyskałeś. Większość kodów wymaga podpięcia karty płatniczej. Część natomiast, jak np. kody rozdawane podczas akcji promocyjnych z innymi markami, nie.

  Jeśli nie wiesz, czy Twój kod wymaga podpięcia karty, podczas procesu aktywacji przekonasz się, czy karta jest wymagana. Pamiętaj – zarówno proces aktywacji, jak i sam abonament Empik Go, możesz przerwać i anulować w dowolnym momencie.

 • To zależy od kodu zasilającego, który otrzymałeś. Większość kodów zasilających aktywuje 30-dniowy dostęp do abonamentu Empik Go. Jednakże są również kody 60-, a nawet 90-dniowe.

  Jeśli nie zostałeś poinformowany wcześniej, podczas procesu aktywacji kodu dowiesz się, do kiedy Twój darmowy dostęp będzie ważny.

 • Każdy kod zasilający ma swoją datę ważności, która podawana jest wraz z kodem. Po przekroczeniu daty ważności kod staje się nieaktywny i niemożliwe jest jego aktywowanie.

 • Przez okres, jaki zostanie aktywowany danym kodem zasilającym, nie zostanie pobrana żadna opłata. Przykładowo, jeśli skorzystałeś z kodu aktywującego dostęp na 30 dni i podpiąłeś kartę płatniczą, opłata zostanie pobrana po zakończeniu okresu darmowego, tj. 31 dnia od aktywacji kodu

  Jeśli podczas aktywacji kodu nie podpinałeś karty, abonament wygaśnie, a z Twojego konta nie zostanie pobrana żadna opłata.

  Podczas aktywacji kodu i podpinania karty płatniczej pobierany jest testowo 1 zł, aby sprawdzić, czy karta jest prawidłowa. Pobrany 1 zł zostaje niemal od razu zwrócony na Twoje konto.

 • Z abonamentu możesz zrezygnować w dowolnym momencie – na stronie empik.com lub w Twoim koncie w aplikacji mobilnej. Pamiętaj jednak, że jeśli uruchomiłeś abonament za pomocą kodu zasilającego wymagającego podpięcia karty, Twój dostęp do abonamentu wygaśnie od razu po anulacji.

 • To może oznaczać, że data ważności kodu zasilającego wygasła lub też kod przeznaczony jest dla użytkowników, którzy nigdy nie korzystali z abonamentu w aplikacji Empik Go.

 • Wykorzystując kod otrzymany od biblioteki, możesz korzystać z Empik Go na maksymalnie 2 urządzeniach, w następującej konfiguracji: 1 czytnik oraz 1 urządzenie mobilne (telefon, tablet).

Czytaj i słuchaj gdzie chcesz

Podczas biegania, w podróży, na plaży, za kierownicą – dzięki Empik Go ulubiona książka będzie towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie.

dowiedz się więcej

Pobierz Empik Go na Android lub iOS