O nas

Zarząd

Ewa Szmidt-Belcarz | Prezes Zarządu

Od 2007 roku pracowała w McKinsey & Company, gdzie jako pierwsza kobieta w historii polskiego biura McKinsey została awansowana na stanowisko globalnego Partnera oraz kierowała Pionem Sprzedaży Detalicznej i Dóbr Konsumenckich. Z sukcesem doradzała wielu firmom w kształtowaniu strategii, poprawie efektywności operacyjnej i optymalizacji w zakresie sprzedaży w Polsce i regionie. W latach 2006-2007 pracowała w Cadbury Trebor Bassett, oddziale Cadbury Schweppes ... w Wielkiej Brytanii, gdzie zajmowała się największą na rynku brytyjskimmarką czekolady – Cadbury Dairy Milk. W latach 2005-2006 w niemieckiej centrali Schwarzkopf & Henkel zarządzała rozwojem marek portfelowych na rynkach międzynarodowych (m.in. Francja, Hiszpania, Niemcy oraz kraje CEE). W latach 2004-2005 pełniła funkcję Menedżera Produktu w polskim oddziale L’Oreal.

Ewa Szmidt-Belcarz posiada podwójny dyplom magistra Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz CEMS Master in International Management ze Szkoły Głównej Handlowej oraz London School of Economics, jak również dyplom MBA renomowanej uczelni INSEAD we Francji.

Szymon Bujalski | Dyrektor E-Commerce

Przez blisko 10 lat pracował w firmie Komputronik na stanowisku Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za strategię firmy. Był również Dyrektorem Zarządzającym w Markafoni.pl. Następnie pełnił funkcje Head of Retail w Grupie Allegro równocześnie będąc Dyrektorem Zarządzającym w agito.pl. W spółce Empik będzie m.in. odpowiedzialny za realizację strategicznego celu, jakim jest rozwój i wdrożenie rozwiązań omni-channel.

Piotr Świątek | Dyrektor Finansowy

Karierę rozpoczął jako konsultant w strukturach PriceWaterhouseCoopers. Następnie, w latach 2007-2014 pracował w Carrefour Polska, ostatnio na stanowisku Dyrektora ds. Controllingu. Z branżą handlową jest związany od ośmiu lat.

Cezary Kupiec | Dyrektor Operacyjny

Cezary Kupiec posiada blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte zarówno w konsultingu (w firmie Accenture), jak i w polskich i międzynarodowych korporacjach. Pracował m.in. w Carlsberg Polska, A.T. Kearney i Vistula&Wólczanka S.A. oraz Nomi S.A. Odpowiadał za takie obszary, jak łańcuch dostaw, operacje i rozwój biznesu.

Robert Taylor | Dyrektor Handlowy

Robert Tayolor z handlem związany jest od 16 lat – zarządzał takimi obszarami, jak zakupy, marketing i merchandising w Metro Group/Metro Cash and Carry w Polsce oraz strukturach europejskich. Ostatnio zajmował stanowisko Wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar zakupów dla Europy Wschodniej.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.