W Walentynki nie odwiedziłeś kwiaciarni, nie wstawiłeś romantycznego zdjęcia na Instagramie z hashtagiem #couplegoals, a  wieczór spędziłeś z kolegami oglądając Ligę Mistrzów? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że należysz do zaszczytnego grona osób, które nie znalazły jeszcze swojej Drugiej Połówki.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Singla postanowiliśmy przypomnieć 7 filmowych Wolnych Strzelców, których życie miłosne albo pozostawia wiele do życzenia, albo praktycznie nie istnieje.
Zapraszamy! Giphy/ Filmostrada

Umówmy się, który facet nie chciałby wieść życia tytułowego bohatera kultowej produkcji braci Coen? Zero stresu, wychodzenie na miasto w piżamie i godziny spędzone na graniu w kręgle z kolegami to scenariusz niemal idealny. Oczywiście pod warunkiem, że nie ma się dziewczyny. 

 

Tumblr/ Galapagos

Gwiazda jednej z najbardziej zwariowanych komedii na świecie. Jego infantylne zachowanie i skrajna nieodpowiedzialność sprowadzają kłopoty niego i kumpli, którzy pojechali świętować wieczór kawalerski. Choć Garner nie wydaje się być najlepszym materiałem na chłopaka, to ze zdjęć z nocy wyprzedzającej słynnego kaca można wywnioskować, że kobiety mają do niego słabość.    

Giphy/ Filmostrada

Dorosły facet, który dzieli swoje łóżko z pluszowym misiem. Czy naprawdę dalej musimy tłumaczyć, dlaczego znalazł się w tym zestawieniu?Tumblr/ Imperial CinePix

Bohater ekranizacji książki Dana Browna ma jedną prawdziwą miłość - naukę. Trudno się mu dziwić, skoro jest profesorem na Harvardzie, a w wolnych chwilach rozwiązuje zagadki, które mają mieć wpływ na dalsze losy ludzkości. I jak w tej sytuacji znaleźć czas na randkowanie?


 

giphy/ Kino Świat

Kiedy nie chce się już dalej żyć w pojedynkę, trzeba odnaleźć prawdziwą miłość. Tak było w przypadku Anki, która zapragnęła poznać mężczyznę swoich marzeń. Poszukiwania zaczęła w miejscu, gdzie ludzie spotykają się najczęściej, czyli… w Internecie. Nie wiecie jak wygląda flirt z facetami z portali randkowych? Koniecznie zobaczcie „Planetę Singli”!

 

giphy/ Paramount

Dosyć gorzki film o tym, że stara miłość jednak… rdzewieje. Trzydziestokilkuletnia rozwódka wraca do rodzinnego miasta, aby spotkać się ze swoim byłym chłopakiem z liceum. Liczy na to, że uda się wskrzesić ich związek sprzed lat. Niestety, jej ex nie uwzględnił jej w swoich planach. Tak, nawet Charlize Theron czasem bywa singielką! 

 

makeagif/ Imperial Entertainment Home

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć naczelnego Romantyka Polskiej Kinematografii! Wydaje się, że Adam z „Dnia Świra” nigdy nie spotka idealnej kobiety dla siebie, bo jest ona jedynie wytworem jego wyobraźni. Zresztą, wyobrażacie sobie kogoś, kto byłby w stanie z nim wytrzymać?