Chcesz zmotywować Swoich pracowników albo wyrazić wdzięczność wobec Partnerów Biznesowych? Jesteś w odpowiednim miejscu!

Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto?
Znajdziesz u nas ponad 2 miliony produktów m. in. z kategorii książka, muzyka, film czy multimedia. Wystawiamy zarówno faktury VAT jak i pro-forma. Zamówienia dostarczymy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
Indywidualne podejście
Masz problem z podjęciem decyzji? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze produktów na każdą okazję. Świadczą o tym lata doświadczenia oraz setki zadowolonych Klientów.
Szybka dostawa
Zamówienie wyślemy do Ciebie natychmiast po skompletowaniu. Maksymalny czas dostawy to dwa dni robocze. Oferujemy różnorodne formy wysyłki, w tym możliwość darmowej dostawy.
Jak złożyć zamówienie?
Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 9:00-17:00. Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub skontaktuj się telefonicznie (+48 22 462 72 55). Z przyjemnością doradzimy i zajmiemy się Twoim zgłoszeniem.
Jak złożyć zamówienie hurtowe?

 
Sposób płatności:
przelew - na podstawie faktury pro forma
przy odbiorze

Sposób dostawy zamówienia:
przesyłka kurierska - UPS
przesyłka pocztowa - krajowa
punkt odbioru
* - pola obowiązkowe
Wyślij