• Od ponad 60 lat nazwa "empik" oznaczała jakość i pasję: pasję do kultury i jakość usług. Ta tradycja, oraz lojalność naszych klientów sprawiły, że podjęliśmy decyzję o stworzeniu nowego formatu salonów – odpowiedniego dla miast o liczbie między 30 000 i 100 000 mieszkańców.

   W 2007 roku empik otworzył pierwszy Salon w tym formacie, tym samym stając się bardziej dostępnym dla mieszkańców małych miast i jednocześnie przynosząc jakość i pasję tym wszystkim, którzy kochają kulturę oraz szukają wysokiej jakości obsługi, doceniając ją. Nowy format empiku stawia na współpracę między empikiem a lokalnym partnerem – Agentem, hołdującym takim wartościom jak pasja i jakość.

   W bieżącym roku będziemy otwierać coraz więcej takich empików i szukamy lokalnych współpracowników. W odróżnieniu od franczyzowych umów, inwestycja, jakiej oczekujemy od naszych Agentów nie jest wysoka. W zamian oczekujemy od partnerów pasji i fascynacji szeroko pojmowaną kulturą i chęcią pracy w takim środowisku. Szukamy ludzi, którzy rozumieją znaczenie słów "wysokiej jakości obsługa klienta" oraz takich, dla których zadowolony i uśmiechnięty klient to największa nagroda. Szukamy ludzi odpowiedzialnych, zorganizowanych i umiejących kierować małym zespołem. Zespołem, który chcemy, aby z czasem stał się czymś więcej niż tylko grupą ludzi pracującą w tym samym miejscu – chcemy, aby stał się dla siebie drugą rodziną.

   Jesteśmy bardzo dumni z tego, co oferujemy i szukamy tych, którzy będą dumni z Salonu, którym zarządzają, z tego w jaki sposób on wygląda i jakiej jakości obsługa jest oferowana klientom.

   Szukamy ludzi oddanych sprawie, pragnących razem z nami rozwijać firmę. Im właśnie chcemy zaoferować jedyną w swoim rodzaju możliwość współpracy z nami, aby wspólnie tworzyć historię sukcesu.