Wiedzieć, że Twoje zakupy mogą zmienić życie innych:
bezcenneTM

Mastercard® i World Food Programme pomagają dzieciom w Afryce.

Wizyta w Empiku to świetna okazja, by kupić dziecku wszystko, czego może potrzebować w nadchodzącym roku szkolnym, i jednocześnie pomóc innym dzieciom. W tym roku to właśnie Empik został partnerem akcji, która udowadnia, że z Polski do Rwandy nie jest tak daleko!

Gdy płacisz kartami Mastercard® i Maestro® w sieci Empik, sponsorujesz obiad uczniowi szkoły w Rwandzie. Każda transakcja to jeden posiłek!

Akcja wspiera World Food Programme – wspólny projekt Mastercard i Organizacji Narodów Zjednoczonych, powołany w 2012 roku do walki z problemem głodu na świecie. W 2017 roku możesz wesprzeć projekt, robiąc zakupy w sieci salonów Empik oraz na stronie empik.com.

Za każdą transakcję kartą Mastercard lub Maestro przekażemy równowartość jednego obiadu (0,20 euro) na rzecz World Food Programme w maksymalnej wysokości 750 000 euro z każdego z krajów uczestniczących w akcji. WFP nie wspiera żadnych produktów ani usług.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostęp do nich w Polityce prywatności