Karty prezentowe

Czym jest karta prezentowa?

Obejrzyj film

Karta prezentowa empik eKarta prezentowa
Karta prezentowa empik i eKarta prezentowa to prezent nowej generacji: nowoczesny, nietuzinkowy, elegancki, zawsze trafiony, dający spektrum możliwości w wyborze odpowiednich prezentów.
Karty prezentowe empik to elektroniczna forma bonu towarowego upoważniająca do zakupu dowolnego towaru w salonach empik oraz towaru sprzedawanego i dostarczanego przez empik w sklepie internetowym empik.com eKarta prezentowa to wirtualna karta w postaci kodu alfanumerycznego, który umożliwia dokonywanie zakupów towaru sprzedawanego i dostarczanego przez empik w sklepie internetowym empik.com
Karty prezentowe to karty na okaziciela.
Karty prezentowe empik sprzedawane są we wszystkich salonach empik na terenie całej Polski (bez dodatkowych opłat i prowizji) oraz na stronie empik.com eKarty prezentowe można zakupić na stronie empik.com przy wykorzystaniu formularza zamówień znajdującego się w sekcji karty prezentowe.
Karty dostępne są w nominałach 25, 50 i 100 zł, a także bez nominału na dowolne doładowanie do kwoty 500 zł (minimalna kwota doładowania to 20 zł).
Aby zapewnić najwyższą jakość usług, wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostęp do nich w Polityce prywatności