Karty prezentowe

Czym jest karta prezentowa?

Obejrzyj film

Karta prezentowa empik eKarta prezentowa
Karta prezentowa empik i eKarta prezentowa to prezent nowej generacji: nowoczesny, nietuzinkowy, elegancki, zawsze trafiony, dający spektrum możliwości w wyborze odpowiednich prezentów.
Karty prezentowe empik to elektroniczna forma bonu towarowego upoważniająca do zakupu dowolnego towaru w salonach empik oraz towaru sprzedawanego i dostarczanego przez empik w sklepie internetowym empik.com eKarta prezentowa to wirtualna karta w postaci kodu alfanumerycznego, który umożliwia dokonywanie zakupów towaru sprzedawanego i dostarczanego przez empik w sklepie internetowym empik.com
Karty prezentowe to karty na okaziciela.
Karty prezentowe empik sprzedawane są we wszystkich salonach empik na terenie całej Polski (bez dodatkowych opłat i prowizji) oraz na stronie empik.com eKarty prezentowe można zakupić na stronie empik.com przy wykorzystaniu formularza zamówień znajdującego się w sekcji karty prezentowe.
Karty dostępne są w nominałach 25, 50 i 100 zł, a także bez nominału na dowolne doładowanie do kwoty 500 zł (minimalna kwota doładowania to 20 zł).
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.