Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (2): Cena:

Sprzedaje empik.com 33,49 zł

Cena empik.com:
33,49 zł
Cena okładkowa:
39,90 zł
Oszczędzasz:
6,41 zł (16%)
Koszt dostawy:
Salon empik - 0,00 zł
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 24 godziny
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Dostępność w salonie empik

Zarezerwuj w salonie empik

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Najpotężniejszym dostępnym nam narzędziem jest nasz umysł

  • Zwalcz swoje słabości
  • Zaplanuj swój sukces
  • Zdobądź fortunę

Co sprawia, że niektórzy ludzie przez całe swoje życie idą naprzód, rozwijają się, zdobywając i pomnażając bogactwo i szczęście, podczas gdy inni stoją w miejscu? Co daje jednym ogromną energię, a innych czyni nieudolnymi? Co sprawia, że jeden radzi sobie ze wszystkimi problemami, znajdując własną drogę, która bezpiecznie pozwala mu przejść przez burzliwe momenty w życiu i spełnić najistotniejsze marzenia, podczas gdy inny walczy i ponosi klęskę? Odpowiedź jest pozornie prosta -- tą tajemniczą siłą jest umiejętność myślenia i dążenia do sukcesu. Każdy z nas może zastosować ją w swoim życiu, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Teraz tajemnica tego, jak osiągnąć fortunę, leży w zasięgu Twojej ręki.

Książka "Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces" to już klasyka literatury motywującej. Uważana jest za motor, który pchnął niezliczone rzesze ludzi w kierunku sławy i fortuny. Jej poprzednie edycje zmieniły życie milionów ludzi i zostawiły po sobie spuściznę sukcesu w osobach liderów w biznesie, rządzie i organizacjach obywatelskich oraz ogromnych majątkach stworzonych dzięki zawartym w niej radom. Przedstawia sprawdzoną i pewną metodę przezwyciężenia wszystkich przeszkód, zrealizowania każdej ambicji i osiągnięcia sukcesu. Pokazuje, jak ją stosować, i powoduje, że od razu zaczynasz działać.

  • Potęga pragnienia i wiary w sukces
  • Znaczenie wiedzy i wyobraźni
  • Planowanie swojego rozwoju
  • Sztuka wytrwałości
  • Wykorzystywanie świadomości i podświadomości
  • Pokonywanie przeszkód i obaw

Czytając tę książkę, dowiesz się, dlaczego niektórzy ludzie zdobywają olbrzymie fortuny i szczęście, a potem staniesz się jednym z nich.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces
Podtytuł: Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces
Autor: Hill Napoleon
Tłumaczenie: Strzelecka Magdalena, Jawień Robert, Podsiadlik Aleksandra
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 304
Numer wydania: I
Data premiery: 2018-05-23
Rok wydania: 2018
Forma: książka
Indeks: 25851335
Kup, zrecenzuj i wygraj
średnia 4,9
5
29
4
0
3
1
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
32 recenzje
14-02-2019 o godz 08:00 Piotr dodał recenzję:
Gdyby zamiast jednej lektury szkolnej ta książka trafiła do obowiązkowych lektor dla uczniów szkół ponadpodstawowych to za 10 lat mielibyśmy społeczeństwo o mentalności Amerykanów , kreatywności Włochów i zaradności Szwajcarów . Jedna z lepszych książek jakie czytałem
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-02-2019 o godz 09:05 Aleksandra Meletakis dodał recenzję:
Pomijając błąd w tłumaczeniu oryginalnego tytułu w znaczeniu " grow rich" - rośnij/rozwijaj się, każdy powinien to czytać jak najczęściej i wprowadzić w życie!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
06-12-2018 o godz 21:40 Tomasz dodał recenzję:
Najlepsza książka w swojej kategorii o mocy i możliwości ludzkiego umysłu, dzięki zmianie jedynej rzeczy nad którą mamy całkowitą kontrolę - naszych myśli. Polecam bardzo.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 14:30 król_z_gór dodał recenzję:
Można zaczynać czytanie na luzie, ale wnet robi się poważnie, kiedy człowiek zaczyna rozumieć, jak ważne treści ma podane na tacy. Wraz z kolejnymi stronami rośnie przekonanie, że Hill zdołał objąć umysłem całość spraw, które determinują życiowe powodzenie lub niepowodzenie. Cokolwiek zrobisz z tą wiedzą, to i tak już jest korzyść, że znasz miejsce, gdzie ta wiedza będzie na ciebie zawsze czekać. Tej książki nie da się zapomnieć. Bo ona jest o życiu i ludzkich pragnieniach.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 14:09 mroźniak dodał recenzję:
Zupełnie kupiła mnie fantastyczna konstatacja z tej książki, że wiedza wcale nie jest „potęgą”. Może nią być, przy zachowaniu określonych warunków. N. Hill ma całe pokłady takich znakomitych obserwacji, porad i wskazówek. Ta książka gromadzi mądrość. Dla każdego – na co dzień. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 14:03 poniewa dodał recenzję:
Wspaniała książka. Prawdziwa "Biblia biznesu". Pobudziła we mnie i wyzwoliła pokłady energii do działania. Jednocześnie pokazała precyzyjny plan w drodze do uzyskania sukcesu. Gorąco polecam. Nie ma lepszego zaproszenia do otwarcia się na sukces.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 13:19 Graggo dodał recenzję:
Absolutna klasyka wśród poradników sukcesu i rozwoju. Warta całych półek innej literatury coachów i trenerów rozwoju. Czas jej nie szkodzi, wręcz potwierdza, że to dzieło uniwersalne.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 12:58 Ucelot dodał recenzję:
Wreszcie dobrze wydana ta najlepsza książka o drodze do sukcesu. Nieraz miałem ją w ręku w żałośnie szmacianej formie, a to przecież prawdziwa biblia. Od codziennego czytania powinna się naturalnie zużywać, ale... kto odniesie finansowy sukces, ten będzie mógł codziennie kupować nowy egzemplarz.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 12:51 jutka dodał recenzję:
Ileż niesamowitej wiedzy! Konieczność planowania, rola podświadomości, porażki nauką zwycięzców. Mnóstwo, mnóstwo ważnych, a może nawet kluczowych treści, które można wykorzystać i zastosować z osobna, ale najlepiej stworzyć z nich pełny plan własnego sukcesu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 11:34 tangre dodał recenzję:
Samorealizacja musi być zaplanowana – rzucanie się na ambitny chaos jest skazane na porażkę. Takie są realia i im szybciej je zrozumiemy, tym większą mamy szansę na odniesienie osobistego sukcesu, nie tylko na polu finansowym. Nauka głębokiego planowania to kluczowa sprawa w tej ważnej książce.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 10:23 MarkoFux dodał recenzję:
Bogactwo osiągają najczęściej przywódcy. Drzwi przywódcy powinny być zawsze otwarte dla wszystkich, którzy pracują na jego bogactwo, a on sam powinien czekać na nich za tymi drzwiami bez zbędnej oficjalności i pretensjonalnej sztywności. Takich mądrości są w tej książce całe pokłady. Piękne i proste. Dostępne dla każdego. Każdego, kto je pozna i zrozumie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 08:01 szym_tokarski dodał recenzję:
No cóż, zewsząd słyszymy, że to edukacja jest najważniejsza, że to dzięki niej można osiągnąć „wszystko”. A u Hilla dominuje wiara i myśl o sukcesie, którą zdołamy zaszczepić w podświadomości. Jakże inne podejście, takie trochę amerykańskie, że pucybut bez szkół ma takie same szanse na bogactwo jak wyposażony w Harvard spadkobierca fortuny przemysłowców. Ogólnie bardzo budująca lektura, jeżeli ktoś ma ambicję poprawy swojej pozycji i możliwości.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 07:56 CastroFobia dodał recenzję:
To książka, która służy stale, jak dobre, wygodne, wypróbowane i skuteczne narzędzie. Po przeczytaniu nie warto jej odkładać na półkę. Czytana stale, kształtuje charaktery i postawy. Także te, dzięki którym ludzie mają łatwość bogacenia się.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 07:52 Oleszka dodał recenzję:
Jeżeli myślisz o sukcesie (w biznesie i w ogóle w życiu) to to jest lektura obowiązkowa. Autor poświęcił 20 lat na badania, które określił „filozofią sukcesu”. Od czasu sformułowania tej filozofii przez Hilla, nic się nie zmieniło – jego rady, wskazówki, zalecenia i metody są dalej aktualne. Nie ma lepszego weryfikatora wartości poradnika czy podręcznika, niż czas.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 07:49 ReneBuzz dodał recenzję:
Świetne, głębokie kompendium wiedzy, którą powinien poznać każdy ambitny człowiek. Aby mieć szansę na zmianę swojej pozycji na lepszą. To wielkie ułatwienie,kiedy można skorzystać z tak doskonałego narzędzia. Nie czytałem niczego lepszego, co zawierało tak kompleksowe poradnictwo.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-05-2018 o godz 00:26 Demkos dodał recenzję:
Książka dostarczyła mi pozytywnej motywacji do wielu zmian w życiu. Jest bardzo przekonująca głębią treści więc ma się poczucie, że warto jej zaufać. Polecam każdemu, kto chce coś zmienić. Albo nawet wszystko ;-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-05-2018 o godz 23:38 Kobarsky dodał recenzję:
Napoleon Hill jest autorem kultowego podręcznika, który do dziś jest wydawany na całym świecie. Po prostu autor daje nam tak dobre narzędzie do odniesienia sukcesu – w tym finansowego – że nie trzeba szukać niczego innego. Niezastąpiony i najlepszy – cały świat tak rekomenduje tę książkę.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-05-2018 o godz 23:28 Thommek dodał recenzję:
W książce tej przywołuje się wiele głośnych nazwisk prawdziwych rekinów biznesu, przemysłowców i bankierów ale i polityków, prezydentów czy działaczy. Gandhi, Lincoln, Ford świetnie sprawdzają się jako przykłady. Na nich Hill buduje dużą część przekazu o drodze do sukcesu osobistego i finansowego, czyli tytułowego „bogacenia się'. To naprawdę działa na wyobraźnię i pobudza do wyboru metody opracowanej przez Hilla.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-05-2018 o godz 23:23 leonita dodał recenzję:
Zasada, żeby dawać, zanim się będzie brać, bardzo do mnie przemawia. Paradoksalnie ona wygląda na obcą w świecie rekinów biznesu i zdobywania fortun, ale po głębszym zastanowieniu trzeba uznać, że jest na właściwym miejscu. Nie czekaj, aż spłynie na Ciebie bogactwo – daj z siebie jak najwięcej, żeby to na Ciebie mogło trafić. Cała książka jest właśnie o mądrej, celowej aktywności, która warunkuje osiągnięcie tytułowego „bogactwa”.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-05-2018 o godz 23:20 Agans dodał recenzję:
Fajne. Zarówno świetna opowieść o tym, jak zdobywa się fortuny, ale też ćwiczenia praktyczne! Takie na wykształcenie w sobie podświadomego, silnego pragnienia dojścia do bogactwa i na zrozumienie, jakie czynniki i metody będą dla nas najskuteczniejsze na drodze do tego celu. Ciekawie napisane, żadnej nudy, mnóstwo inspiracji i pobudzających wyobraźnię przekazów z całego świata biznesu i polityki. Nawet, jeżeli nie powiedzie się nam atak na wzbogacenie, to wiele z tej książki przyda się w codziennym życiu, a już w biznesie szczególnie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Hill Napoleon

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Państwo Platon
43,99 zł
49,00 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.