Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces (okładka twarda)

Wszystkie formaty i wydania (2): Cena:

Oferta empik.com : 24,45 zł

24,45 zł 39,90 zł (-39%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Produkt w magazynie Empiku
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces?

Chcesz odkryć sekret sukcesu ludzi, którzy osiągają w swoim życiu założone cele? Chciałbyś być szczęśliwym, bogatym i spełnionym w życiu zawodowym i osobistym? Możesz zawalczyć o swój sukces i przełamać słabości. Pomoże Ci w tym książka Napoleona Hilla „Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces?”.

Siła umysłu

Autor przekonuje, że najpotężniejszym dostępnym dla Ciebie i każdego z nas narzędziem jest siła umysłu. To ona sprawia, że możesz poradzić sobie z problemami i odnaleźć swoją własną drogę życiową. To dzięki umysłowi możesz bezpiecznie przejść przez trudne chwile w swoim życiu i spełniać marzenia, podnosząc się po każdej klęsce.

Wszyscy możemy zastosować siłę umysłu i wykorzystać umiejętność myślenia w dążeniu do szeroko rozumianych sukcesów. Pytasz, jak to zrobić?

Klasyka literatury motywacyjnej

Na swoje pytania znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi w książce „Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces?”. Można śmiało powiedzieć, że poradnik Napoleona Hilla zmienił życie milionów ludzi, którzy odkryli w sobie siłę umysłu i dzięki niej znaleźli motywację do działania.

Autor przedstawia w swojej książce sprawdzoną metodę na przezwyciężenie przeszkód i osiąganie sukcesu. Przeczytaj rady Napoleona Hilla i zyskaj narzędzia wspomagające realizację planów. Dowiedz się, jak niektórzy ludzie dzięki zmianie sposobu myślenia stali się milionerami i zyskali szczęście. Być może staniesz się jednym z nich!

Tytuł: Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces
Podtytuł: Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces
Autor: Hill Napoleon
Tłumaczenie: Strzelecka Magdalena, Jawień Robert, Podsiadlik Aleksandra
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 304
Numer wydania: I
Data premiery: 2018-05-23
Rok wydania: 2018
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 226 x 152 x 30
Indeks: 25851335
 
średnia 4,4
5
44
4
18
3
9
2
2
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
43 recenzje
5/5
14-02-2019 o godz 08:00 Piotr dodał recenzję:
Gdyby zamiast jednej lektury szkolnej ta książka trafiła do obowiązkowych lektor dla uczniów szkół ponadpodstawowych to za 10 lat mielibyśmy społeczeństwo o mentalności Amerykanów , kreatywności Włochów i zaradności Szwajcarów . Jedna z lepszych książek jakie czytałem
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
23-12-2020 o godz 14:42 niemurek dodał recenzję:
Ok super książka . Rewelacyjne wydanie. Super extra mega.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
24-05-2018 o godz 23:20 Agans dodał recenzję:
Fajne. Zarówno świetna opowieść o tym, jak zdobywa się fortuny, ale też ćwiczenia praktyczne! Takie na wykształcenie w sobie podświadomego, silnego pragnienia dojścia do bogactwa i na zrozumienie, jakie czynniki i metody będą dla nas najskuteczniejsze na drodze do tego celu. Ciekawie napisane, żadnej nudy, mnóstwo inspiracji i pobudzających wyobraźnię przekazów z całego świata biznesu i polityki. Nawet, jeżeli nie powiedzie się nam atak na wzbogacenie, to wiele z tej książki przyda się w codziennym życiu, a już w biznesie szczególnie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
13-12-2019 o godz 00:00 EugeniuszJagodziński dodał recenzję:
Książki tego autora to idealna, niepowtarzalna literatura osobistego sukcesu. Chociaż te książki mają już trochę lat, to nadal są jak najbardziej aktualne. Rady i wskazówki autora niesamowicie inspirują i pomagają w dojściu do upragnionego celu. Wiele osób potrzebuje motywacji, a w tych książkach jest jej spora dawka. Rozwój osobisty jest niesamowicie ważny dla każdego człowieka, dlatego uważam, że wszystkie książki Napoleona Hilla są godne polecenia, bez wyjątku. Z pewnością wniosą wiele pozytywnych aspektów do "nowego" życia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-05-2018 o godz 01:59 MaciekTerebin dodał recenzję:
Autor podkreśla wielokrotnie rolę „świadomości pieniądza”. To wpływ autosugestii na nasze poczucie chęci zostania bogatym. Ważne, żeby nie poprzestać na samym odczytaniu nawet najmądrzejszych zapisów o sposobach i metodach bogacenia się. Trzeba koniecznie połączyć to odczytanie ze zrozumieniem i dodać emocje, bo to one nami rządzą najsilniej. Trzeba się emocjonować tym, że zostanie się bogatym. To jest poradnictwo, któremu nie da się zaprzeczyć. Ta książka jest nim wypełniona od deski do deski.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-05-2018 o godz 01:50 marcynik dodał recenzję:
Tytułowe „bogacenie się” to po prostu umiejętność zdobywania i gromadzenia pieniędzy w sposób ściśle przemyślany. Ta książka niedługo będzie miała 100 lat! A jej treści nie zdezaktualizowały się wcale – nadal ten, kto zrozumie i przyswoi sobie proste, ale ukryte dla ogółu zasady, temu uda się zostać bogatym. Zrozumieć łatwiej, niż wykonać, ale na pewno ten, kto tę książkę przeczyta, nie będzie mógł już powiedzieć „nie wiem, jak to działa, że innym się udaje wzbogacenie, a mnie ciągle nie”.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-05-2018 o godz 14:30 król_z_gór dodał recenzję:
Można zaczynać czytanie na luzie, ale wnet robi się poważnie, kiedy człowiek zaczyna rozumieć, jak ważne treści ma podane na tacy. Wraz z kolejnymi stronami rośnie przekonanie, że Hill zdołał objąć umysłem całość spraw, które determinują życiowe powodzenie lub niepowodzenie. Cokolwiek zrobisz z tą wiedzą, to i tak już jest korzyść, że znasz miejsce, gdzie ta wiedza będzie na ciebie zawsze czekać. Tej książki nie da się zapomnieć. Bo ona jest o życiu i ludzkich pragnieniach.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-05-2018 o godz 08:01 szym_tokarski dodał recenzję:
No cóż, zewsząd słyszymy, że to edukacja jest najważniejsza, że to dzięki niej można osiągnąć „wszystko”. A u Hilla dominuje wiara i myśl o sukcesie, którą zdołamy zaszczepić w podświadomości. Jakże inne podejście, takie trochę amerykańskie, że pucybut bez szkół ma takie same szanse na bogactwo jak wyposażony w Harvard spadkobierca fortuny przemysłowców. Ogólnie bardzo budująca lektura, jeżeli ktoś ma ambicję poprawy swojej pozycji i możliwości.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-05-2018 o godz 23:23 leonita dodał recenzję:
Zasada, żeby dawać, zanim się będzie brać, bardzo do mnie przemawia. Paradoksalnie ona wygląda na obcą w świecie rekinów biznesu i zdobywania fortun, ale po głębszym zastanowieniu trzeba uznać, że jest na właściwym miejscu. Nie czekaj, aż spłynie na Ciebie bogactwo – daj z siebie jak najwięcej, żeby to na Ciebie mogło trafić. Cała książka jest właśnie o mądrej, celowej aktywności, która warunkuje osiągnięcie tytułowego „bogactwa”.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-05-2018 o godz 23:28 Thommek dodał recenzję:
W książce tej przywołuje się wiele głośnych nazwisk prawdziwych rekinów biznesu, przemysłowców i bankierów ale i polityków, prezydentów czy działaczy. Gandhi, Lincoln, Ford świetnie sprawdzają się jako przykłady. Na nich Hill buduje dużą część przekazu o drodze do sukcesu osobistego i finansowego, czyli tytułowego „bogacenia się'. To naprawdę działa na wyobraźnię i pobudza do wyboru metody opracowanej przez Hilla.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-05-2018 o godz 14:21 pan-leo dodał recenzję:
Książka o odwiecznym dążeniu do bycia bogatym. Czy wszyscy mogą? Tak. Czy wszystkim się uda? Nie. Dlaczego? Ponieważ nie wiedzą, jak. Czy można tę wiedzę zaczerpnąć z książki? Oczywiście. Tak, jak wiedzę o tysiącu innych rzeczy. Tym bardziej, że książka „Myśl i bogać się” cieszy się niewiarygodnie długą poczytnością. To dowód, że jej treści się sprawdzają, mimo upływu lat i kolejnych wydań. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-05-2018 o godz 14:26 siniacek dodał recenzję:
Instrukcja komunikowania się z własna podświadomością. Autosugestie. Konkretyzowanie kwot, które chce się osiągnąć. Precyzyjne określanie terminów wzbogacenia. Mnóstwo ciekawej wiedzy, przekazanej wyjątkowo przystępnie i zrozumiale. Dowiedz się, jak innym się udało. Bez tej wiedzy możesz błądzić, a to przecież niemądre, skoro inni już napisali o tym książkę. Taką jak „Myśl i bogać się”.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-05-2018 o godz 14:18 Nigel dodał recenzję:
Świetna lektura z gatunku „nie bój się zostać bogatym”. Ta jest wyjątkowa, bo cieszy się niesłabnącym powodzeniem – to już 42. wydanie! Oczywiście trochę zaktualizowane o dzisiejsze warunki biznesowe i realia gospodarcze, ale sama filozofia i metoda – są niezmienne od pierwszego wydania. Warto mieć na uwadze, że to nie poradnik jednorazowego użytku, o którym świat zapomni bezpowrotnie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-05-2018 o godz 17:53 onTHEroad dodał recenzję:
Niesamowite bogactwo. Porad, idei, wartości, zaleceń, prawd. Praktycznie można otworzyć tę książkę na losowej stronie i trafi się na treść, która dla myślącego człowieka będzie wartościowa na całe życie. Próbowałem wypisywać takie treści w trakcie czytania, ale po parudziesięciu stronach zrezygnowałem. Po prostu lepiej mieć tę książkę zawsze przy sobie, zamiast robić setki wyimków.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-05-2018 o godz 07:52 Oleszka dodał recenzję:
Jeżeli myślisz o sukcesie (w biznesie i w ogóle w życiu) to to jest lektura obowiązkowa. Autor poświęcił 20 lat na badania, które określił „filozofią sukcesu”. Od czasu sformułowania tej filozofii przez Hilla, nic się nie zmieniło – jego rady, wskazówki, zalecenia i metody są dalej aktualne. Nie ma lepszego weryfikatora wartości poradnika czy podręcznika, niż czas.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
14-11-2020 o godz 10:06 Anonim dodał recenzję:
Gdybysmy zyli wedlug chociazby polowy zalecanych nawykow przez Pana Hilla daloby sie osiagnac niesamowitych szczytow w karierze i rozwoju osobistym. Proste a za razem trudne w nasladowaniu techniki polepszania zycia codziennego przydadza sie absolutnie kazdemu czlowiekowi kto chcialby zaczac okazywac wplyw na swoja codziennosc. Polecam milosnikom samorozwoju
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-05-2018 o godz 10:23 MarkoFux dodał recenzję:
Bogactwo osiągają najczęściej przywódcy. Drzwi przywódcy powinny być zawsze otwarte dla wszystkich, którzy pracują na jego bogactwo, a on sam powinien czekać na nich za tymi drzwiami bez zbędnej oficjalności i pretensjonalnej sztywności. Takich mądrości są w tej książce całe pokłady. Piękne i proste. Dostępne dla każdego. Każdego, kto je pozna i zrozumie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-05-2018 o godz 23:14 Hesznik dodał recenzję:
Ciekawa książka, którą jednak trzeba umieć się posłużyć. Nie wystarczy przeczytać, odłożyć i już. Autor kieruje czytelnikiem, nakazując powracanie do pewnych treści, powtarzanie czy wykonanie określonych zadań. Ma to dać głębokie przyswojenie zawartości, nie pamięciowe, ale zakorzenione w podświadomości. Kto podejdzie poważnie, temu lektura się odpłaci.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-05-2018 o godz 12:58 Ucelot dodał recenzję:
Wreszcie dobrze wydana ta najlepsza książka o drodze do sukcesu. Nieraz miałem ją w ręku w żałośnie szmacianej formie, a to przecież prawdziwa biblia. Od codziennego czytania powinna się naturalnie zużywać, ale... kto odniesie finansowy sukces, ten będzie mógł codziennie kupować nowy egzemplarz.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-05-2018 o godz 11:34 tangre dodał recenzję:
Samorealizacja musi być zaplanowana – rzucanie się na ambitny chaos jest skazane na porażkę. Takie są realia i im szybciej je zrozumiemy, tym większą mamy szansę na odniesienie osobistego sukcesu, nie tylko na polu finansowym. Nauka głębokiego planowania to kluczowa sprawa w tej ważnej książce.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Tao Te Ching Lao Tzu
4.5/5
22,68 zł
37,00 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Przechytrzyć Diabła Hill Napoleon
4.3/5
24,47 zł
39,30 zł
strona produktu - rekomendacje Maksimum osiągnięć Tracy Brian
4.5/5
29,36 zł
44,90 zł
strona produktu - rekomendacje Cud dynamiki umysłu Murphy Joseph
4.5/5
23,73 zł
34,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.