Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego (okładka  miękka, 10.2007)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

"Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego" to publikacja opracowana z myślą o wszystkich osobach uczących się tego języka, które chciałyby usystematyzować i utrwalić wiadomości. Repetytorium umożliwia powtórzenie gramatyki języka niemieckiego oraz uzupełnienie wiedzy. Znajdują się w nim wyczerpujące polskie komentarze do zagadnień, liczne przykłady oraz różnorodne ćwiczenia z odpowiedziami. Dzięki temu książka świetnie nadaje się do samodzielnej nauki, ale może również służyć nauczycielom jako uzupełnienie materiałów kursowych. Słownictwo zawarte w ćwiczeniach nie wykracza poza podstawowy zakres leksykalny, a trudniejsze zwroty są tłumaczone. W opanowaniu struktur gramatycznych pomagają zróżnicowane ćwiczenia testujące, wdrażające oraz utrwalające.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1005591904
Tytuł: Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego
Autor: Bęza Stanisław
Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Język wydania: polski, niemiecki
Język oryginału: polski
Liczba stron: 448
Numer wydania: XXVI
Data premiery: 2007-10-08
Rok wydania: 2010
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 233 x 19 x 164
Indeks: 68265021
średnia 4,7
5
107
4
22
3
3
2
2
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
54 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
08-08-2017 o godz 16:44 przez: Paulina | Zweryfikowany zakup
Niezastąpiona książka dla studentów germanistyki, ale nie tylko. Z tą książką bez problemu zdałam na studiach egzaminy z gramatyki opisowej ;) Zawiera omówienie wszystkich zagadnień gramatycznych języka niemieckiego wraz z ćwiczeniami na wszystkich poziomach znajomości języka. Zagadnienia są opisane w sposób przystępny i opatrzone przykładami oraz zadaniami.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
07-11-2016 o godz 15:49 przez: Justyna Socińska | Zweryfikowany zakup
Świetna pomoc dydaktyczna w nauce języka! Nie znam lepszej pozycji książkowej! gorąco polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
25-03-2015 o godz 21:40 przez: urocza_babeczka | Zweryfikowany zakup
Dużo osób uważa że język niemiecki jest trudny i bardzo ciężko się go nauczyć. Sama tak wcześniej sądziłam, gdy uczyłam się wybranych zagadnień gramatycznych według poprzednich podręczników, w efekcie w bardziej złożonych zdaniach zawsze znalazł się fragment, którego nie potrafiłam powiedzieć i przez to zupełnie nie czułam że robię postępy w nauce.
Repetytorium Bęzy jest naprawdę świetną książką, która pozwala usystematyzować wiedzę i w prosty sposób wyjaśnia zagadnienia gramatyczne. Przykłady są prezentowane na prostych zdaniach, które można zrozumieć znając podstawowe niemieckie słowa, a jeśli zdarzy się trudniejsze, jest wyjaśnione. Dzięki temu książki nie czyta się ze słownikiem, a ćwiczenia przy każdym rozdziale pozwalają utrwalić przyswojoną wiedzę. Zadań jest dużo, ja robiłam je do znudzenia, ale dzięki temu później odruchowo budowałam poprawnie gramatycznie zdania. Książka w przystępny sposób zmienia tabele w żywy i przyjemny język. Serdecznie polecam tą książkę wszystkim którzy chcą (a nie muszą) nauczyć się dobrze niemieckiego.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
15-03-2015 o godz 19:24 przez: Mariusz Antoniak | Zweryfikowany zakup
Repetytorium języka niemieckiego Stanisława Bęzy to jedna z lepszych książek na rynku w Polsce.
Warta Twojego zauważenia. Znajdują się w niej praktyczne i jasno wyjaśnione pojęcia dotyczące gramatyki języka niemieckiego. Oprócz teorii masz możliwość zrozumienia opracowanego materiału w ćwiczeniach, które autor przygotował. Książka polecana przez znawców języka niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
11-03-2014 o godz 20:20 przez: Beata146 | Zweryfikowany zakup
Uważam, że jest to przydatna książka. Była mi bardzo pomocna w trakcie przygotowywanie się do zajęć. Tłumaczy prosto zagadnienia gramatyczne. Nie jest trudna do rozszyfrowania. Przydaję się do pracy na gramatyką choć nie jest ona wyposażona w barwne ilustracje. Jako samouk polecam tą książkę. nie żałuję zakupu, zawsze można znaleźć odpowiedź na każdą gramatyczną zagadkę. Może tylko przytłaczać ilość ćwiczeń (jest ich masa).
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-11-2015 o godz 17:23 przez: dwutlenek.tytanu | Zweryfikowany zakup
Najlepsza książka do nauki niemieckiej gramatyki. Korzystają z niej wszyscy nauczyciele języka. Zawiera w sobie wiele zagadnień, dobrze wytłumaczonych i omówionych. Po przeczytaniu teorii można od razu przystąpić do ćwiczeń materiału. Wielkim plusem są gotowe odpowiedzi do zadań. Polecam wszystkim, potrzebna przy przygotowaniach do matury podstawowej, jak zarówno rozszerzonej.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
11-03-2014 o godz 21:34 przez: Aleksandra Majka | Zweryfikowany zakup
Byłam sceptycznie nastawiona do tej książki, bo jak wiadomo, niemiecka gramatyka do najłatwiejszych nie należy. Przekonałam się, że może zdziałać cuda! :) Są ćwiczenia prostsze i trudniejsze oraz wytłumaczenia danych zagadnień językowych. Przy systematycznej pracy i chęciach możemy naprawdę dużo się z niej nauczyć!
Polecam wszystkim, chcącym dobrze nauczyć się podstaw języka.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-08-2015 o godz 07:38 przez: dominikagorna | Zweryfikowany zakup
Repetytorium jest super. Świetnie tłumaczy zawiłości gramatyki języka niemieckiego. Jestem bardzo zadowolona, że je kupiłam i polecam wszystkim, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę. Książka zawiera bardzo dużo ćwiczeń i dzięki temu pomaga utrwalić informacje. Polecam:)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
19-05-2015 o godz 12:05 przez: k.zelek | Zweryfikowany zakup
Tego autora chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Bardzo szczegółowo objaśnione zagadnienia gramatyki języka niemieckiego. Bardzo przydatna książka dla początkujących jak i tych zaawansowanych :) szczerze polecam!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-11-2014 o godz 14:38 przez: Ksymena Makselon | Zweryfikowany zakup
książka gruba, bez obrazków, na pierwszy rzut może odstraszyć, jednak jej zawartość jest nieoceniona. Dobre wytłumaczenie zagadnień gramatycznych, masa ćwiczeń - do samodzielnej pracy bardzo dobre narzdzędzie :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
05-02-2015 o godz 14:58 przez: Gabi R | Zweryfikowany zakup
gramatyka Bęzy wyjaśnia w prosty sposób zasady gramatyki j. niemieckiego jednak nie wyżej jak do poziomu B2/B2 plus, czyli szkoła średnia plus ewentualnie studenci. Sporo zdań przykładowych, dobrze skonstruowana
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
11-05-2015 o godz 12:09 przez: sua1982 | Zweryfikowany zakup
to moja ulubiona pozycja do nauki niemieckiego. Jako nastolatka korzystałam z tego repetytorium i byłam bardzo zadowolona. Teraz gdy chce sobie przypomnieć język wróciłam do tej pozycji chętnie POLECAM GORĄCO
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-11-2014 o godz 15:03 przez: Kujawska Daria | Zweryfikowany zakup
Repetytorium napisane swietnym, prostym i zrozumialym jezykiem. Adresowane do osob uczacych sie jezyka niemieckiego zarowno na poziomie podstawowum jak i i rozszerzonym. Polecam bo naprawde warto kupic.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-12-2015 o godz 14:48 przez: Joanna Piechowska | Zweryfikowany zakup
Jedna z najlepszych z publikacji z którą się spodkałam podczas nauki jężyka niemieckiego cała garmatyka przejrzyście opisana polecam zarówno początkującym jak i zawaansowanym dla przypomnienia
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-12-2021 o godz 00:08 przez: Aleksandra Fijałkowska | Zweryfikowany zakup
Najlepsze repetytorium do nauki gramatyki. Po tylu różnych zadaniach naprawdę nie wiadomo kiedy ta wiedza wchodzi do głowy. Polecone przez dobrą nauczycielkę niemieckiego, używane na lekcjach
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
20-06-2014 o godz 21:40 przez: Ewelina Minorczyk | Zweryfikowany zakup
Książka bardzo dobrze napisana, idealna dla osób chcących się dobrze nauczyć podstaw języka niemieckiego i nie tylko podstaw! Polecam wszystkim!! Mi bardzo pomogła :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-02-2016 o godz 10:52 przez: Aferystic | Zweryfikowany zakup
Repetytorium w sam raz dla kogos, kto chce zdawac np mature rozszerzona, trudne zadania, dla podstawy za trudna, poniewaz nie ma wszystkiego wytlumaczonego dobrze
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
01-12-2017 o godz 09:55 przez: Anna Kubiak | Zweryfikowany zakup
Klasyka, wszystko w jednym miejscu doskonałe kompendium wiedzy, świetne słownictwo i ćwiczenia. Polecam do nauki czy uporządkowania sobie już zdobytej wiedzy,
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
11-03-2020 o godz 21:37 przez: ArtemisF | Zweryfikowany zakup
Ich muszę powiedzieć, że to fantastyczny Buch jest. Wszystko ist sehr gut przedstawione, tak jakbym sobie tego życzył. Polecam wszystkim do nauki.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-03-2019 o godz 08:20 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Korzystam z tego repetytorium jako lektor języka niemieckiego, bardzo dobrze opisana teoria gramatyki jak i odpowiednie ćwiczenia .
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

O autorze: Stanisław Bęza

Stanisław Bęza jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej uznanych autorów podręczników językowych przeznaczonych dla osób uczących się języka niemieckiego. Jego repetytoria, zestawy ćwiczeń oraz opracowania gramatyczne są uznawane za przejrzystą i bardzo efektywną pomoc dydaktyczną i są wykorzystywane zarówno w szkołach, podczas kursów językowych, jak i w nauce samodzielnej. Najpopularniejsza pozycja w jego dorobku to "Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego".

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8 Opracowanie zbiorowe
5/5
52,62 zł
56,88 zł
Inne z tego wydawnictwa Exploits 4. Podręcznik do język francuski. Liceum i technikum Opracowanie zbiorowe
5/5
61,19 zł
71,90 zł

Podobne do ostatnio oglądanego