Leksykon małżeński (okładka  twarda, 01.2021)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Co mówił o małżeństwie Pan Jezus i Ewangelia, co mówi Kościół Katolicki? Na te fundamentalne głosy nałożone są cztery różne doświadczenia osób komentujących kondycję współczesnego małżeństwa. Słyszymy więc duchownych, katolickiego wykładowcę i terapeutę rodzin, wreszcie sakramentalną żonę doświadczoną rozwodem, prowadzącą Ognisko Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar.

Leksykon małżeński dotyka najważniejszych, najbardziej istotnych, ale często najtrudniejszych obszarów miłości oraz małżeństwa. To swego rodzaju wparcie poradnik i przewodnik dla osób planujących ślub, będących w szczęśliwym związku ale i takich, które przeżywają kryzysy czy dramaty małżeńskie.

Z całości wyłania się mocny i prawdziwy głos mówiący o tym, co jest solą małżeństwa i co zrobić by nie utraciła ona swego smaku.

Ojciec Jacek Salij OP: …czym jest chrzest dla poszczególnego człowieka i czym dla całego Kościoła jest zesłanie Ducha Świętego na Apostołów, tym dla wspólnoty małżeńskiej jest ich ślub złożony w obliczu Trójcy Przenajświętszej.

Ksiądz Marek Dziewiecki: Szczęśliwe małżeństwo i trwała rodzina to zdecydowanie najlepsze, najbardziej korzystne, ustanowione przez samego Boga miejsce na tej ziemi dla dzielenia się miłością, dla tworzenia klimatu bezpieczeństwa, dla radosnego wychowania dzieci, dla wspólnego dorastania do świętości.

Jacek Pulikowski: Żyjąc w katolickim małżeństwie, niejednokrotnie mamy możliwość przekonać się aż nadto wyraźnie, że sakrament wcale nie gwarantuje życia bezproblemowego i lekkiego. Nie, on jest gwarancją czegoś o wiele, wiele cenniejszego: że we wszystkim, cokolwiek nas spotyka, jest obecny żywy Bóg, Jezus Chrystus.

Anna Jedna: Wszyscy zostaliśmy wychowani na tych samych bajkach, w których królewicz i jego wybranka najpierw pokonują przeciwności losu, a po ślubie już tylko żyją długo i szczęśliwie. Niejeden raz zapominamy, że w życiu jest raczej odwrotnie. Jakże czujemy się oszukani, kiedy nasze związki się rozpadają.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1265187231
Tytuł: Leksykon małżeński
Autor: Jedna Anna , Salij Jacek , Dziewiecki Marek
Wydawnictwo: Wydawnictwo Fides
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 368
Numer wydania: I
Data premiery: 2021-01-13
Rok wydania: 2021
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 206 x 30 x 148
Indeks: 37939250
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Najczęściej kupowane W co grają ludzie Berne Eric
4.4/5
40,20 zł
54,00 zł
Najczęściej kupowane Dar terapii Irvin D. Yalom
4.9/5
28,14 zł
44,99 zł
Najczęściej kupowane Wysoko wrażliwi Aron Elaine N.
4.4/5
37,43 zł
49,90 zł
Najczęściej kupowane Zachowuj się Sapolsky Robert M.
4.8/5
57,27 zł
89,00 zł
Najczęściej kupowane Psychologia tłumu Le Bon Gustave
4.4/5
9,23 zł
14,00 zł
Najczęściej kupowane Patrząc w słońce Yalom Irvin D.
4.9/5
21,98 zł
34,99 zł

Podobne do ostatnio oglądanego