Daft Punk. Podróż do wnętrza piramidy (okładka twarda)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Enigmatyczna rewolucja!

Dwóch młodych chłopaków zakochanych w klasyce kina. Zaczynali niepozornie – w małym paryskim mieszkaniu. Gdy założyli swój pierwszy zespół – Darlin - krytyka ich obśmiała, nazywając „bandą głupich gnojków” – a bunch of daft punk.

Oni obśmiali więc krytykę, zakładając zespół Daft Punk i rewolucjonizując muzykę elektroniczną. Na mapie ich niezliczonych inspiracji można odnaleźć The Rolling Stones i Eltona Johna, muzykę indie i hip-hop, a także sztukę Andy’ego Warhola.

Książka, wizualna biografia, jest niesamowita tak samo jak Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Ich wspólna podróż trwa już ponad dwadzieścia lat.

Witamy w świecie Daft Punk!


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Daft Punk. Podróż do wnętrza piramidy
Tytuł oryginalny: Daft Punk. A Trip Inside the Pyramid
Autor: Santorelli Dina
Tłumaczenie: Noszczyk Iga
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 184
Numer wydania: I
Data premiery: 2014-11-19
Rok wydania: 2014
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 19 x 206 x 173
Indeks: 15893543
 
średnia 3,8
5
5
4
4
3
2
2
1
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
13 recenzji
1/5
24-08-2020 o godz 14:53 smazewords dodał recenzję:
Więcej obrazków niż treści. To książka dla nastolatków, którzy nie posiadają żadnej wiedzy o muzyce. Taki miks Pudelka i Wikipedii. Dla fanów zdecydowanie nie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-09-2017 o godz 12:13 Wiktor Chmielewski dodał recenzję:
Polecam fanom Daft Punka. Książka fajnie opowiada ich historię:-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
26-10-2015 o godz 21:53 Patrycja Telega dodał recenzję:
Książkę polecam początkującym/świeżym fanom Daft Pank. Wizualna biografia autorstwa Diny Santorelli ładnie Was przeprowadzi przez karierę duetu, zaczynając od ich narodzin, po dzisiejszy dzień.

http://odkryc-tajemnice-ksiazek-recenzje.blogspot.com/2015/10/55-daft-punk-podroz-do-wnetrza-piramidy.html
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-05-2015 o godz 11:09 Rakso dodał recenzję:
Ciekawa książka, dużo interesujących informacji ale mało tekstu, rzadko spotykane zdjęcia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
20-03-2015 o godz 11:32 Marcin Kusiak dodał recenzję:
Świetna książka o zjawiskowym duecie ziemskich aeronautow Trona. Staranne wydanie, dobry papier, masa zdjęć! Pozycja obowiązkowa dla fanów Daft Punk, tych którzy interesują się muzyką elektroniczną oraz tych, którzy są ciekawi jak wygląda rewolucja muzyczna Daft Punk.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
18-03-2015 o godz 21:33 onlygoodmusic.pl dodał recenzję:
"Daft Punk stoją jedną nogą w królestwie sztuki, drugą zaś w świecie kultury popularnej. To dla nich bardzo wygodne - bez problemu utrzymują poczucie tej chwiejnej równowagi między sztuką jako dziełem i sztuką jako przemysłem. Od początku swej działalności badają związki pomiędzy ekspresją artystyczną, reklamą a kreowaniem się na celebrytów. A przy okazji stali się ikonami popkultury..." - ten cytat z książki Diny Santorelli brzmi niemal jak teza badawcza poważnej pracy naukowej i powinien być mottem całej publikacji. Dla mnie jest kwintesencją całego zjawiska, które nagromadziło się przez lata pod szyldem Daft Punk.


Duet Bangalter i de Homem - Christo nie jest wdzięcznym przedmiotem badań. Maskuje swój wizerunek, starannie selekcjonuje przekazywane informacje, nie jest skory do wywiadów. Tym cenniejsze jest każde opracowanie na temat Daft Punk, nawet jeśli nie przynosi sensacyjnych wyznań, nie ujawnia osobistych sekretów i nie plotkuje.

Książka Diny Santorelli nie jest zbiorem suchych faktów o zespole Daft Punk. Autorka stara się pokazać czytelnikowi drogę jaką przebył ten niezwykły duet od pierwszych pomysłów, porażek, nagrań w domowych pieleszach, aż po wielki światowy sukces. Łatwo wyczytać z kart tej książki, że ów sukces jest efektem konsekwentnej pracy, opiera się na nieustannym rozwijaniu własnego talentu, wizji i niezwykłym indywidualizmie obu panów.

Autorka nie poprzestaje na prostym przeglądzie dyskografii projektu, Czytelnik znajdzie porównania albumów Daft Punk, informacje o kompozycjach, a nawet opisy teledysków. Ważną częścią książki są inspiracje muzyków Daft Punk oraz informacje związane z historią muzyki klubowej, opisy poszczególnych rodzajów muzyki elektronicznej. Na szczególną uwagę zasługuję wyodrębnione w strukturze książki mini działy Backstage, w których znajdziemy ważne informacje, definicje oraz ciekawostki.

Z pewnością nie jest to wydawnictwo z którego wierni fani Daft Punk dowiedzą się czegoś odkrywczego. Jednak dla osób interesujących się muzyką elektroniczną, zjawiskami kulturowymi, a nawet marketingiem będzie to zajmująca lektura. Książka pisana jest językiem lekkim, co dla niektórych czytelników postrzegane może być za wadę. Natomiast sama forma "Daft Punk - Podróż do wnętrza piramidy", określana przez wydawcę jako "wizualna biografia" jest jak najbardziej na miejscu. To przejrzysty, starannie rozplanowany album z dobrej jakości zdjęciami (można mieć zastrzeżenia do małej liczby zdjęć samego duetu) pasujący do etykiety Daft Punk.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
02-03-2015 o godz 17:55 Vyar dodał recenzję:
Daft Punk – legenda muzyki elektronicznej, znana wszystkim z tego, że członkowie zespołu stylizują się na roboty, ze szczególnie rozpoznawalnymi hełmami, zakrywającymi całe twarze artystów. Ich muzyka znana jest milionom ludzi na całym świecie, zaangażowani są w wiele produkcji filmowych, stworzyli m.in. ścieżkę dźwiękową do filmu Tron: Legacy, współpracowali z wieloma sławnymi ludźmi. Kim tak naprawdę są i jak udało im się odnieść tak wielki sukces? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć Dina Santorelli w książce „Daft Punk: podróż do wnętrza piramidy”.

Za połyskliwymi, robocimi hełmami kryje się dwóch panów: Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo. To oni, inspirowani od najmłodszych lat ówczesną klasyką kina i muzyki, stworzyli duet, znany dzisiaj jako Daft Punk. Początki nie były łatwe… a świadczy o tym już sama nazwa zespołu, nie zdobyta przypadkowo. Ich historię, krok po kroku, opisuje książka pani Santorelli, zaczynając od narodzin, przy czym szczegółowo opisano okres w muzyce, w jakim obu panów przyszło na świat, dodając ich młodzieńcze fascynacje, gładko przechodząc do ciekawszej części: początków dwóch młodych francuzów w karierze muzycznej, zmiany, nowe pomysły. Sporo miejsca zajmują opisy poszczególnych albumów, ujęte w sposób dokładny i obiektywny, nie pozostawiający miejsca na pytania: mamy inspiracje, proces twórczy, elementy reklamy, oczekiwania fanów i ich odbiór nowej płyty, tracklistę i utwór po utworze wykonaną analizę pod względem zastosowanych technik i instrumentów. Autorka skupia się najbardziej na ostatniej płycie zespołu, Random Access Memories, i kolejnych gwiazdach, udzielających się na niej.

Najbardziej podobała mi się opowieść o tym, jak powstała stylistyka robotów, proces kształtowania się charakterystycznych hełmów i historia, którą uzasadnił ich używanie sam zespół, poparta pięknymi zdjęciami. Zdjęcia to też najmocniejszy punkt książki – pokazane sceny z teledysków, koncertów, w tym słynnej piramidy, a ramki opatrzone utrzymanymi w klimacie, neonowo kolorowymi grafikami zdecydowanie cieszą oko.

Ale nie ma ideałów, na ta książka na pewno nim nie jest. Zacznijmy od samej konstrukcji: na początku mamy rys „dziejowy”, który sam w sobie jest bardzo interesujący, ale zawiera też wiele pobocznych informacji, jak wymieniane i tłumaczone po kolei gatunki i podgatunki muzyczne z tego okresu – to jeszcze ujdzie, dla wyjaśnienia nieobeznanemu w temacie czytelnikowi, gdzie się właśnie znalazł, chociaż fani Daft Punk już raczej się nieco orientują. Ale zdjęcia i opisy zespołów, które grały w tamtym czasie? Nie widzę sensu aż tak rozbudowywać dygresji.

Druga rzecz, to powtórzenia. Zwykły tekst zwykłym tekstem, a ramki ramkami, ale jeśli czytasz te same słowa i tu i tu, to coś jest nie tak. No i takie niedociągnięcia, jak niespójne tłumaczenia tytułów piosenek, gdy najpierw podaje się jedno (swoją drogą, nie najlepsze), a potem inne. Tu trzeba by było jednak trzymać się jednej wersji, zwłaszcza, jeśli różnica w tłumaczeniu powoduje też zmianę sensu samego tytułu. Kolejna rzecz, to opis piramidy ustawianej na koncertach Daft Punk: w tekście wspomniano, że ma ona „aż” pół metra. Nie wiem, czy to takie aż, ale na zdjęciach wygląda na troszkę większą. Strona USA Today podaje,
jej wysokości wynosi 24 stopy, co równałoby się ponad siedmiu metrom. Nie wiem wobec tego, skąd ta połówka.

Same ramki też nie są pozbawione wad, bo o ile dodawane do nich grafiki są piękne, o tyle nie zawsze rozsądnie zagospodarowano je objętościowo – tekst potrafi zachodzić na jasne części obrazków i staje się przez to niemal nieczytelny, bądź też czarna ramka przechodzi w kolorową grafikę, z wyraźnie zaznaczoną granicą, co się strasznie gryzie, a szczególnie gdy jeszcze pojawia się tam jakaś treść, nijak nie trzymająca się jednego obszaru. Można było postarać się o jakieś łagodne przejście z jednego w drugie.

Ogółem książka poda mi się bardzo, ponieważ gładko wprowadza w klimat muzyki duetu Daft Punk, odkrywa symbolikę tekstów, której nie zauważałam zazwyczaj, prowadzi do poznania dalszych dokonań panów, i przede wszystkim raczy czytelnika świetną oprawą wizualną. Inne uczucia może mieć jednak ktoś, kto tajemnice dwóch panów zna na wylot, a zapewne spośród osób, które chciałyby sięgnąć po tę pozycję, wielu właśnie takich będzie – a oni nie znajdą tu zbyt dużo nowej wiedzy. Są tam elementy, które po prostu pomijałam przy czytaniu, a są to przede wszystkim tracklisty albumów – to dostępne jest wszędzie. Książka wydana jest pięknie, okładka robi wrażenie i, ze swej strony, naprawdę cieszę się, że mogłam się zapoznać z treścią i odświeżyć sobie sympatię do tego zespołu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
23-02-2015 o godz 23:38 gumby dodał recenzję:
Daft Punk. Duet, który z futurystycznych hełmów stworzył swój znak (nie)rozpoznawczy. Zaczynali od płyt przede wszystkim do zabawy ("Homework" i "Discovery"), ale coraz lepiej wychodzą im płyty do słuchania. Już album "Humans After All" był surowy i chwytliwy, ale dopiero pełny najróżniejszych, ciepłych brzmień "Random Access Memories" jest na miarę ich możliwości... Mimo to DP najzwyczajniej nie są (jeszcze) wdzięcznym materiałem dla biografa: maskują swój wizerunek, o ich życiu prywatnym wiadomo niewiele, płyty wydają rzadko, a działalność przebiega właściwie bezkonfliktowo. Ciężko więc o choćby najmniejsze dociekania i psychologizowanie na kartach albumu "Daft Punk. Podróż do wnętrza piramidy", lecz faktem jest, że jej autorka, Dina Santorelli, nawet nie zadała sobie trudu, by sięgnąć głębiej, porozmawiać z muzykami – bo treść wydaje się być napisana po przejrzeniu paru artykułów z prasy młodzieżowej. Drażni też sama maniera pisarska rodem z „Bravo”, lecz dzięki temu książka będzie przystępna nawet dla czytelników niemających absolutnie żadnego pojęcia o muzyce rozrywkowej, jak i muzyce w ogóle.

Dużo miejsca poświęcono sprawom „dookoła” (patrz: rozdział Jak powstała muzyka klubowa?), które stanowią jakieś pół objętości publikacji, toteż tylko maskują jej ubogą treść. Pełno tu zestawień (choć przedziwnym trafem brak tracklisty "Random Access Memories"), zbędnych właściwie informacji (np. przytoczenie list bestsellerów, gdy para muzyków się rodziła), ciekawostek w ramach (dosłownie) rubryk Backstage (niestety ramki często powtarzają treści z głównej narracji), a liczne zdjęcia dobrej jakości przedstawiają przede wszystkim artystów, którzy inspirowali bądź współpracowali z duetem, a nie ich samych. Ponadto treść "Podróży…" zawiera kilka błędów faktograficznych (czasem są to zapewne zwykłe literówki) i innych, często zabawnych („Chic Rodgers”, będący połączeniem nazwiska Nile’a Rodgersa z jego macierzystym składem). Z kolei tłumaczenie niemal każdego zwrotu i wyrażenia angielskiego – przez wzgląd na jawną oczywistość semantyczną – jest na dłuższą metę zbyt męczące, by pochwalić pomysł w całej rozciągłości, pomimo jakże wzniosłych ideałów. Wszystko to się składa bardziej na książeczkę popularnonaukową dla dzieci do przeczytania w jeden wieczór niż poważne opracowanie – choć przystępny walor edukacyjny jest tu istotny.

Podsumowując, ładny, mały, zgrabny album o Daft Punk to żadna podróż w głąb, lecz zaledwie ekspresowa przebieżka po dobrze znanym lądzie. Ameryki nie odkrywa, ale przynajmniej ładnie pachnie!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
23-01-2015 o godz 20:02 Karriba dodał recenzję:

Ziemia liczy sobie kilka miliardów lat i prawdopodobnie widziała już wszystko.... no, może z wyjątkiem porządku w pokoju niejakiej Karriby. Dlaczego o tym piszę? Nie o bałaganie w mieszkaniu oczywiście, tylko o nobliwym wieku naszej planety? Ano dlatego, że między innymi z jego powodu trudno się czymś w dzisiejszych czasach wyróżnić. Śpiewające psy, kobieta z brodą, facet w ciąży, gwiazdy jeżdżące na lodzie, a nawet Kim Kardashian na okładce Vogue. Świat ma za sobą wiele, a wśród tego wiele znajduje się też duet francuskich muzyków, którzy biegają po świecie w hełmach o jakich nie śniło się nawet twórcom Gwiezdnych Wojen.

Napisania książki o nieco tajemniczym, dwuosobowym zespole Daft Punk, podjęła się Dina Santorelli. Kim ona jest? Według biogramu pracuje jako pisarka freelancerka. Ta informacja trochę mnie zaskoczyła, bo pisarze pracujący na zlecenie kojarzą mi się z rzemieślnikami, a ta książka ma w sobie coś, co wyraźnie zasugerowało mi, że autorka jest fanką francuskiego duetu. Może zresztą jest. A może po prostu dobrze wykonuje swoją pracę.

Informacje o zespole, o jego powstaniu, rozwoju, płytach, współpracach i wizerunku są poukładane bardzo przejrzyście i podane w ciekawej formie. Wszystko, co mogło mnie zainteresować, zostało mi podetknięte pod nos. Początki muzyki elektronicznej oraz hip-hop, miejsce Daft Punk w tym wszystkim, opisy sprzętu potrzebnego do grania takich kawałków, to jak powstały poszczególne utwory i stroje. Nie trzeba być zorientowanym w temacie, można tę książkę przytargać z księgarni i z miejsca zacząć czytać. Wszystko zostanie nam nakreślone, a potem elegancko oświetlone. Aby było jeszcze dokładniej, tekst nafaszerowano zdjęciami obficiej niż dziękczynnego indyka jabłkami. Co ważne, nie są to zdjęcia przypadkowe, które znamy z tzw. wkładek w tzw. biografiach sportowych. Nie, to bardzo przemyślane i pasujące do opisywanych wydarzeń fotografie. Całość łączy się w książkę albumową, która prezentuje się naprawdę dobrze.

Jeśli są tu jacyś fani Daft Punk, to powinni nabyć ten tytuł, jeśli jeszcze (z niewiadomych przyczyn) tego nie zrobili. Może nie dowiedzą się z niego jakichś naprawdę sensacyjnych wieści, ale na pewno nie stracą pieniędzy, bo to fajne streszczenie kariery zespołu i świetny gażdżet.

PS. Pochodzenie nazwy Daft Punk rozłożyło mnie na łopatki. Trzeba mieć do siebie dystans ;))
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-01-2015 o godz 20:50 CzytaMyTrochę dodał recenzję:
W książce znajdziemy multum informacji, nie tylko o zespole Daft Punk, ale też o historii muzyki elektronicznej, i osobach współpracujących z Thomasem i Guy - Manuelem.
Autorka świetnie przedstawia krok po kroku cała historię francuskiego duetu, którzy zaczynają w garażowej kapeli rockowej, a kończą na szczycie list przebojów jako producenci muzyki elektronicznej.
Książka jest bardzo czytelna, zawiera piękne zdjęcia, ukazują się kawałki wywiadów z Daft Punk, historia ich kostiumów i hełmów, informacje co sądzą na temat duetu wielkie gwiazdy, a zarazem przyjaciele Thomasa i Guy-Manuela (np. DJ Falcon, Nile Rodgers), oraz wiele, wiele więcej czego już nie będę zdradzał.
Moim zdaniem po ten tytuł sięgnął nie tylko fani "Robotów", ale również ludzie kochający muzykę elektroniczną, ponieważ to, jak i w jakim tempie zmienia się muzyczna kultura to coś niezwykłego i zarazem pięknego.
Osobiście nie jestem fanem Daft Punk, ale po przeczytaniu tych ok. 180 stron naprawdę dobrej lektury mogę śmiało powiedzieć, że Daft Punk to dwójka zwariowanych przyjaciół, którzy nie boją się eksperymentować, odbiegają od norm, ale zawsze mają głowę na karku. Dla niektórych czytelników ta książka może być wskazówką na jaką drogę trzeba wstąpić aby osiągnąć sukces i jak bardzo ważna jest w życiu ciężka praca i przyjaźń. Książka bardzo działa na wyobraźnie i czytając czułem się jak dobry kolega Thomasa i Guy-Manuela, który towarzyszył im w trasach koncertowych i przyglądał się gdy produkowali i wydawali swoje płyty.
Warto przeczytać nawet dla samego zagłębienia się w myśli chłopaków z duetu i dokonać osobistych refleksji.
Mimo małych błędów w tłumaczeniu i druku, lektura jest warta polecenia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
26-12-2014 o godz 00:00 Compack dodał recenzję:
Biografia jednej z najfajniejszych grup zajmujących się muzyką elektroniczną. Obok Justice to moja ulubiona ekipa, która nagrała wiele przebojowych kawałków, wystąpiła w filmach i nagrała świetne soundtracki. Z wielką zajawką czekam na ich kolejne płyty. Póki co musi mi wystarzcyć biografia:D
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
11-12-2014 o godz 00:00 Lagoost dodał recenzję:
Jeden z najbardziej intrygujących zespołów muzycznych, który istnieje na rynku muzycznym ponad 20 lat. Jestem jego fanem już tyle czasu, że nawet nie pamiętam kiedy się to wszystko zaczęło. Dlatego jak tylko zobaczyłem go w Empiku nie musiałem długo zastanawiać się nad kupnem ich biografii. Doskonale napisana, zdradzająca wiele sekretów :) Czego chcieć więcej?
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-11-2014 o godz 15:47 Angelika dodał recenzję:
Z czym fanom muzyki Daft Punk kojarzy się zespół?Czy nie są, to przypadkiem pokrywające całą twarz hełmy.Kto, by pomyślał,że będzie to znak rozpoznawczy dwóch chłopaków zaczynających swoją karierę muzyczną od nagrywania piosenek w prowizorycznym studiu nagrań znajdujący się w zwykłym mieszkaniu,będą wstanie dokonać tak wielkiego sukcesu na rynku muzycznym.

Daft Punk, to dwójka paryskich muzyków Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter wykonujący muzykę elektroniczną pracując w głównej mierze na rządzeniach elektronicznych przetwarzających dźwięki, czy też na elektrofonach.
Ich początki kariery zaczęły się od utworzenia zespołu o nazwie Darlin,który nie zostały pozytywnie odebrany przez krytyków nazywając duet "bandą głupich gnojków.Ta negatywna opinia nie odebrała chłopakom chęci i weny do dalszego tworzenia swojej muzyki,która od zawsze była inna,miała w sobie coś wyjątkowego.Kilka lat później (1993) przesłali swoją piosenkę do wytwórni zaś kilka miesięcy później wydali swój pierwszy utwór The New Wave.Po tym sukcesie Daft Punk pojawiały się kolejne single Da Funk/Musique,Around The World ,Burnin', czy albumy studyjne Homework,Discovery.

Co jeszcze czytelnik może przeczytać w biografii?Między innymi o współpracy z Pharellem Williamsem,Toddem Edwardsem,czy również`o stworzeniu ścieżki dźwiękowej Daft Punkt do filmu Tron:Dziedzictwo.

Daft Punkt, to ekscentryczny zespół,który ma ponadczasowość ich twórcy dzięki swojej pracowitości i oddaniu się muzyce zostali prekursorami w tworzeniu muzyki odbiegającej od nudnej i infantylnych norm.To nie bywałe, iż zespół istnieje ponad 20 lat a tak wiele osób nie słyszało nic o tym zespole dopiero po wydaniu płyty Rondom Access Memories Daft Punkt zdobył popularność na większą skale.Daft Punkt w stu procentach są wielkim fenomenem muzyki elektronicznej i tak pewnie pozostanie.Na pewno jeszcze nieraz duet pochodzący z Paryża zaskoczy nas swoją muzyką.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Nie ma tego Złego Mortka Marcin
4.2/5
21,44 zł
38,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Cud, Miód, Malina Jadowska Aneta
4.7/5
24,75 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Negocjacje z potworami Ryzow Igor
4.2/5
26,40 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa W cieniu Everestu Lassota Magda
4.5/5
29,38 zł
42,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Ropuszki Jadowska Aneta
0/5
40,55 zł
54,99 zł
38,94 zł
Inne z tego wydawnictwa Saturnin Małecki Jakub
4.4/5
24,93 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Pierwszy oddech Gordon Olivia
5/5
28,73 zł
42,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Horyzont Małecki Jakub
4.7/5
27,83 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Ślady Małecki Jakub
4.6/5
24,36 zł
36,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Kobe Bryant. Showman Lazenby Roland
4.5/5
33,03 zł
52,99 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.