Człowiek w poszukiwaniu sensu (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (3): Cena:

Oferta empik.com : 16,92 zł

16,92 zł 29,90 zł (-43%)
Odbiór w salonie 0 zł
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Frankl Viktor E. Książki | okładka miękka
16,92 zł
asb nad tabami
Warburton Nigel Książki | okładka miękka
18,25 zł
asb nad tabami
Fromm Erich Książki | okładka miękka
18,74 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Człowiek w poszukiwaniu sensu
Viktor E. Frankl

Metafizyczne rozważania o człowieku i jego miejscu we wszechświecie są Ci bliskie? Chcesz zgłębiać meandry ludzkiej psychiki? Sięgnij po książkę „Człowiek w poszukiwaniu sensu” Viktora E. Frankla, która nazywana jest jedną z najbardziej znaczących lektur w literaturze psychiatrycznej od czasu dzieł Freuda.

Kim jest autor książki „Człowiek w poszukiwaniu sensu”?

Już sam fakt, że autorem książki jest były więzień obozu koncentracyjnego Auschwitz, sprawia, że zyskuje ona inny wymiar. To poruszający serce i umysł esej, który prezentuje odarte z empatii zachowania ludzkie, jakie pisarz obserwował i jakich doświadczał w rzeczywistości obozowej. Odkrywaj wraz z nim, do czego tak naprawdę zdolny jest człowiek, kiedy dąży do poszukiwania sensu życia.

Człowiek i jego niezgłębione pokłady siły psychicznej

Obóz koncentracyjny mógł złamać człowieka, sprawić, że z ofiary stanie się oprawcą. Wynaturzenia były tam na porządku dziennym. Jednak zło i cierpienie, zdaniem doktora Viktora Frankla, nie są w stanie ostatecznie zniszczyć człowieka, w metafizycznym sensie. Przeczytaj tę książkę i sam odpowiedz sobie na pytanie, jaki jest sens Twojego życia, a być może zmienisz całkowicie swoje priorytety, jakimi na co dzień się kierujesz.

Tytuł: Człowiek w poszukiwaniu sensu
Autor: Frankl Viktor E.
Tłumaczenie: Wolnicka Aleksandra
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 224
Numer wydania: II
Data premiery: 2011-03-09
Rok wydania: 2011
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 195 x 16 x 128
Indeks: 60301154
 
średnia 4,4
5
94
4
20
3
8
2
3
1
8
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
80 recenzji
4/5
22-10-2015 o godz 21:12 Natalia Kokoszka dodał recenzję:
"Człowiek w poszukiwaniu sensu" to krótka historia, historia człowieka, który odnalazł swój cel w życiu i chce, by każdy kto przeczyta jego dzieło zastanowił się co w życiu go pociąga. Sam początek mówi już wiele- Frank pisze, że pierwszym pytaniem, które zadaje osobie, która przychodzi do niego na terapie, jest pytanie o powód dla którego nie odbierze sobie życia. Dlaczego się nie zabijesz?- kontrowersyjne? Zapewne. Popycha do myślenia? Zdecydowanie. Co trzyma nas na tym świecie? Dzieci, rodzina, sukces zawodowy, podróżowanie, poznawanie nowych ludzi, Bóg? Na to pytanie każdy w nas- gdzieś w głębi siebie odpowiada sobie, nie raz-a wiele w ciągu naszego życia.

Jaki sens możemy znaleźć z cierpieniu? Frank przywołuje historie człwowieka, który z ogromnym żalem opowiedział historię swojej zmarłej na przewlekłą chorobę, żony? Człowieka ten odczuwa ogromny ból, że został sam z ogomną pustką w sobie? Jak ma sobie wytłumaczyć znaczenie swojego "jestestwa" po takim wydarzeniu? Frank pomaga uświadomić mu cel i sens.

Każdy go zastanawia się nad tematem istnienia, sensu życia wraz z jego wzniosłymi momentami i tymi pełnymi bólu- zachęcam do lektury Franka- Człowiek w poszukiwaniu sensu.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
19-09-2015 o godz 14:22 Absurdalna dodał recenzję:
„Gdybyś w tym roku miał przeczytać tylko jedną książkę,
powinno być nią dzieło doktora Frankla.”

„Człowiek w poszukiwaniu sensu” to klasyk wśród książek z dziedziny psychiatrii, jednak nieprzerwanie ponadczasowy, inspirujący i aktualny. Wydanie, które trzymam w dłoniach składa się z trzech głównych części, a mianowicie z opisu przeżyć autora w obozie koncentracyjnym, rozdziału obejmującego podstawy nauki jaką jest logoterapia oraz z wykładu wygłoszonego przez Frankla w latach 80., zatytułowanego „Obrona tragicznego optymizmu.”

Oczywiście najwięcej emocji obudziła we mnie pierwsza część książki, czyli opis obozowej codzienności. Victor Frankl w wyniku wojny stracił prawie wszystkie bliskie mu osoby, a także naukowy dorobek życia, chociaż jak wiadomo drugi element jego strat mógł zostać chociaż w jakimś ułamku odzyskany po latach (zakładając, że uda mu się przeżyć obozową masakrę).

Pomimo tego, czego doświadczył, mam nieodparte wrażenie, że jego słowa są głosem nadziei w otchłani Holocaustu. Frankl odkrył sens swojego życia w miejscu, w którym pozornie nikt go nie dostrzega.

Autor w swojej książce nie przedstawia więźnia jako ofiary w klasycznym tego słowa znaczeniu. Frankl ukazuje bezpardonową walkę między więźniami, a ich życie dzieli na trzy charakterystyczne etapy. Po pierwsze, jest to okres zaraz po przybyciu. Później czas przyzwyczajenia do obozowej rutyny oraz etap po uwolnieniu.

Pierwszy stopień czyli przybycie do obozu wiąże się przede wszystkim z wielkim szokiem i czymś w rodzaju „iluzji odroczenia wyroku”. Więzień początkowo nie może uwierzyć w jak trudnej sytuacji się znalazł. Jednocześnie nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo jest silny i jak wiele może znieść. Zdziwieniu towarzyszy strach, przede wszystkim przed śmiercią.
W drugim etapie więzień przyzwyczaja się do swojego nowego życia. Towarzyszy mu względna apatia na kształt emocjonalnej śmierci. Wszystkie uczucia więźnia zostają stępione i nabywa on coś w rodzaju braku wrażliwości, całkowitego wyjałowienia.

„Człowiek w poszukiwaniu sensu” to książka, w której klarownie zostały zdefiniowane uczucia obozowe. Viktor Frankl pokazał, jak bardzo człowiek cierpi w wyniku poczucia ciągłej niesprawiedliwości. Pokazał także ucieczkę więźnia w najbardziej prymitywną formę życia psychicznego, ale JEDNOCZEŚNIE nie wini za to całego świata, ale mówi, że jest to świadomy wybór więźnia. Viktor Frankl podkreśla, że w każdych warunkach człowiek jest w stanie odnaleźć sens swojego życia. To właśnie sens stanowi podstawę nauki jaką jest logoterapia.

„To nie poszło na marne, bo żadna siła na ziemi
nie odbierze ci tego, czego doświadczyłeś”

70 lat temu, tak jak i dzisiaj, żyli różni ludzie. Jedni mniej, drudzy bardziej odważni. Jedni skłonni sprzeciwić się oprawcy, a drugi wręcz przeciwnie. Viktor Frankl przypomina, że nieważne w jakiej rzeczywistości się znajdujemy, bo mamy wolną wolę. To, czy z niej skorzystamy, to nasz świadomy wybór. Świadomy pomimo środowiska, w którym się znajdujemy, czy ludzi, którzy nas otaczają.

W etapie po wyzwoleniu Frankl dokonał charakterystyki psychiki na przykład strażników. Można ich podzielić identycznie jak więźniów. Jest rasa ludzi przyzwoitych, ale i rasa ludzi, którzy nie wiedzą co to przyzwoitość. Często zapominamy o tym, a przecież w tak wielu przypadkach bywało, że to więźniowie ulegli większej demoralizacji i depersonalizacji, niż osoby, które ograniczały ich wolność.

Bardzo szanuję i cenię to niepospolite i nieschematyczne, ale także otwierające oczy spojrzenie na tak istotne sprawy. Warto jednocześnie zwrócić uwagę na naukę jaką jest logoterapia:

„Ten, kto wie, dlaczego żyje,
nie troszczy się o to, jak żyje”

- powiedział kiedyś Nietzsche. I to jest właśnie istotą logoterapii. Znalezienie w życiu sensu, który mówiąc brutalnie, będzie powstrzymywał nas od popełnienia samobójstwa, nawet w sytuacji, która pozornie będzie zdawała się być stanem bez wyjścia.

„Człowiek w poszukiwaniu sensu” to pozycja ambitna, nietuzinkowa, którą trzeba poznać, i którą szczerze polecam. Szczególnie powinny przeczytać ją osoby zainteresowane tym, co skrywają zakamarki ludzkiej psychiki. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z pokładów siły, jakie posiadamy.

www.NiebieskaObwoluta.blogspot.com
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
19-07-2016 o godz 10:39 Małgorzata Matczak dodał recenzję:
Książkę tę kupiłam jakiś czas po jej przeczytaniu. Jako źródło wielu cytatów – chcę mieć ją pod ręką, nie przepiszę przecież połowy książki…
Składa się właściwie z 2 części – tematem pierwszej jest „psychiatra w obozie koncentracyjnym” – zawiera wspomnienia i przemyślenia Autora z tego okresu życia. Druga część o mądrze brzmiącym tytule „Podstawy logoterapii” – jest dla nas bezcenna. Mówi o naszej wolności decydowania w jaki sposób mogą wpływać na nas okoliczności, o wolności "ustawiania się" do życiowych przeciwności. Uświadamia to, co pozornie oczywiste – człowiek do zdrowia psychicznego potrzebuje poczucia sensu/celowości życia, miłości dawanej i otrzymywanej od innej istoty, nadanie sensu cierpieniu lub znalezienie sposobu, by przestało działać destrukcyjnie. Autor ocenia wiele zaburzeń ówczesnych (jak bardzo współczesnych!) pacjentów nie jako stan choroby, ale jako rezultat braku poczucia sensu – braku, który w przeszłości zaspokajany był przez „starszych plemienia” – pastora, rabina… To tylko niektóre wątki Brak tu porad typu „weź się w garść i uśmiechnij się”. Wręcz przeciwnie: Autor pyta, dlaczego jeszcze nie popełniłeś samobójstwa? I pomaga szukać odpowiedzi. A po przeczytaniu książki uśmiechasz się … i czytasz ją jeszcze raz, powolutku.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
07-04-2013 o godz 21:57 Dominika Fijał dodał recenzję:
Autor „Czlowieka w poszukiwaniu sensu” przeszedł najtrudniejszy z możliwych egzaminów. Podczas pobytu w Auschwitz udało mu się zachować godność i nie złamać się. Na podstawie swych doświadczeń, obserwacji i przeżyć, stworzył teorię zwaną logoterapią, która stała się trzecią szkołą psychoterapii. W tej niewielkiej książeczce Frankl pokazuje, że najważniejsze dla człowieka jest odnalezienie sensu. Tylko, czy możliwe jest to w skrajnych warunkach? Autor dowodzi, że niekiedy trzeba odnaleźć swoje przeznaczenie w cierpieniu. Również tu można zachować swoją godność. Przecież między bodźcem a reakcją istnieje możliwość wyboru. Tu, nawet w obozie, można było zachować człowieczeństwo.Warto poznać książkę Viktora E. Frankla. Różni się ona zdecydowanie od wszystkich dotąd poznanych. „Od czasu Auschwitz przekonaliśmy się do czego zdolny jest człowiek. Od czasu Hiroszimy wiemy, co nam zagraża”. Frankl dowodzi, że wszystko zależy od nas - czy my pokażemy swój humanitaryzm. Lektura obowiązkowa.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
17-01-2016 o godz 02:02 kasia butryn dodał recenzję:
Kupiłam:-) Czołowe miejsce ma ta publikacja w mojej bibliotece domowej.Człowiek w poszukiwaniu sensu, chociaż w wydaniu polskim ma na stronie tytułowej dopisek Głos nadziei z otchłani Holokaustu książką o Holokauście nie jest.Bohaterem książki jest lekarz - psychiatra, który przeżył Auschwitz. W pierwszej części, autor opisuje przeżycia w obozie koncentracyjnym, zaś druga część skupia się na psychice więźniów. Warto poznać książkę Viktora E. Frankla. Jego przemyślenia związane SĄ z zagadnieniami wolności człowieka, jego godności oraz poszukiwania sensu życia.
Viktor Frankl twierdzi, że zło i cierpienie nie mogą nas zniszczyć w sensie ostatecznym.j Jedna z najbardziej wyjątkowych książek.
Jedna z najbardziej wpływowych książek w literaturze psychiatrycznej,polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
30-04-2016 o godz 00:00 Bartek Ostrowski dodał recenzję:
książka wyjątkowa. bo też i wyjątkowy autor. głos oddany szeregowi bezimiennych, umarłych w obozach i tych, którzy je przeżyli. głos oddany ich godności. przetrwaniu fizycznemu, ale też przetrwaniu tego aspektu ludzkiej osobowości, który wynika bezpośrednio z poszukiwania sensu ludzkiej egzystencji. skrajne doświadczenia rozsypujące ludzką psychikę, a jednocześnie nieogarnięte pokłady ludzkiej siły, budowane wbrew okolicznościom. książka niezwykła. dla wszystkich interesujących się psychologią i psychiatrią, doświadczeniami granicznymi, dla wszystkich szukających sensu swojego życia
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
22-04-2016 o godz 14:20 Mirela dodał recenzję:
Mądra książka o wyjątkowości człowieka i sensie życia. Autor, więzień faszystowskich obozów koncentracyjnych, profesor neurologii i psychiatrii Uniwersytetu Wiedeńskiego, twórca logoterapii. Utwór składa się z dwóch części, w pierwszej Frankl opisuje swoje przeżycia w obozie koncentracyjnym, w drugiej podstawy logoterapii. Obowiązkowa lektura dla wszystkich pracujących z ludźmi i dla tych, którym sens życia nieco umknął.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
17-07-2018 o godz 08:40 Aleksandra Przybylska dodał recenzję:
Niezwykle mądra pozycja, nie w stylu poradnika "znajdź sens życia z weekend", jednak napisana w sposób bardzo przystępny jak na opisanie bądź co bądź teorii naukowej. Gdyby wprowadzić ją jako lekturę w ostatniej klasie szkoły średniej, mielibyśmy mniej depresji, nałogów, samobójstw. Jedna z najbardziej wartościowych książek jakie przeczytałam.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
1/5
14-05-2018 o godz 19:39 agnieszka szyba dodał recenzję:
Bardzo dobra pozycja. jedynie czego żałuję, że tak późno do niej dotarłam...
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
5/5
14-11-2014 o godz 11:53 Ósemkowy Klub Recenzenta dodał recenzję:
Bardzo lubię słuchać autentycznych opowieści na temat drugiej wojny światowej, a co za tym idzie, z chęcią też czytam książki o tej tematyce.

Teraz czytając krótkie streszczenie, postanowiłam sięgnąć po książkę Viktora E. Frankl- "Człowiek w poszukiwaniu sensu".

Bohaterem książki jest lekarz - psychiatra, który przeżył Auschwitz. Zadaniem, którego się tam podjął było obserwowanie ludzi w obozie śmierci i wysunięcie odpowiednich wniosków, dlaczego niektórzy potrafią przeżyć w skrajnych warunkach, a druga część ludzi nie. W zasadzie książka jest również podzielona na dwie części. W pierwszej, autor opisuje przeżycia w obozie koncentracyjnym, zaś druga skupia się na psychice więźniów.

Autor wysuwał wiele wniosków, dlaczego część przeżyła, co było ich motywacją dla przeżycia, a reszta, która już nie miała woli walki - umierała.

Z ręką na sercu, mogę szczerze polecić tę książkę. Lektura ta jest naprawdę świetnym "nauczycielem". Pokazuje nam, że musimy dać czasem z siebie wszystko, aby nie pogubić się w świecie i pokazać ile jesteśmy warci. Moim zdaniem, książka należy do utworów, które każdy powinien przeczytać.
K., lat 17
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-09-2016 o godz 21:27 mery2304 dodał recenzję:
Czternastoletni Staś Tarkowski opowiadał swojej ośmioletniej przyjaciółce Nel Rawlison o aresztowaniu Fatmy, żony dozorcy Smaina, który zdradził egipskie władze i przyłączył się do Mahdiego. Okazało się, że kobieta wraz z trójką dzieci ubiegłej nocy usiłowała dostać się do swojego męża pomimo zakazu wydanego przez miejscowe władze w Port-Said. Podczas obiadu panowie Tarkowski i Rawlison wyjawili, że otrzymali zaproszenie z prowincji El-Fajum, by jako wysoko cenieni inżynierowie skontrolowali prowadzone tam prace nad siecią kanałów. Przyjaciele postanowili zabrać ze sobą Stasia i Nel. Wyprawa miała potrwać co najmniej miesiąc. Według planu dzieci miały dołączyć do nich kilka dni później, gdy Staś będzie miał ferie w szkole. Wszyscy nie mogli doczekać się wyprawy.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 3
5/5
09-11-2011 o godz 21:10 Olivier dodał recenzję:
Kolejne strony tej książki przepływają między palcami nie wiadomo kiedy. Spowodowane jest to znakomitą narracją i kunsztem literackim autora, a także tematyką samej książki. Gdy ją czytamy, stają się nam bliżsi więźniowie i ich codzienne życie w obozach koncentracyjnych. Ich mentalność jest opisana tak dokładnie i tak wiarygodnie jedynie, dzięki temu, że sam autor dzielił ich los. Stopniowe poszukiwanie sensu - od beznadziejności, rzeczywisto-nierzeczywistych trudów dnia codziennego, po walkę o godność ludzką, która w obozie okazuje się najwyższym i najważniejszym dobrem człowieka. Psychologiczna analiza więźnia obozu i osiąganie celu w nadludzki sposób - tym jest ta książka.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
22-06-2016 o godz 00:00 mulander dodał recenzję:
Autor, więzień faszystowskich obozów koncentracyjnych, profesor neurologii i psychiatrii Uniwersytetu Wiedeńskiego, twórca logoterapii, przedstawia nam książkę, w której prawda jest przejmująca i autentyczna. Frankl prezentuje nam w swojej książke własne przeżycia z czasu jego pobytu w obozie koncentracyjnym. Bardzo mi sie podobała sama konstrukcja książki, która jest podzielona na dwie części. W piewszej kolejności poznajemy właśnie przeżycia autora w drugiej z kolei przedstawia nam podstawy logoterapii. Zarówno jedna jak i druga część są niezwykle ciekawe. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-11-2017 o godz 07:31 Grażyna dodał recenzję:
Książka, którą każdy powinien mieć w swojej biblioteczce. Czytając zaznaczałam to co chciałabym zapamiętać na dłużej, musiałabym zaznaczyć prawie wszystko. Codziennie do niej zaglądam i staram się korzystać z porad pamiętając o tym, że autor przeszedł przez piekło niemieckich obozów koncentracyjnych, przetrwał bo odnalazł sens życia i pomógł przetrwać innym. Wiem, że ja też odnajdę dzięki tej książce sens w moim życiu. Książkę tę podarowałam także mojej przyjaciółce. Jest to książka na całe życie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-07-2020 o godz 23:18 Anonim dodał recenzję:
W dzisiejszym świecie nieustannej gonitwy człowiek zapomina tego najważniejszego :senu. Książka ta z pewnością pomoże w czytelniku wzbudzić na nowo sens oraz ogrom współczucia dla autora który pomimo pobytu w obozie nie poddał się i walczył do końca .Autor wraz z Erichem Fromem stworzył podwaliny psychologii egzystencjalnej .Warto w obecnych czasach na chwilkę zatrzymać się i pochylić nad lekturą "Człowiek w poszukiwaniu sensu "bo jest to bardzo wartościowa lektura .
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
10-01-2020 o godz 20:17 Anonim dodał recenzję:
Cudowna książka która otwiera oczy na to jak naprawdę wygląda cierpienie człowieka. Człowiek przestaje myśleć że ma ciężko i zaczyna bardziej dostrzegać siebie jako szczęśliwego człowieka Książka naprawdę zmieniła moją perspektywę na klimaty II wojny swiatowej. Polecam bardzo serdecznie jak ktos się też interesuję psychologią ludzi w najtrudniejszych sytuacjach życiowych! :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
02-09-2015 o godz 17:25 Anna Florkowska dodał recenzję:
Książka warta przeczytania kiedy uważasz, że twoje życie przez złe doświadczenia jest bez sensu....Frankl przeżył piekło na ziemi w obozie koncentracyjnym, stracił ukochane osoby... a mimo to szukał sensu w bezsensie i go znalazł, co dało mu siłę by przeżyć i co więcej znaleźć sens swojego życia w pomocy innym, stało się to misją jego życia-zaraźliwa misją...cenna inspiracja
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-08-2017 o godz 22:15 Anonim dodał recenzję:
Ciekawe spojrzenie na sens życia i rozwiązywanie problemów psychicznych posiłkując się logoterapią. Pierwsza część traktująca o biograficznych przeżyciach autora w obozach koncentracyjnych pokazuje do czego człowiek jest zdolny, by przetrwać nawet największe piekło na ziemi, Co powoduje, że się nie poddaje w walce i co sprawia, że chce mu się żyć. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-10-2016 o godz 19:25 amae dodał recenzję:
Genialny obserwator życia.. skłania do głębokich refleksji nad własną egzystencją, różnymi przywiazaniami, które być może odbierają nam wolność, godność... Wciąż aktualne pytania o sens życia, cierpienia, głębokiej wiary. Bardzo polecam, zwłaszcza znerwicowanym, wewnętrznie skonfliktowanym różnymi współczesnymi problemami.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-02-2015 o godz 00:00 nilsenmar dodał recenzję:
Książka zafascynowała mnie swoją treścią, znalazłem w niej sporo mądrych myśli na temat sensu, także życia. Autor pisze w sposób przystępny i interesujący, lektura o tyle niezwykła, że Frankl był z wykształcenia psychoterapeutą. Z jednej strony to poruszająca w wymowie, z drugiej, wartościowa, dająca do myślenia książka.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Nabór Severski Vincent V.
4.5/5
29,49 zł
49,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Krew z krwi Piotrowski Przemysław
4.5/5
25,19 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Świat Zofii Gaarder Jostein
5/5
29,24 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Nabór Severski Vincent V.
5/5
31,10 zł
49,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Niewierni Severski Vincent V.
5/5
39,41 zł
49,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Brud Kurek Bartosz
0/5
24,34 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Niepokorni Severski Vincent V.
5/5
31,53 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Medytacja dla zabieganych Osho
4.4/5
19,66 zł
24,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Srebrne skrzydła Lackberg Camilla
3.8/5
24,34 zł
39,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Wizerunek własny Freud Sigmund
4.5/5
9,25 zł
11,99 zł
strona produktu - rekomendacje Mózg psychopaty Fallon James
4.1/5
28,06 zł
44,90 zł
strona produktu - rekomendacje Kat miłości Yalom Irvin D.
5/5
24,34 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Psychologia tłumu Le Bon Gustave
4.1/5
9,29 zł
14,00 zł
strona produktu - rekomendacje O sensie życia Frankl Viktor E.
0/5
18,59 zł
29,99 zł
strona produktu - rekomendacje O sztuce miłości Fromm Erich
4.1/5
16,47 zł
25,90 zł
strona produktu - rekomendacje Serce człowieka Fromm Erich
5/5
18,74 zł
21,00 zł
strona produktu - rekomendacje O miłości do życia Fromm Erich
4.5/5
15,75 zł
21,00 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.