Zero (audiobook mp3)

Oferta empik.com : 65,87 zł

65,87 zł
Opłać i pobierz
Produkt cyfrowy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Random House presents the audiobook edition of Zero by Marc Elsberg, read by Bradley James.The gripping bestselling global thriller for fans of Dave Eggers' THE CIRCLE and Channel Four's BLACK MIRRORS.************************Welcome to the Freemee lifestyle app:They can give you confidence, power, fame and all the friends in the world. But what will they take in return? For fans of BLACK MIRROR and Dave Eggers' THE CIRCLEWhen a teenager is shot dead after chasing a criminal in the street, investigating journalist Cynthia Bonsant is led to the popular social media platform Freemee, a competitor to Facebook whose lifestyle app claims to give you everything you need to succeed in life.But there is someone who warns against its evils: Zero, the world's most-wanted activist, known for exposing the toxic truths behind social media giants and their pursuit of total control. As Cynthia gets closer to unravelling the evil mastermind behind the Freemee site, she herself becomes a target. But in this world of hidden cameras, data glasses and hyper-smart phones there is nowhere to hide . . .
Tytuł: Zero
Autor: Elsberg Marc
Lektor: James Bradley
Wydawnictwo: Gardners
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2019-08-21
Rok wydania: 2018
Format: MP3
Indeks: 36233397
 
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Inne tego autora Chciwość Elsberg Marc
3.6/5
44,99 zł
49,99 zł
42,74 zł
Inne tego autora Zero Elsberg Marc
4.3/5
40,49 zł
44,99 zł
38,46 zł
Inne tego autora Helisa Elsberg Marc
4.1/5
35,49 zł
39,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Magazyn Hart Rob
4.6/5
34,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.