Wzrastam. Jak się wyleczyć z przeszłości i zacząć od nowa (okładka  miękka)

Wszystkie formaty i wydania (3): Cena:

Sprzedaje empik.com : 28,74 zł

28,74 zł 44,90 zł *
* Porównanie do ceny sugerowanej przez wydawcę
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Okrzyknięta mianem bestsellera „New York Timesa” książka doktor Nicole LePery adresowana jest do osób, które pragną wprowadzić w swoim życiu pozytywne zmiany. Czytelnicy znajdą w niej zestaw narzędzi niezbędnych do zerwania ze szkodliwymi zachowaniami sabotującymi ich życie. Dzięki zmianie destrukcyjnych wzorców będą w stanie wpłynąć na sposób, w jaki podchodzą do dobrego samopoczucia psychicznego i dbania o siebie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

ID produktu: 1330931080
Tytuł: Wzrastam. Jak się wyleczyć z przeszłości i zacząć od nowa
Tytuł oryginalny: How To Do The Work
Autor: Nicole LePera
Tłumaczenie: Wum Nina
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 384
Numer wydania: I
Data premiery: 2022-11-09
Rok wydania: 2022
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 200 x 30 x 140
Indeks: 44207526
średnia 4,7
5
30
4
8
3
2
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
14 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
30-12-2022 o godz 18:42 przez: Dominik Rusiecki | Zweryfikowany zakup
Książka bardzo użyteczna i ciekawa, uważam, że można z niej wiele wynieść. Niestety, jakość wydania pozostawia wiele do życzenia, dużo błędów w tekście, powtórzone fragmenty i słowa, w jednym miejscu nawet trafiło się nieprzetłumaczone angielskie słowo, jak mniemam przez nieuwagę. Oby następne wydanie było poprawione. Ale da się to sobie odfiltrować i treść książki wiele na tym nie traci, jedynie komfort czytania.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
11-12-2022 o godz 18:52 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Rewelacyjna, otworzyła mi oczy na ogromną ilość aspektów...
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-12-2022 o godz 12:40 przez: Kinga
Nicole Lepera "Wzrastam" Przeszłość, którą ma każdy z Nas, lecz jest to inny stopień trudności nie ma, że ktoś ma gorzej ktoś ma lżej. Każdy z Nas jest inny i wyjątkowy i jego problemy dla niektórych mogą być proste do rozwiązania, ale dla niego samego są kosmicznie trudne i cierpi próbując sobie z nimi poradzić. Z czego nikt nie ma prawa komentować tego jak ktoś się czuje, jak przeżywa, czy jest emocjonalny i emocje się wylewają czy twardy jak skała i woli być sam. W tych czasach strach jest mówić o problemach i o tym co się czuje i myśli, bo zaraz Cię zjedzą słowami : "nie wymyślaj" , "nie przesadzaj" , "inni mają gorzej" czy "weź się w garść". Dlatego cieszę się, że zgłosiłam się do recenzji poradnika, to jest naprawdę kawał dobrej roboty autorki, nie będzie tutaj nic co sprawi, że książka będzie trudna w odbiorze, wręcz przeciwnie, tutaj wszystko jest wyjaśnione, jesteśmy wręcz prowadzeni za rękę, aby krok po kroku zrozumieć siebie, swój stan psychiczny i emocjonalny. Autorka pokazuje nam jaką drogę przeszła ona sama. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, stara przekazać Nam nowe nawyki, zrozumieć zachowanie innych i pożegnać się z myśleniem, że to o naszej wartości decydują czynniki, na które nie mamy wpływu. Książka może Nas okaleczyć, bo bedziemy musieli cofnać się w czasie aby zrozumieć to co teraz się z Nami dzieje. Zawiera liczne informacje i wskazówki jak osiągnąć szczęście i zrozumienie samej/go siebie. Sama książka ma również bardzo fajny układ ponieważ jest pogrupowana na różne etapy życia oraz relacje w jakich żyjemy, dlatego podczas czytania wszystko jest uporządkowane i spójne. Nie pogubiłam się w niej, wręcz przeciwnie. Pamiętajcie, że na świecie jest dużo iskierek tego co dobre i warto się rozejrzeć się nawet za tą namiejszą, aby chociaż na chwilę poczuć się wyjątkowa, jeżeli na teraz Wasz umysł płata figle pod tytułem "teraz powspominamy co było kiedyś". Owszem czasem przeszłość jest trudna i wraca niczym bumerang w najmniej spodziewanym momencie, ale to od Nas zależy czy się jej poddamy, czy powiemy stop już nie wracaj, przerobiłam/em co trzeba i już mnie nie boli już nie potrzebuje wspominać. Żyje tym co teraz z tymi którymi mam u boku i to jest najważniejsze, ja jestem również ważna/y i nie zapominajcie o tym, że o siebie również trzeba dbać i mieć chwilę dla siebie. 👉Polecam ❤ To poradnik do którego wrócę zapewne i to nie raz. ❤
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-12-2022 o godz 08:07 przez: edyta730
"Tak wiele osób żyje nieprzytomnie. Błąkamy się po świecie niczym kierowane autopilotem, odruchowo odtwarzając wciąż i wciąż te same nawyki, które ani nam nie służą, ani nie odzwierciedlają tego, kim jesteśmy tak naprawdę ani czego najmocniej pragniemy". Od tej bolesnej diagnozy zaczyna Nicole Lepera swoją książkę "Wzrastam", w której promuje psychologię holistyczną, skupiającą się na umyśle, ciele i duchu. Jej celem jest przywrócenie równowagi w ciele oraz układzie nerwowym, a także uleczenie nieprzepracowanych ran w psychice. Autorka, która jest doświadczonym doktorem psychologii klinicznej, daje nam narzędzia, dzięki którym możemy zbliżyć się do swojego świadomego "ja" i zadbać o swój dobrostan po to, żebyśmy przestali być "ofiarami losu", a stali się jego "sprawcami". Oprócz tego, że przybliża różne teorie i badania, to nieustannie odwołuje się do historii swojego życia i problemów swoich pacjentów. W przystępny (ale nie przesadnie uproszczony) i przepełniony empatią sposób ilustruje nimi to, co może być zbyt trudne do zrozumienia dla laików. Dodatkowo jeszcze do każdego rozdziału dołącza ćwiczenia, który każdy może wykonać samodzielnie. Ujęło mnie to, że żadnej z teorii Nicole Lepera nie forsuje, a namawia się do wsłuchania się w swoją intuicję, która najpewniej podpowie, co jest nam najbardziej potrzebne. Może kierujemy się fałszywymi przekonaniami na swój temat? Może nieustannie rozpamiętujemy przeszłość? A może mamy zbyt sztywne albo nieszczelne granice? Przyznaję, że bardzo cenię takie książki. Pogłębiają one samoświadomość, pomagają zdefiniować to, co uwiera i przeszkadza, a do tej pory pozostawało nienazwane i trudno było się tym mądrze zająć. Jedno co, to warto pamiętać, że praca z taką pozycją wymaga czasu i zaangażowania. Nasz organizm nie lubi zmian, trzeba więc jeszcze przełamać wewnętrzną blokadę i wytrwać w dobrych nawykach. Dopiero wtedy będziemy mieć poczucie, że "wzrastamy"! Polecam książkę wszystkim, którzy czują, że żyją na autopilocie, że tkwią w pułapce negatywnych myśli i chcą się wyrwać z tych niszczących schematów.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
08-11-2022 o godz 20:53 przez: z ksiazka w plecaku
[współpraca reklamowa] Wydawnictwo Muza Aby dobrze się czuć należy zadbać nie tylko o nasze ciało, ale również o stan psychiczny i duchowy. Jeśli chodzi o stan fizyczny, to każdy chyba wie, że zarówno zdrowe odżywianie się jak również aktywność fizyczna wpływa na nasze zdrowie. Natomiast aspekt psychiczny jest już znacznie bardziej złożony. Aby lepiej poczuć się trzeba najpierw zmienić nasze myślenie odnośnie swojej przeszłości. Ważne jest również by odnaleźć własne JA i inne osoby, które myślą podobnie do nas. Książka ta to narzędzie do samoleczenia. Zawiera liczne informacje i wskazówki jak osiągnąć szczęście. Począwszy od wnikliwego zrozumienia naszej przeszłości, aż po wyciągnięcie wniosków na przyszłość. To jak się dzisiaj zachowujemy, kim jesteśmy często wiąże się z tym, jak nas rodzice traktowali/wychowywali. Autorka w bardzo ciekawy sposób dokonała podziału rodziców, a następnie omówiła problem, jak sobie poradzić po konkretnym „typie” wychowania. Poradnik po części napisany jest jako tradycyjna książka, a po części jako zbór ćwiczeń i wskazówek niezbędnych by ruszyć z naszego „martwego punktu”. Autorka zachęca nas by cofnąć się w czasie i pogodzić się z tym co już było. Zachęca do odnalezienia w nas wewnętrznego dziecka oraz do własnego EGO. Podpowiada również jak nad nim pracować. Porusza również temat wyznaczania granic co według mnie ma bardzo ważne znaczenie. Podpowiada jak radzić sobie z samotnością, rozczarowaniem czy gniewem. Jeżeli chcecie poznać zasadę 90 sekund, podstawy psychologii holistycznej czy dowiedzieć się co to jest efekt PLACEBO koniecznie sięgnięcie po poradnik „Wzrastam”. Książka napisana jest prostym i przejrzystym językiem, pozwalającym zrozumieć genezę naszego problemu jakim jest trwanie w pułapce negatywnych myśli i uczuć, które wymykają się spod kontroli. Jest świetnym narzędziem by poznać nasz problem, ale również co z nim zrobić. Jak ruszyć dalej a nie myśleć o tym co złe.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
14-11-2022 o godz 19:29 przez: care_book
To książka, która jest swego rodzaju spotkaniem z psychologiem. Podczas czytania otrzymujemy wskazówki, dzięki którym możemy dokonać samouleczenia. Autorka prowadząc nas za rękę doprowadza do zrozumienia przeszłości i pomaga wyciągnąć wnioski na przyszłość. • Dr Nicole LePera jest psychologiem klinicznym i propaguje stosowanie psychologii holistycznej. Cóż to oznacza? W skrócie w trakcie prowadzonych terapii jej głównym celem jest aby poprawić zdrowie psychiczne, fizyczne jak i duchowe. To niezwykłe, jak wielu lekarzy z różnych dziedzin leczy pacjentów tylko na konkretną chorobę, nie biorąc pod uwagę ile dodatkowo mogła ona wywołać szkód w innych układach w ciele człowieka. • Autorka dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem zawodowym i prywatnymi wydarzeniami. Niektóre rozdziały były wyjątkowo interesujące jak Wyznaczanie granic czy dojrzałość emocjonalna. Niestety niejednokrotnie przytaczane przykłady z życia Autorki lub z życia pacjentów nie do końca do mnie trafiały. Były dla mnie zbyt przyziemne, aby wywołać aż taki uraz i wypłynąć negatywnie na znaczną część życia - co prawda to moja opinia i nie chce w żaden sposób nikogo urazić, bo jak ocenić, co może wywołać traumę u drugiego człowieka i w jakim stopniu, a co nie. • Niemniej jednak znajdziecie w tej pozycji wiele przydatnych i ciekawych kwestii. Mimo, że w dzieciństwie wyrobiliśmy w sobie mnóstwo złych nawyków, to dostajemy informację, że da się tego oduczyć. Niestety jako ludzie jesteśmy zwolennikami komfortu za wszelką cenę. Bezustannie próbujemy przeżywać to co już za nami. Wydaje nam się to bezpieczniejsze, niż coś co jest jeszcze nieznane, nieodkryte. Myślę, że wielu osobom otworzy oczy na pewne sprawy. Jest przyjemnie napisana, czytając czujemy się zaopiekowani. • Jeśli ciekawi Was tematyka ludzkiej psychiki, zachowań i wpływu na organizm to zapiszcie sobie ten tytuł.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
18-11-2022 o godz 18:19 przez: Lora82
Kiedyś nie czytywałam poradników psychologicznych. Uważałam, że nie dowiem się z nich niczego ciekawego. Z wiekiem moje nastawienie uległo zmianie i ten typ książek coraz częściej gości na moich półkach. "Wzrastam. Jak się wyleczyć z przeszłości i zacząć od nowa" Nicole LePery jest wśród nich prawdziwą perełką. Autorka jest cenioną psycholożką kliniczną, która propaguje nurt psychologii klinicznej. I właśnie z tym mamy do czynienia w jej książce. Najogólniej mówiąc czytelnik dowie się, że psychika jest bardzo silnie związana z ciałem. Co tu zrobić żeby żyć spokojnie i w zgodzie z sobą? Nie jest to proste i na pewno nikt nie wyzdrowieje od razu po lekturze. Daje ona jednak mnóstwo niezbędnych informacji i wskazówek, dzięki którym łatwiej będzie rozpocząć proces samouzdrowienia. Przeszłość zawsze będzie się za nami ciągnęła. Nicole LePera dużo uwagi poświęca traumom z dzieciństwa, bo to właśnie wtedy kształtuje się nasza psychika. Ogromne znaczenie ma rola rodziców/opiekunów. Oczywiście w książce podane są ich typy i jaki mają wpływ na dorosłe życie. Pierwszym krokiem do uzdrowienia jest autorefleksja. Wtedy można zacząć pracę nad sobą. Poradnik dostarczy Wam przykładowych ćwiczeń, które na pewno w tym pomogą. Mogę śmiało stwierdzić, że po przeczytaniu tej pozycji jestem mądrzejsza i na pewno bardziej świadoma. Nie jest tajemnicą, iż zmagam się z demonami z przeszłości. Teraz już wiem jak je pokonać. Niezbędna jest duchowa ewolucja, życzliwość dla siebie i życie teraźniejszością. Książka "Wzrastam" jest skarbnicą wiedzy, a co najważniejsze napisana jest w przystępny sposób. To co? Chcecie lepiej poznać siebie i zacząć lepsze życie? Nie ma sensu się męczyć i zadręczać przeszłością. Samouzdrowienie jest możliwe. Czytajcie!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
14-11-2022 o godz 11:35 przez: Małgorzata Piotrowicz
Każdy z nas ma na pewno jakąś przeszłość, która może rzutować na obecne postępowanie. Tak w każdym razie twierdzą zawsze psychoterapeuci, że coś, co zdarzyło się np w dzieciństwie, to powód obecnej sytuacji.. Czy tak rzeczywiście jest? Książka - poradnik, próbuje odpowiedzieć na pewne pytania, w przystępny sposób obrazuje takie a nie inne wpływy przeszłości na teraźniejszość i przyszłość. Negatywne myślenie - to siła napędowa wielu działań a nie powinno tak być. Czy można pozbyć się wewnętrznych blokad? Czy można tylko myśleć pozytywnie? Czy małe kroczki to już zwycięstwo? Teoria i także praktyka - tak tak, bo czytelnik znajdzie tu ćwiczenia, które może wykonać i się ... przekonać, zmienić pewne nastawienie i może być bardziej optymistyczną osobą ... Zdrowie psychiczne to ważny aspekt w życiu każdego z nas, warto więc poświęcić mu trochę uwagi i po prostu zmienić swój sposób myślenia i postępowania. Nie jest to łatwe, ale jak mówią: dla chcącego nic trudnego. Czy ta książka pomoże? Na pewno ukierunkuje na pozytywne tory. Czy z tego skorzystamy? Czy to tylko kolejny poradnik, który poleży sobie na półce, jeśli ktoś kupi książkę? Myślę, że książka ma duże szanse na to, by sięgać po nią częściej, poświęcić jej i przede wszystkim sobie więcej czasu i pozbyć się negatywnych myśli i emocji. Sam tytuł kusi, więc może i wy poznajcie bliżej treść, tym bardziej, że książka określona została bestsellerem „New York Timesa”. Czy to tylko reklama? Przekonajcie się, myślę, że warto, bo może w końcu na ulicy będzie więcej uśmiechniętych ludzi ...
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
18-11-2022 o godz 17:42 przez: Boys.books
,,Wzrastam. Jak się wyleczyć z przeszłości i zacząć od nowa'' to najnowsza lektura, jaką miałam przyjemność ostatnio przeczytać od @wydawnictwomuza. Nie ukrywam, że bardzo mi się spodobała już sama okładka, potem zapowiedź... więc jak się zapewne domyślacie tekst również! Uważam, że jest to kolejna, fantastyczna pozycja na półce książek psychologicznych. która pozwala spojrzeć holistycznie na nas samych, na nasze zdrowie psychiczne, fizyczne oraz duchowe. Książka ta trafiła w moje ręce w idealnym dla mnie momencie, kiedy spojrzałam na swoje życie z perspektywy minionych ostatnich lat i uznałam, że tkwię w zamkniętym schemacie, w którym nie jest mi wygodnie. Zapragnęłam zmiany - tym razem nie fizycznej a duchowej. Wraz z 'Wzrastam' udało mi się rozwiać wiele wątpliwości, odkryć drugą stronę odczuwanych dotychczas emocji i przede wszystkim DOSTRZEC pragnienia i potrzeby duszy oraz ciała. W książce znajdziecie również wiele praktycznych ćwiczeń i zadań, które pomogą Wam w osiągnięciu celu... Przez praktykę do celu, do siebie... Jeśli nie każde z pojęć zawartych w tej książce będzie dla Was jasne, to na końcu znajdziecie słowniczek pojęć z psychologii holistycznej. Wydawca: @wydawnictwomuza Data premiery: 09.11.2022 #zyciechcewiecej #poradnik #kobiety #dlakobiet #emocje #poradnik #strach #wychowywanie #ksiazkidlakazdego #ksiazkioemocjach #zycie #jakzyc #pscyhologia #zdrowie #holistycznie #wzrastam #WzrastamJakSięWyleczyćZPrzeszłości
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-12-2022 o godz 19:21 przez: Anonim
Rok się kończy, więc warto zastanowić się nad sobą. Chwila refleksji... Mam dla Was świetny poradnik. "Wzrastam JAK SIĘ WYLECZYĆ Z PRZESZŁOŚCI I ZACZĄĆ OD NOWA" - Nicole LePera (psycholog kliniczna) zwraca uwagę jak ważne jest uzyskanie równowagi pomiędzy umysłem, ciałem i duszą a wtedy nasza codzienność się zmieni. Autorka w tym poradniku pokazuje jak wielki wpływ na nasze obecne zachowanie i podejmowane decyzje ma przeszłość. To ona nas ukształtowała, dzieciństwo. Nawet drobna trauma, która nie została przepracowana może w nas tkwić i stwarzać problemy. Jak ważna jest potrzeba zrozumienia własnej przeszłości i wyciągnięcie wniosków na przyszłość. Autorka uczy, że należy przebudzić w sobie świadomość i wyposaża ludzi w narzędzia niezbędne do samoleczenia. "Jestem potężną twórczynią własnego świata, a moja energia i myśli kształtują rzeczywistość wokół mnie... Nikt nie wie, co go czeka w przyszłości. Mamy swoją intuicję, mamy zaufanie do siebie i mamy nasze emocje - informacje, które pomagają nam dokonać najlepszych możliwych wyborów. Na tym właśnie polega uzdrawianie: na rozwijaniu sztuki wyboru i zaufania do narzędzi, których używamy..." #wzrastamjaksięwyleczyćzprzeszłościizacząćwszystkoodnowa #nicoleleperaz wydawnictwo muza #bookstagram #instagram #czytam #yoloczytam #book #booktok #poradnik
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-11-2022 o godz 22:23 przez: Zuzanna
Stale się rozwijamy i zmieniamy, ważne jest, by zachować w tym procesie miłość do samej siebie. Czy zastanawiasz się czasem, co mogłabyś zmienić, by twoje życie było jeszcze lepsze? ,,Wzrastam” chce pomóc czytelniczkom w przełamywaniu barier, które powstrzymały je przed osiągnięciem spokoju i pełni szczęścia. Autorka wykorzystuje w swoim dziele psychologię holistyczną oraz wewnętrzne dziecko drzemiące w każdym z nas, do pomocy w indywidualnej drodze do spełnienia. ,,Wzrastam” jest napisane lekkim językiem, dzięki czemu czytelniczka odnosi wrażenie jakby rozmawiała z przyjaciółką, która chce jej pomóc. Autorka pisze o swoich doświadczeniach i dzieli się zdobytą wiedzą, w sposób bardzo przystępny. Książka pozwala nie tylko nauczyć się wiele o własnym umyśle, ale również tworzy bezpieczną przestrzeń dla odbiorczyń. Poruszane są, m.in. tematy traum, siły przekonań, granic oraz współuzależnienia. Dodatkowym atutem są ćwiczenia zawarte na kartach powieści, pomagające lepiej zrozumieć siebie i wdrożyć zdobytą uprzednio wiedzę w życie. Polecam ,,Wzrastam” dla czytelniczek, które chcą poprawić swoją relację z ich wnętrzem. Książka pozwala lepiej zrozumieć siebie i rozwinąć swoje możliwości. Ćwiczenia zawarte w lekturze utrwalą zdobytą wiedzę i pomogą lepiej zrozumieć samą siebie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
16-11-2022 o godz 09:31 przez: Sandra Smolińska
Zdaje Ci się że tkwisz w pułapce złych myśli i uczuć? Czy twoje problemy pozbawiają Ciebie energii? A może lubisz rozmyślać o tym co było? Jeżeli chociaż na jedno pytanie, odpowiedziałaś twierdząco to bardzo ci polecam wyjątkową książkę dr Nicole LaPera „Wzrasta. Jak się wyleczyć z przeszłości i zacząć od nowa.” Pani doktor jest psychologiem z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, którym chętnie siedzieli ze swoimi pacjentami i ludźmi, którzy tej pomocy potrzebują, na swoim Instagramie ma prawie 6 milionów obserwujących. Jej poradnik został okrzyknięty bestsellerem „New York Times”, jest on napisany w bardzo przystępny sposób, oraz lekkim i przyjemnym językiem. Na początku znajdziesz w nim wskazówki aby odkryć co tak naprawdę działa na Ciebie destrukcyjnie, a potem w dalszej części książki będziesz krok po kroku przechodzić tzw. etap samoleczenia. Znajdziesz tutaj narzędzia do zerwania z tym co Ci szkodzi, po przeczytaniu i zastosowanie się do tego co radzi pani doktor odnajdziesz spokój i dobre samopoczucie psychiczne. Bardzo Ci polecam ten poradnik, jest w nim poruszone wiele tematów które dotyczą każdego z nas, a warto przepracować to co było, aby mieć dobre i spokojne życie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-11-2022 o godz 19:28 przez: malami10009
Ostatnio coraz częściej sięgam po poradniki, które mają na celu doskonalenie się, poprawę jakości mojego życia psychicznego. Może to też fakt, że uczęszczając na terapię stałam się bardziej otwarta i skora do zmian. Zauważam też więcej. Książka napisana przez Nicole Lepera podpowiada jak wyleczyć się z przeszłości. Przeszłości tej, którą zdarza nam się często rozpamiętywać. Oczywiście nadal łapię się czasem w pułapkę myśli o tym co było kiedyś, jednak książka ta w przyjemny sposób pokazuje nam jak tego można by nie robić. Przeszłość potrafi nam bardzo namieszać w obecnym życiu. Dla jednych te same sytuacje mogą być totalne nieistotne, a dla drugich tak wpływające na dalsze życie, że nie potrafią sobie oni poradzić w teraźniejszości. Nie od dziś też wiadomo, że większość problemów bierze się z tego jak zostaliśmy wychowani i w jakim otoczeniu spędziliśmy dzieciństwo. Jedno jest pewne - lekko nie będzie. Ale tak jak ze wszystkim - musimy włożyć duzo pracy aby zobaczyć efekty. Książka napisana w przystępnym lekkim językiem myślę, że może trafić do wielu osób. Przepleciona również ćwiczeniami które możemy wykonywać jak i przykładami które opisuje autorka.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
15-01-2023 o godz 21:43 przez: kamilamielno
BRUNETTE BOOKS Czytacie poradniki psychologiczne i motywacyjne? "Wzrastam" to idealna książka dla osób, które nie mogą pogodzić się z trudną przeszłością. Dzięki tej książce dostaniecie wskazówki i porady jak przejść drogę do przemiany oraz wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozbędziecie się negatywnych myśli i przekonacie się, że rozpamiętywanie przeszłości prowadzi do destrukcyjnych zachowań, które działają na naszą szkodę. Pomoże Wam w tym doświadczona psycholog kliniczna dr Nicole LePera. Autorka prowadzi popularny profil terapeutyczno - edukacyjny na Instagramie jako @the.holistic.psychologist Jeśli szukacie wartościowej i rzetelnej książki to w tej znajdziecie cenne porady jak zrobić postęp i ruszyć do przodu. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Jestem dość
4.8/5
28,74 zł
24,99 zł
24,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego