Wrażliwość: dar czy przekleństwo? Przewodnik życiowy dla osób wyjątkowo wrażliwych i innych pięknych dusz (okładka  miękka, 06.2016)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

W dzisiejszym świecie ceni się ludzi silnych, tryskających energią, mających wypełniony po brzegi plan zajęć, dużą siatkę przyjaciół i znajomych, uczestniczących często w różnych imprezach i spotkaniach towarzyskich.

Ta książka jest dla tych, którzy nie spełniają takich oczekiwań i przez to czasami czują się niepełnowartościowi. Została napisana dla ludzi o wysokiej wrażliwości, którzy często mają zaniżone poczucie własnej wartości, natomiast standardy swojego postępowania stawiają wysoko, a jednocześnie mają bardzo bogate życie wewnętrzne i dużą ciekawość świata.

Książka ma pomóc w odnalezieniu się w życiu takim nadwrażliwym osobom. Zamieszczony na jej końcu test pozwoli rozpoznać swój typ wrażliwości.

Książka zawiera konkretne wskazówki, jak każdego dnia radzić sobie ze swoją wrażliwością. Autorka pomaga dobrać narzędzia do radzenia sobie z emocjami, wskazuje, jak odwrócić swoją uwagę od tego, z czym sobie nie radzimy, a w zamian skupiać się na swoim potencjale i swoich zaletach.

Głównym przesłaniem książki jest to, że życie w swoim własnym tempie, świadome i bogate wewnętrznie, w zgodzie ze sobą, jest jak najbardziej wskazane.

Bycie osobą wrażliwą lub wyjątkowo uczuciową jest ogromnym darem – przekonuje autorka.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1123587762
Tytuł: Wrażliwość: dar czy przekleństwo? Przewodnik życiowy dla osób wyjątkowo wrażliwych i innych pięknych dusz
Podtytuł: Przewodnik życiowy dla osób wyjątkowo wrażliwych i innych pięknych dusz
Autor: Sand Ilse
Tłumaczenie: Bilińska Ewa M.
Wydawnictwo: Laurum
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 180
Numer wydania: I
Data premiery: 2016-06-10
Rok wydania: 2016
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 20 x 219 x 143
Indeks: 19516134
średnia 4,1
5
9
4
5
3
3
2
1
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
6 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
4/5
19-07-2017 o godz 08:33 przez: kulus | Zweryfikowany zakup
Książkę polecam nie tylko osobom wysoce wrażliwym, ale w szczególności osobom z ich najbliższego otoczenia, ukochanym i rodzinie - jest ogromna szansa, że po jej lekturze WWO (jeśli nie wiecie co oznacza ten skrót tym bardziej odsyłam do książki ), zostaną zrozumiane i zaakceptowane ze wszystkimi swoimi dziwactwami. Jedyny mankament to badania duńskiego społeczeństwa, przez co niektóre przykłady nie do końca mogą trafić so odbiorcy, ale cóż się dziwić skoro autorka jest Dunką ;) Koniec końców wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy więcej wspólnego, niż mogło by się wydawać bez względu na szerokość geograficzną i nasze pochodzenie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
22-08-2016 o godz 21:35 przez: Agnieszka Cynkarz | Zweryfikowany zakup
Pierwsza tego typu książka na rynku!!
Nikt bowiem do tej pory nie poświęcił w swoich rozważaniach miejsca na dogłębne zbadanie ludzkiej "wrażliwości". Autorka w sposób prosty i jednocześnie wyczerpujący wyjaśnia, analizuje, łamie stereotypy. Uzasadnia, że wyjątkowa wrażliwość, częste wycofywanie się z życia społecznego nie jest objawem zaburzeń psychicznych lecz po prostu cechą charakteru. Podpowiada, jak docenić i wykorzystać swoje zasoby, rozwijać kreatywność oraz jak nie zatracić swojej pięknej duszy w trudach dnia powszedniego.
Polecam wszystkim (nad) wrażliwcom a także ich partnerom!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
27-09-2019 o godz 10:19 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Przecudowny produkt lecz moje zamówienie wielkiej ilości mang , artykułów szkolnych i kosmetyków zostało tragicznie zapakowane. Książki te miały wielką szansę na zniszczenie gdyż były ona po prostu wrzucone na odwal do dużego pudełka tak jak i reszta zamówienia.Potrzeba było tylko zabezpieczyć ten towar.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-04-2017 o godz 23:14 przez: Agnieszka Kamińska | Zweryfikowany zakup
Polecam, książkę bardzo dobrze się czyta, dała mi zrozumienie wielu kwestii, co u uwolniło mnie od potrzeby poprawiania siebie, ciągłego dostosowywania się do tego co nie jest moją naturą.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
25-12-2018 o godz 11:46 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Warto przeczytać i odkryć coś o sobie lub o innych, może wówczas na innych popatrzymy łaskawszym okiem.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
19-10-2018 o godz 08:10 przez: Piotr Kapusta
książka bardzo cienka, pozwala osobom WWO zrozumieć i zaakceptować siebie, jednak w kwestii rad jest beznadziejnie płytka i mało odkrywcza. Prawie wszystko sprowadza się do jednej rady: bądź asertywny. Plusy: niektóre rady są cenne; test na WWO; pozwala zaakceptować i zrozumieć swą odmienność Minusy: cena za wysoka w stosunku do jakości i objętości; płytkie, banalne porady; objętość
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Wielka księga soków
4.5/5
37,32 zł
49,90 zł

Podobne do ostatnio oglądanego