Success and Change (okładka  twarda, 11.2014)

Wszystkie formaty i wydania (6): Cena:

Sprzedaje empik.com : 27,74 zł

27,74 zł 39,90 zł (-30%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Zamów z dostawą do salonu i odbierz przed Mikołajkami!
Naucz się zarządzać jednym kluczowym czynnikiem, aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał, zwiększyć własną efektywność i podnieść jakość swojego życia.

Konstruktywne myślenie, skuteczna komunikacja, upragniona kontrola nad własnymi emocjami, zrealizowane cele, silna osobowość… By móc to wszystko osiągnąć potrzebujesz umiejętnie wpływać na jedną rzecz… Tylko? Tak, bo ta jedna rzecz decyduje o wszystkim – to Twój umysł. Nadszedł już czas, abyś w pełni wykorzystał jego możliwości.

Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów. 

Po pierwsze… bądź bardziej świadomy! 

Zajrzyj trochę głębiej i odszukaj w sobie to, co najlepsze. Odkryj własne ograniczenia i blokady, by zerwać z nimi raz na zawsze. Porzuć stare przeświadczenia, problematyczne relacje, męczące nawyki i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem. 

Po drugie… wpłyń na bieg wydarzeń! 

"Success and change" to Twój prywatny trening umysłu. Nareszcie dowiesz się, jak skutecznie wpływać na zdarzenia, by bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1102965868
Tytuł: Success and Change
Autor: Grzesiak Mateusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 240
Numer wydania: I
Data premiery: 2014-11-27
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 215 x 20 x 145
Indeks: 15981639
średnia 3,9
5
55
4
15
3
11
2
7
1
14
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
50 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
1/5
20-01-2015 o godz 21:33 przez: Marcin Kisluk | Zweryfikowany zakup
Podziwiam Grzesiaka ale ta książka to ,,masło maślane,, . Każda strona to zbiór prawd oczywistych. Ledwo przebrnąłem przez nudny akademicki wykład . Lepiej wydać kasę na poprzednie książki autora bo ta to usypiacz.
Czy ta recenzja była przydatna? 4 0
5/5
16-08-2017 o godz 14:15 przez: Aleksandra Klimek | Zweryfikowany zakup
Opisuje w jaki sposób możemy zarządzać sobą, jak nauczyć co wziąść pod uwagę wchodzadz w określone rolę jakie pełnimy w życiu. Jakie różnice w zachowaniu powinny być widoczne w roli partnera a jakie w roli rodzica. Jakie cechy pozostawić w momencie wyjścia z pracy alby nie mieszać funkcji szefa który zarządza określonym zasobem ludzkim z funkcją głowy domu. Opisuje czym jest stan Flow czyli stan wolnego, kreatywnego myślenia. Pokazuje jak określić cele które uświadamiają nam sens naszego działania. No i oczywiście motywacja temat bardzo ważny, temt który sprawia że cały wysiłek i trud uchodzi na drugi plan w czasie osiągania określonego celu. Książka zawiera wiele praktycznych ćwiczeń pomagających min. przełamanie barier w kontaktach z innymi oraz publiczne wystąpienia, określeniu i wyznaczeniu celu, określaniu progresu jaki zachodzi w naszym życiu podczas kreowania "nowego" siebie. Książka napisana bardzo przejrzystym i zrozumiałym językiem. Proste i wymowne przykłady podawane przez autora z łatwością obrazują przekaz co sprawia że z przyjemnością czyta się książkę. Moim zdaniem książka godna zainteresowania. Warto posiadać ją w swoich zasobach gdyż od czasu do czasu warto w ramach zweryfikowania swojego działania wrócić do jej lektury.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 1
4/5
20-01-2015 o godz 10:41 przez: piotrekbdd | Zweryfikowany zakup
Grzesiak ma swoich zwolenników i przeciwników... Książkę polecam tym którzy są już zaprzyjaźnienie z NLP. Dla osób którzy nie mieli jeszcze z tym styczności książka może wydać się zupełnie bez sensu... Success and Change - dla ludzi którzy wiedzą co chcą osiągnąć :)
Czy ta recenzja była przydatna? 2 1
20-01-2015 o godz 09:54 przez: ewela2112 | Zweryfikowany zakup
Książka rewelacyjna, uczy modelowego myślenia. W rzeczach z reguły banalnych i oczywistych, nagle zauważamy drugą stronę. Opisane przykłady zachowań można na bieżąco wdrażać w codzienne praktyki co powoli będzie zmieniać nasze rozumienie życia i funkcjonowanie w nim. Książka daje wskazówki jak stać się lepszą wersją siebie. Taką książkę można przeczytać kilka razy, aby utrwalać tak istotne życiowe pojęcia w niej zawarte. Przyniesie wtedy lepsze efekty w naszej zmianie rozwoju i osiągnięcia sukcesu. Polecam każdemu!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 4
5/5
02-12-2014 o godz 12:43 przez: trekst | Zweryfikowany zakup
Bardzo mądry człowiek. Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.Bardzo mądry człowiek.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 33
29-01-2015 o godz 09:54 przez: Tomasz Grzelak | Zweryfikowany zakup
Kolejna porcja przepysznych dań do spróbowania i wypróbowania przez najbardziej doświadczonego Coach, mentora i przykładu pracy nad doskonaleniem siebie.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 2
4/5
11-12-2015 o godz 10:48 przez: fuckingbrill | Zweryfikowany zakup
To pozycja dla ludzi chcących wybić się ponad przeciętny model pracownika-niewolnika życia i systemu. Zdejmuje klapki z oczu i motywuje do podjęcia działań nad zmianą swojego życia. Autor ukazuje wady i zalety wybranych narodowości (w tym polskiej), wskazuje błędy w myśleniu i działaniu, które potem przekładają się na niepowodzenia we wszystkich aspektach życia oraz mówi, co należy robić, by to zmienić, by stać się "obywatelem świata", czyli osobą, która poradzi sobie zawsze i wszędzie.
Książka mnie wciągnęła, aczkolwiek chyba zabrakło takiego "pstryczka", który zmotywowałby nawet największych sceptyków. Z drugiej strony można powiedzieć, że to książka zarezerwowana tylko dla ludzi świadomych i żądnych sukcesu. Tak jak i lekarz nie wyleczy pacjenta, który nie ma woli wyzdrowienia, tak książka nie zmieni nic w psychice zgorzkniałego sceptyka.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
15-03-2015 o godz 08:37 przez: Arkadiusz | Zweryfikowany zakup
Książka warta przeczytania każdej strony. Tak jak nie czytam książek tak tą dosłownie połknąłem. Przed jej przeczytaniem nie zdawałem sobie jak dużo rzeczy mam do poprawy w swoim życiu. Znalazłem motywację w sobie do działania i widzę iż metody opisane w książce skutkują. Wcześniej nie miałem klucza do zmian jakim jest ta książka. Książka pomogła mi w pracy i życiu codziennym, pozwoliła mi zmienić moja dotychczasową złą samoocenę. Ciesze się, iż taka wiedza jest dostępna za tak małe pieniądze. Polecam ją każdemu, w każdym wieku. Tej wiedzy nie znajdziecie Państwo w szkole.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
28-03-2015 o godz 13:16 przez: Paweł Mieńko | Zweryfikowany zakup
Mateusz Grzesiak to znany couch, którego wielu przedstawiać nie trzeba.
Książka pisana prostym językiem, aby trafić do wszystkich, wiedza znana większości, to co wyróżnia tę książkę?
To ona pozwala nam oswoić siebie, pozwala zapanować nad swoimi demonami i zrozumieć po co to robić.

Książka, którą czyta się jednym tchem, wykonanie ćwiczeń zajmuje trochę czasu, ale czego nie robi się dla siebie, skoro warto?
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
5/5
28-10-2016 o godz 14:39 przez: Jan Januszewski | Zweryfikowany zakup
Ćwiczenia opisane przez autora - wszelkie historie - opis sytuacji i opis uczuć zmuszają do spojrzenia na świat z innej perspektywy, wiele rzeczy staje się jasnych. Książka inspiruje, zmusza do wzięcia życia w swoje ręce. Godna polecenia, godna powracania do niej w trudnych sytuacjach by przypomnieć sobie jak radzić sobie ze zmianami i jak obrócić zmiany w sukces.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
5/5
12-04-2016 o godz 09:21 przez: Hanna Lebuda | Zweryfikowany zakup
Ciekawa książka, która wyróżnia się spośród innych "coachingowych" publikacji bezpośredniością wobec widza, podawaniem "na tacy" wskazówek i porad. Jest to książka, która zmienia sposób myślenia czytelnika, tak aby wziął on spraw w swoje ręce i zaczął działać. Polecam każdemu, kto chce pokierować swoja karierą i życiem w odpowiednią stronę.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
5/5
20-02-2015 o godz 10:37 przez: Judyta Wołek | Zweryfikowany zakup
Książka naprawdę warta przeczytania. Przystępnie opisuje proces własnej wewnętrznej zmiany pod kątem sukcesu zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Polecam każdemu kogo interesuje ciągłe rozwijanie się i praca nad zmianą na pozytywne swojego sposobu myślenia na temat odnoszenia sukcesu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
29-10-2015 o godz 11:19 przez: Mateusz Kosmaczewski | Zweryfikowany zakup
Mateusz według mnie jest mistrzem w swojej dziedzinie. Jego książką pokazuje jak ważną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa psychologia oraz umiejętności miękkie. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności powyższych aspektach to zainwestuj w tą pozycję. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-01-2018 o godz 09:37 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Fantastyczna książka, którą przyjemnie się czyta. Mnóstwo przydatnej i konkretnej wiedzy, którą można zacząć stosować już od razu po lekturze tej książki. Pomaga rozwiązać wiele problemów życiowych jak również uporządkować swoje życie mentalne. Polecam serdecznie !
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
30-12-2015 o godz 16:30 przez: lunska | Zweryfikowany zakup
Bardzo lubię M. Grzesiaka. Dla osób, które interesują się coachingiem, potęgą podświadomości itp. to uważam, że tej książki w domowej bibliotece nie może zabraknąć. :) Świetny na prezent !!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-02-2016 o godz 15:01 przez: Beti | Zweryfikowany zakup
Świetna, pozytywna książka dla każdego, kto chce żyć świadomie, rozwijać się i odnieść sukces w życiu prywatnym i zawodowym, gorąco polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
19-12-2015 o godz 05:06 przez: plackiplack | Zweryfikowany zakup
Nie do konca rozumiem zachwyt tym panem. Ksiazke zakupilam jako prezent, przejrzalam ja i przeczytalam pare rozdziałów i dla mnie to bzdury.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
15-04-2015 o godz 08:39 przez: Mateusz Socha | Zweryfikowany zakup
Kolejna pozycja Mateusza Grzesiaka warta uwagi ! polecam każdym dla których rozwój jest nieodłącznym elementem "dojrzewania" :-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
06-06-2016 o godz 09:19 przez: agi0502 | Zweryfikowany zakup
Ciekawe zagadnienia i proste przykłady oraz lekki język sprawiają, że ciężko się od niej oderwać! Polecam dosłownie każdemu. :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
5/5
14-08-2016 o godz 20:53 przez: Catalina | Zweryfikowany zakup
Książkę polecił mi mój trener personalny. Bardzo wciągająca i inspirująca. Dla osób, które ciągle szukają sensu życia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Mateusz Grzesiak

Doktor Mateusz Grzesiak to psycholog, międzynarodowy trener i konsultant mający 20-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej i wykładający w 7 językach. Ukończył studia magisterskie z prawa i psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych, pedagogiki i psychologii. Jest autorem 25 bestselerowych książek z zakresu psychologii rozwoju oraz licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i za granicą. Uczestniczy w licznych konferencjach jako mówca motywacyjny, występując u boku Roberta Cialdiniego, Briana Tracy’ego, Tony’ego Robinsa czy Randy’ego Gage’a. Spędził ponad 30.000 godzin ucząc innych. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Na profilach społecznościowych obserwuje go ponad 80 tysięcy fanów. Wdraża projekty, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych, jest prezesem spółki – lidera rynkowego w swojej branży. Był wielokrotnie nagradzany m.in. za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu, napisanie najpopularniejszej książki psychologicznej roku, promowanie idei optymizmu, Diamentami Forbesa. Jest autorem Mixed Mental Arts – zintegrowanego modelu umiejętności miękkich, który można zastosować w 5 obszarach życia zawodowego i osobistego: w marketingu, samorealizacji, zarządzaniu, relacjach i duchowości. Jego motto brzmi: „Stwórz życie, w którym jesteś najlepszą wersją siebie, masz, czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat”.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego